Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

van egy srác csigának "hijják" utcai gumával megy r1-el 2.05 körül asszem, de lehet h megy gyorsabban is.
Ne szólj bele Gyuri, 2:10 alatt megy predatorKrisz.
értem!na oszt van é ilyened nekem bagóért?vagy dunlop slicked?feleannyiért?
xxbiker!
nem kéne vázában virág arra amotorra,h szebb legyen a nappalid!? mennyi az a bizonyos idő?
Szerintem a Dunlop D209/D211 mintás ugyanolyan jól tapad mint a Dunlop KR slick, viszont a slick hidegben egy picit rosszabb.
már ha beleszólhatok szerintem egy bizonyos köridőig akár kormorán vagy matador gumi is lehet qrvára mindegy.
még két perced van!
értem én!(vagy nem)no és kérem,vóna még kveszcsönöm hozzád!ezekböl a slick ugyan olyan jo mint a mintás,és hüvösebben is ugyan ugy tapadnak ill.melegednek? vagy most mán elég!?
Valami bakelit keveréket kellene választanod
Szerintem tudod a válaszom
Dunlop és Bridgestone ugyanis ezeknek az oldalfala merevebb és a te súlyod alatt kevésbé lapulnak össze, mint a Pirelli és Metzeler.
figyu gyepmester!Te mint a gumik papja,mi a legjobb az én sulyomhoz?ugy értem melyik gumi márka?
Áááááá...kedves gumis cimbim!na akkor lesz tömegnyomor ha jo idö lesz!
Barátom, a 29-ei napot áttették 28-ra (vasárnap) !
zsani!miért lenne vicces?nem 29 a pálya nap?
Pedig téptem neki ahogy a csövön kifér de nem volt elég a kis kék vadállat 14 lóereje
Emlékszem. Olajcseréről jöttem haza. Kicsit vártam is, hogy utolérsz de aztán azt hittem nem is jössz.
a kisCBR-rel kanyarodtam ki a 10-es útra mikor arra jártál. Intettünk egymásnak és utána megpróbáltalak utolérni hogy rád-köszönjek normálisan is, de az Esso (mostmár Agip) kút utáni emelkedő elég nagy kihívást jelent a kisCBR-nek és így lemaradtam mint a borravaló
Lehetséges. Szoktam járni arra.
Földeák Csabának:

A fényképezőgépem kb. 1 óra videót fel tud venni. Megpróbálom fölszerelni valahogy a vasra. Így majd én is tudok csinálni rólad videót.
ddt,
nem motoroztál keresztűl Piliscsabán pár napja?
Jó az.
Szia ddt500!
Mostmár legalább tudom, hogy honnan is voltál ismerős.. :)

A tegnapi nap nekem is nagyon bejött, képzeljétek, gyorsultam 8 mp-et :))) El sem hiszem. De az időmérő és egy barátom is 2.28-at mért :)) Tudom, számotokra ez vicces idő, de nekem maga az álom. Ennyi volt az idei terv.. 30 alá menni :) Jaj, úgy örülök :)))

Sajnos holnapra 12 fokot mondanak... Plusz a pálya tényleg nem a legjobb + hideg is lesz az aszfalt, így csak óvatosan menjetek..
Én megvárom a 28-ai nyílt napot, addigra még jobb időt is mondanak :) Csak ügyesen!

Sziasztok
köszönöm
Asszem 17:10-től lehet felmenni. De ha biztosan fel akarsz jutni akkor 3-ra jó ha odamész. Ha jó idő lesz akkor garantált a telt ház plusz 10 fő.
Nekem műgyantával be lett ágyazva 4 kis tőcsavar lámpánként az idomba.
A lámpát egy anyacsavar, és egy kontra csavar fogja közre. Pontosabban csavarszáranként egy pár.
Nem egyserű, de nagyon hatásos, és eszméletlen massziv.

Valaki tud valamit a holnapi nyíltnapról a Hungaroringen? Mikorra kell odaérni, ha menni akarok?
Haveré. (Szombathelyen lakik)