Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tutis!
Bár írtam a Szayergnek lentebb, de tőled is megkérdem,hátha tudsz segíteni, köridőmérő kéne férjuramnak is, milyet tudtok szerezni, mennyiért?
értem!full-gas ban azt mondták h a k7 1000-hez nem kell semmi mert a gyári computere után állít arendszer nyitásakor és mindent a megfelelö szintre állít!ez akkor egy baromság?nekem van fönt bmc szürö,proptech tiltás kiiktato,meg egy JKK GP kipufogó!ehez illene föltennem egy TFI-t?esetleg a powercom az jobb?
Hi. Nekem a Racefit dobbal teljesen nyitott lett a rendszerem, ezért kell. Itt be is állítják
Az ua mint a power commander, csak más a gyártója! De rendszer nélkül nem sokat hoz, legalábbis az R6-on!
Te roszabb vagy mint egy Afgán kalmár
szia Ogre!
mit segít az általad említett TFI?(olvastam hogy mi ez,mielött lebasznátok h fent van a neten,de abbol nem tok meg mindent)iszonyu rettenetes lesz a motor,vagy csak finomabb?És tényleg boldoggá tesz?
hordzsák nélkül 1500 OK?
semmi üdvrivalgás!?
ezt én értem,de legalább böfögtél vmit,amin eldutam indulni!ez lenne a lényege asegítségnek!na ezt az egyet vágom h melegszik akkor nő a nyomás.ezen van a hangsuly aranyapa,h segítettél!persze mindezt tök normális emberi hangnemben!lehet h gyógyszert szedsz rá?
Sziasztok tud valameikőtök 06-os R1re pályaidomot? Minnél jobb ártba persze. Sértetlen használt is jó! Úgy is átfesteném...
Uhh elnézést véletlenül a "válasz"-ra kattintottam...
nnnaa.. esküszöm ez az utolsó ebben a témában.. Amint látom Brian már reagált is erre.. és teljesen egyetértek azzal amit írt... Kezdésnek, egy bizonyos tempóig jó.. Aztán már kísérletezni kell, mérni, figyelni, melegíteni stb.. szóval tapasztalat kérdése.. és ezt szerintem nem lehet leírni a neten, pont a rengeteg sok tényező miatt... Mellesleg Hriczi aamtőrként 1,55,8-at ment, és még most is tök szerény.. sőt.. van még egy rakás hasonló pályázó ember, akik - ha veszed a fáradtságot és megismered őket - akkor sokat tudnak segíteni, és segítenek is.. és még szerények is maradnak, még ha sokszor megy is a poénkodás, meg a hülyeség... na tényleg UFFFF

LX
ezt megköszönöm.. de ismerem a többieket is.. és tudom nagyon jól hogy ők sem hajtanak el, és ők sem arcoskodnak.. legalábbis ez az én tapasztalatom... (kivétel nyílván van) xxbiker-t is van szerencsém személyesen ismerni, és mint azt már írtam ő is segítőkész volt.. de gondolom neki is tele van a tudata azzal a sok "okossággal" ami itt néha elhangzik.. Ami senkinek sem jó, mert pofára lehet esni ezek miatt..

LX
Nekem is Prop-tech box van benne még a TFi hiányzik a boldogsághoz.
Leslie,

első sorban.. Bármikor örülök ha találkozunk, és dumálunk egyet. Félre ne érts, nincs veled problémám. Nekem csak a stílus volt egy kicsit gúnyos.. Most vettem a fáradtságot, és visszaolvastam. Igazából XXbiker kommmentje valószínűleg azoknak szólt, akik nem igazán gyorsak, és hülyeségeket írnak.. (na ezért nem adok én tanácsot.. ) Lássuk be hogy sok ilyen okos megmondó emberke van itt a fórumon.. tudnék példákat sorolni.. Az egyetlen dolog amit én hiányolok abból a hozzászólásból, az egy link.. hogy "ne' nyomi, itt megtalálod a gumi nyomás táblázatot" tény, ezt bele lehetett volna tenni.. Mellesleg az sem sokat segítene, mert a pl a H ring és a P ring aszfaltja is különbözik, és akkor az adott napon lévő hőmérsékletről nem is beszéltünk.. Sajnos tény hogy a nyomás probléma az erdő.. nagyon el lehet tévedni benne.. Én pl tényleg ezért nem adok tanácsot, mert még én sem igazán érzem hogy merre és hogyan kellene állítani.. pofára kellett esnem hogy megtanuljam milyen az ha túl van fújva a gumi... Szóval sajnos tényleg nincs jó válasz, de rengeteg a hülyeség itt a neten... tapasztalat tapasztalat tapasztalat tapasztalat... az az ami sokat segít... Ja, és a pontosan feltett kérdés... Ja, még valami.. Gyurit is ismerem annyira hogy ha odamegy hozzá vki a ringen, akkor segít neki.. Engem sem hajtottak el soha! Pedig jártam a nyakukra rendesen, sőt még járok is... De hál' Istennek az amatőrök nagyrésze segít a másiknak, és nem játsza az eszét.. persze kivételek vannak...

LX
Úgy hívják:direktmarketing
csövi Ogre!
Köszi a tippet.
A prop-tech-es speedbox-ot próbáltam már, éreztem külömbséget, azért is kellene. Meg azért is mert a gixxi 5000-es fordulatszám környékén 2-3-ban "torpan". A prop-tech-es cuccal meg nem, jobb volt a gázreakció és jobban vette a fordulatot..
Vajon ezt miért nekem címezted?
Jut eszembe MOTO GP márkájú gumimelegitők 220 V-s rendelhetők (piros szinben- fekete felirattal) hordzsákban
57.000.- Ft ez csokipénz a hazai árakhoz képest.
14 munkanap a szállitási idő
Hi. Előre -1 elegendő lesz, Kb 20km/h csalás lesz végsebességnél miatta. A speed/powerbox-tól nem fog megtáltosodni a bicikli, egyest és kettes picit hamarabb leforogja.
Nem neked Alex, hanem a másik Alex-nek szólt! (LX ZX)! Úgyhogy vedd úgy mintha nem is olvastad volna!
Megint 1et értek!
Sztem az általánosított negatív vélemény speciel nem rád vonatkozott...
a POWER BOX arra való, hogy alacsony fordulatszám tartományban (is) a motor leadja a maximális teljesítményét. Tehát itt nem arról van szó hogy nem elég a 125 paci, hanem arról hogy használhatóbb formában kapod.
A kis fogaskerék is ezt segíti elő. A speedohealer a kis fogaskerék miatti km-óra csalást hivatott helyrehozni..