Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintetek a mocimra egy 92-es af-1-re rá lehet tenni egy 98-as rs farok pálya idomot?
köszi az infót
és még annyi hogy ki lakik dunaújváros közelébe és kinek lenne majd valamikor elmenni pályázni mert akkor esetleg mehetnénk eggyüt
kakucsring:
www.kakucsring.hu ott egy nap asszem 5 v 6e félnap meg 3e
Kecskemét Gokartpálya: 5e egésznap
euroring:
www.euroring.hu sasold meg
Hungarorigen idén 12papír volt 4x20perc.
üdv
valaki írjon már pár infót vagy segitsen nekem hogy hol mennyibe és mikor lehet pálya mocizni ja és ugy kb dunaújváros környékén valamerre.
szia elment az email majd sasold meg.
hát végülis az egészet ugy csináltam hogy klónozó bélyegzővel meg fakitóval kb
David! Azt hogy kell a photos shoppal ugy megcsinálni hogy az íveken tükröződjön a fény?
aprilia rs 125-re(2006-) valaki tudna pályaidomot szerezni?
Bakusk8! Milyen az ALPINESTARS UNDERWEAR ? Tesztelted már?
Baluska8 köszi a fantasztikus képeket#15
aki tudna még segiteni ebbe hogy hol mikor mennyiért lehet pályamotorozni meg egyéb infókat tud az írjon nekem nagyon elszeretném kezdeni
értem nagyon köszi az infót msn-ed van? mert ott jobb lenne csevegni
Köszi!
tomtattoo@freemail.hu
Hmmmm jól hangzik.
Esetleg tudnál adni egy e-mail címet, ahol kérdezhetnék tőlled még a részletekről? Nem akarom teleírni a fórumot.
postaköltséggel 95.000.-ft
Jaj bocsáss meg. Teljesen félre értettelek.
Az idomot te rendelted ebay-en, vagy vki hozza? Én már néztem ebay-en, de van vagy 3 emberke(vagy vég) aki árulja ezeket és nemtom melyik a jobb(tudom az a jó akinek jobb a visszajelzése és a rendelés nagysága), illetve hogy mennyire tökölnek a szállítással és hazánk fiai a vámmal.
Köszönöm és várom a véleményed/tapasztalatod.
Nem pályaidomra gondoltam az már van.
1-re gondoltunk a HONG-KONG-i cuccra.
Szia Tomtatto!

Köszi, de sztem te pályaidomra gondolsz, amit még festeni kell. Én másra gondoltam,de azért köszi.
az már biztos. nekem az újság papírral borított motor is jó. csak lehessen vele menni, a mostani is csodaszép .
Szia Tutis!

Nekem nem pályázni kellene. A idomról meg az érdekelne, hogy jó minőségü e, mert nem szeretnék gagyit venni.
Láttam már magyar honlapokon eladót és ebből gondoltam hogy már itthon is van valakinek ilyen típusu idomja.
Továbbra is várom a tapasztalt tulajok véleményét.
Akkor máshogy fogalmazok. A tipikus pályaidom bizonyos pereceknél jobban védheti a motort mint ez a sok darabból összerakott idomszett..
Azért is írtam amúgy mire lenne használva. tipikus pályázásra jobb a 80ezer ft-os idomszett lefestve mint a 140ezer forintos hong kong-i, amihez még külön kellene venni tankborítást (kb 15ezer) és ugye le kellene festeni szépen mert hogy néz ki a motor pl rizzla fényezéssel és fehér tankkal. A jó fényezés se 2 ft..A pályaidomot meg akár telibefújhatod színnel és felmatricázod, és máris használható.
Ezért is ismétlem, attól függ mire lenne használva, pályára a hong-kongi nem éri meg - a többségnek..
perecnél a másik sem véd
persze hogy olcsóbb, a gyáritól minden olcsóbb. Utcára tökéletes, pályára felejtős. Mivel ez a sok darab szanaszét repül perecnél, nem véd szinte semmit..Attól függ mire használná a kolléga..