Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja 2 év alatt csak sikerült valami beállítást találni
Reméljük lesz, számítok Rád is
Részleteket később, meglátjuk az idő milyen lesz..
Áá ez még rossz idő, ha 2:15 körül leszek akkor meg leszek elégedve. De ahhoz kellene pályaidom, mert így nem merem még annyira döntögetni..Viszont eldöntöttem, a Te fajta idomod lesz, lámpát meg teszek bele kis kereket.
Tényleg, ez a szlovák cég tud magyarul? Fel tudom őket hívni?
Észrevettem a weboldalukon, hogy 2-3 fajta hátsó farokidom van, ha jól láttam van olyan amihez fent lehet hagyni hátul a lámpát. Meg az ülést is fel lehet tenni ha utasoznék..
Lesz valami pálya balhé megint?
Nekünk jó a délelőtt is, megdumcsizzuk, aztán majd megyek utánnad, hátha akkor én is ügyibb leszek..Férjemmel együtt még nem tok menni kicsi miatt tudod
Húúúúúúú, az nem rossz idő,gratula
Nekem csak mobillal mérték nagyjából az időmet és én négyszeri pályázás után (nem vagyok egy szuperkirály aszfaltbetyárné még..hehe) mentem 2.39-et...de ez sem volt tiszta idő, mert sokszor nem tudtam menni lassabbak miatt..
De hát van olyan lány is, akinek hét év motorozás sem elég ahhoz, hogy tudjon jól menni...És ÉN ott hagytam kis rutintalan kezdő..
http://www.tesztmotor.hu/hirek/uj-rekord-continental-gum
ikon.html

lehet a Contival 05 alatt is menni
délelőtt a szimpibb nekem is, megbeszéljük ezt még amikor nagyjából látni milyen idő lesz...
Hát, forgalomban, ahol nem volt tiszta köröm, 2:24:49 lett a legjobb..
Tutis, neked mennyit sikerült menned friss mocival, kevés pályázással a hátad mögött?
Okájjj, 28-án elvileg csajos pályázás is van, de nincs nagyon kedvem ötven lány között bóklászni, hamar sötétedik is már akkor, meglátjuk...Inkább az aznapi nyílt napra neveznék be én is...délelőttre mondjuk..Jegyet hol szoktad te intézni?
Szia Ancsy!

Hát az időtől is függ. 28.-án talán hungaroring. Vagy valamikor Ering. De még meglátjuk.
Hali:)))
Tutis, Csaba, mikor terveztek egy újabb Kakucsot,vagy Eringet?
Lesz még jó idő
na semmi.milyen a gumi aranyapa?
akciom van mennem kell.mindjárt jövök!
azért ennél a gumifajtánál a 2 perc nem valami ideális idő
ide vele!mennyi?MEENNYÍÍÍÍ!?
cotonnal próbáltad már?
nu sto!én nem vagyok ilyen tehetséges mint ez a csiga biga!meg amugy is öt védi a csiga ház eséskor!elszenvedek én d209 is szívesen,(pláne ha válaszolnál brian)!mer ugye mégis csak töled vettem eddig a legjobbakat!bár néha vot más is.
Tulajdonképpen majdnem igazad van mindenféle gumival lehet menni kb 2 percet (persze nem heidenauval)
na hát ezért mondtam egy darabig mindegy mi a gumi szerintem ez a 05 körüli idő a vizválasztó a contisok is ezt makogták hogy a kipróbálásra adott gumiknak ott lett vége.
Brigi van.
Ne kérj!
Én 60 körös, utcai Dunlop Qualifier RR-rel mentem 59-eket folyamatosan.
ok brian én kérek elnézést