Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ööö, nincs Neked?Tizedes tesztet mivel csináltad?
Már Te is evvel zaklatsz? Valaki adjon már kölcsön egy kamerát.
csinálhattál volna on-boardot...
Peppe, lámpatartó konzolt külön kellett csináltatnod, vagy hogy oldottad meg a felfogatást?
Erre gondolsz?
Nekem is ilyen van benne...
Felment az első külső felvétel:-)
Bocs az elírásért. SANYI !
hát ez szívás..Sajnálom! Látod, csak ki kellett volna jönnöd tegnap!
Bakker srácok,holnap nincs Kakucs, egész nap gokart+supermoto lesz......
Csbinak:
Köszi a bíztatást! A videóról sokat tanulhatok, így talán gyorsabb lesz a fejlődés.
AlexCBR-nek:
Van még anyag, úgy hogy lesznek. Ezután jönnek azok, amiket a tesóm vett a lelátóról. Csak még azokat is meg kell vágni, meg le kell butítani 50Mb alá.
Darage-nak:
Jó lesz az! Csak sokat kell gyakorolni.
Én is a tegnapi pályázáson kezdtem élvezni ezzel az új mocival a közlekedést. Hiába kell egy pár km, hogy megszokd a vasat.
Na megjöttem a MERSZ-ről. Nem bántam meg, hogy befizettem a pízt.
A pálya állapota szánalmas volt. Tegnap óta csak a motorok takarították. A sikán szép fehér volt (meg még másik féltucat kanyar). Az első menet eleje elég szar volt mert minden körben volt esés. Vagy 3-an elestek. Jé mondom még így is 2:14-et mentem. Elkezdtem csavarni neki és éreztem, hogy jobbak a kigyorsításaim. A 6-ik körben befordulok a célba lenézek és 2:06-nál járt az óra! Na ettől annyira megzavarodtam, hogy nem raktam fel 3-ba a mocit aztán meg előbb lenyomtam a mérőt. Így lett 2:09.99 de ez kézi méréssel csak 2:10.7 volt. De utána már jött egy egyértelműen 10 alatti kör. Saját mérő el 2:09.39 kézzel ugyan ez csak 32 a vége.
Ennek örömére le is jöttem mondom ezt ki kell pihenni.
A következő menetben a Vikingel (egy haverom GSX-R 1000K4-el) mentem fel. Gondoltam nézem, hogy megy. Na csak 2 körig tartott a vizsgálódás mert Zsolt egy B-Kingel vívott parázs csata után 150m-nél kezdett fékezni a célegyenes végén. Mondtam is magamban ha ezt a kanyart beveszi akkor 2:00-át fog menni utána. Hát őőő izé maradjunk annyiban, hogy a valószínűbb verziót futtatta le.
(A gyengébbek kedvéért nem vette be az 1-es kanyart ) Mindegy mondom akkor inkább nem zaklatom hátha zavarja a jelelétem inkább próbáltam pár jó kört futni. Itt is volt egy 2:10.7 de a többi sima 11-15 közötti. A végén lefáradtam ezért inkább lejöttem.
Így, hogy 2 secet gyorsultam marha jó volt.
Hali Csabi!
Megtaláltam a videót. Köszi hogy felraktad, lehet belőle tanulni!
Kielemzem és a következő pályázáskor megpróbálom az elméletet gyakorlatban végrehajtani.
Erika csinált egy-két képet a próbálkozásaimról. Kicsit nevetséges! Majd gyakorlom, és menni fog!
Csabi! Több videó is lesz még fent tegnapi kakucsról?
hétvégén gokart verseny lesz KAKUCSON!
Na ja!
Ebbe is Louis -os lámpák lesznek! (Vannak!)
Sajnos elfogyott a gumim tegnap. Cserélni kellene, de ahhoz megint uti-futi kéne...
Ráadásul esőt mondanak hétvégére. Így elég bizonytalan lett a holnap.
Fent van a videók között az első film Tutisról!
hát ahogy nézem elég szar idő lesz, de meglátjuk..
Hali!
Mi lesz holnap fiúk?
Kakucs ok?
Sajna időjósok trágya időt jósolnak
Engem vitt már a mentő kórházba a Hringről. Nem mkellett fizetnem semmit a TB-nek.
sztem TB. tudtommal a motorozás illetve motorversenyzés nincs benne abban az "extrém sportok" kategóriában amit nem támogatnak TB-ből...
ami egyébként kibaszott felháborító h sportoló embereknek nem jár TB mert ő sziklát mászik. De aki dohányzik, annak az ellátását azért fizessük a közösből, és basztassuk inkább az egészséges embereket, akik mozognak...