Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindig csak kihasználtok! Majd még megbeszéljük.
Sziaaaa
Persze hogy megyünk, már elvonási tüneteink vannak, és pont arra gondoltunk,hogy ha te is jössz akkor te úgyis időbe odaérsz és akkor veszel nekünk 3 db jegyet a délutáni licencesbe
Szia szép leány! Ti jöttök vasárnap? Vagy már 5-re tartalékoltok?
Ha érdekel ilyen külföldi szervesű pályázás a Hringen, akkor keresd fel FélSvéd barátomat a motorosok.hu-n, ő szokott ilyeneket hírdetni.
Az szerintem vasárnap esti motorozáskor lehetett, a sima nyílt napon amit a BRO rendez és hétköznapra esik azon 4x20 perc szokott lenni 12 ért, de hogy teljes tájékoztatást kapjál szerintem látogasd meg a www.brorganisation.hu web oldalt....
Amúgy teljesen igazad van, több külföldi csapat is szokott jönni a ringre több napra, csak van aki nem tud róla....
Nem. Nem azért kérdeztem hanem csak azt akartam kérdezni hogy honnan vetted az idomot rá? Mennyi volt a festése?
igen az enyém.
ismerős?
Szia!
Nem számon kérés volt csak a srácnak írtam vissza h. tőled már kérdeztem és ennyi, egyébként más is szokott rendezni nem csak a Br, egy ideig én is úgy tudtam , hogy csak ők rendeznek , de felvilágosítottak, hogy nem csak azokon a napokon van motorozási lehetőség !
A P.ringen egy héten csak vagy három, vagy négy rendezőség is szokott lenni, abból jó ha egy magyar , csak ezért volt a kérdés.
Az árat meg azért kérdeztem , mert egy hónapja csak 3x20 perc volt és az csak 9000-be került.
Köszi az infót!
Infók az R6Klub topicban
Folyamatosan kapható lesz a cucc vagy csak most és soha többé?(így szezon végére kicsit legatyásodik az ember )
ki rendezi a mit és mikor,és miért akkor és miért annyiért?
roy111!
A kék K6-os a képeken a tiéd?
Ja és 12000 magyar píz a jegy a nyílt napra..
Szia Roy!
Bocsi, hogy nem válaszoltam a kérdésedre, de nem ülök egész nap a gép előtt.Lehet pont úgy írtál, hogy én előtt e léptem le. Amúgy meg ha jártas vagy a motorozásban (a környéken), azért illő tudni, hogy a nyílt napokat ki rendezi. Nem akarok bunkóskodni, félre ne érts, de te meg ne kérjél már számon, hogy nem írtam azonnal vissza,na..
Amúgy a BR rendezi, ahogy a srácok már írták is neked. Vasárnap 9-től estig lesz....chiaóóóóó
Én most ittam egy körtét az egy kicsit gyorsabb altató!
Én megyek a délelöttöt kint árnyékolással, és beszologatással töltöm hogy a többieket kellőképpen felidegesitsem oktondiságommal
Nemsokára itt is mérjük a köridőt Na megyek mert kezdek merülni, bedobok egy Cognac-ot altatónak
Már délelőtt kérdeztem kisdelfincsillagot, válaszra sem méltatott.
Egyéblént köszi.
Ti jöttök?
valaki! egyből ketten választoltunk 1perc eltéréssel
Na végre valaki tudja , köszi!
BRORGANISATION...

Roger
tudtommal Bror !
Szevasztok!
Nem tudja senki , hogy ki rendezi a vasárnapi nyíltnapot?
mennék,majd leragasztom a feliratokat!