Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aquabase leírta helyettem szerencsére, és a Gyurkesz is elmondta a lényeget...
pénteken is
most néztem srácok, a Kakucs egész hétvégére le van foglalva rendezvény miatt
Hali Tutis!
Sms-edre reagálva,a Pascalék tudnak magyarul, ne aggódj, nyugodtan írj nekik emailt, ha érdeklődnél náluk...
hétvége neked, ha idő olyan?Kukucs?
Kedves Atif!
köszi a kedves invitálást, meglássuk,milyen idő lesz...nem lesz rendezvény? Fene enné meg, mult szombaton azért nem tudtunk gurulni,mert gokartoztak ott..
Lehet róla szó!
Mondjuk délelőtt nyelvvizsgázom a Rigó u-ban, de legalább lazíthatok egyet.
Az időjárás még nem biztos. Majd hétvégé kiderül milyen lesz!
jol beszélsz.sulyom végett állítolag nekem a dunlop,v a bridgestone valo.dunlopot már probáltam,mentem is vele 2,07-et.zsírtartáj.
szerintem egy kiindulási alpnak jo.aztán ahogy jön a rutin gyanítom ebböl lehet vváltoztatni.én ezt használom,eddig bejött.d211-be kell kevesebb ha jol tudom,de olyan még nem lesz.
2.10nél már lehet az, hogy 1-2 kanyarban közel határon mész! De mint aquabase is írta, sok mindentől függ, mennyire jól tapad a gumi! Az ilyen tapasztalatok fogják meghatározni, melyik típust választod majd!
" Ez a 2,1-1,9 ez egy faxság.. " Ezt jó hogy irtad, nekem mint kezdő pályázónak össze-vissza mondogatták a gumi nyomást, a végén már elvesztem a számok tengerében és teljesen elbizonytalanodtam hogy mi is lenne a megfelelő nekem
nekem csuszik 2,10 körül a kopott metz.de mint állat,haver jött mögöttem aszitte jégen megyek!pirelli diablo meg teljesen le volt koptatva de tényleg mint egy slick,azon meg a fülemen kanyarodtam és meg sem csuszott egy picit sem!(ez egy napon volt,tehát még az sem lehet h hösiesebb tücsök lettem volna egy másik nap)pedig a 2,10 nem egy világrekord!
Aham, álnéven nyomod!
meglátjuk, időtől is függ
nah milyen volt az óra
Sajna nincs, és az első futam óta az információ áramlás egyenlő a 0-val! Készülőben van az oldalam, ott lesz infó a kupáról, de valszeg érdemben ez már csak a 2009-es szezont fogja érinteni!
Addig érdemes az előbb említett címen érdeklődni!
Na ezzel egyet értek! Ilyet már én is hallottam, hogy 2.1x-et ment, elesett, aztán arra fogta, hogy használt volt, úgyhogy csak újjal megy ezentúl! Na igen! Igazából esés után a legtöbb ember a körülményekben keresi a hibát. csak kevesen jutnak el odáig, hogy felismerjék, ők hibáztak!
Én is ezt szeretném tudni :D
Földeák Csaba vagyok, csak a tesóm gépéről írtam a meghívást a szombati Kakucsra.
Ancsy, Tutis, Alex, Darage...!
Szombat délutánra tervezek egy gurulást Kakucson. Úgy néz ki, jó idő lesz hétvégén.
Remélem nem lesz rendezvény.
Hali! Van az R kupának weblapja? Hol lehet általános infót találni róla?
Kicsit félreértettél. Nem a 2 perc körüli versenyzőknek szólt a dolog, hanem a kezdő pályázósoknak. Éppen azért mondtam, hogy egy bizonyos köridőig "tök mindegy", hogy milyen gumi van fent. Én azért vagyok elégedett minden gumival mert lassú vagyok. De több embert is ismertem aki közölte, hogy a XY gumival elment a hátulja jaj de szar az a gumi. Mikor rákérdeztem kiderült, hogy 2:25 a legjobb körideje. Akkor miről beszélünk kérem?
Szóval sokan vannak itt akiknek már a sima SC2 sem jó mert neki Diablo Superbike slick kell ahhoz, hogy 20 alá menjen. Nekik címeztem.
Akit én tudok: szilard.falkai@yamaha-motor.hu

Talán ő tud segíteni!
Nincs mit!
Ja, nem tudom, hogy reménykedik-e ilyesmiben, de azért jó lenne tudni, hogy hogyan áll.

Megadnád a szervező emailcímét?KÖSZI!SOKSZOR :)
Kicsi az esélye a dobogóra, de írjon mailt a rendezőnek, ő biztos tudja! Valószínű, hogy az első 3 már 50 pont felett van, és ha az utsó futamon is nyer, akkor sem lesz több pontja 50nél! Szóval sok reményt ne fűzzön hozzá sztem!
Hát igen, csak ő a 4. versenynél kapcsolódott be :) És nem kapott. Azóta azt nyomozzuk. De elég esélytelen..
Hihetetlen, hogy sehol nincs róla mégcsak egy táblázat sem.
De a többi versenyző se tudja, hogy ki hogy áll. Ez tök vicc.. :( No mindegy, nyomozok tovább!
Köszi!
Mivel a 600asok között megyek, ezért azt én vezettem minden verseny után! Az ezreseket nem összesítettem. Ő elvileg kapott a versenyeredményekről papírt, az alapján ki tudja számolni! sajna többet nem tudok segíteni!