Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
G.P.T. márkájú és 33.000.- Forint kompletten.
üdvözlet!
keresek k7 1000-hez (akár sérült )pályaidomot.ha van hívjatok 20 547 3007 köszi!
Hali!

Egy rövid beszámoló a köridőmérő első tesztjéről(Pring, Vasárnap):
Összeségében a köridőt végülis mérte, de voltak kisebb nagyobb problémák is:

Elsőként a szenzor háza köré kelett szigetelőszallagból egy kis árnyékolást rögtönözni, mert ahogy a nap elvakította, csak elsőre elindult, aztán nem vett le többször jelet.

Ezután már mérte a köridőt, majd a következő körben jött egy kisebb gebasz: Valaki rohadék beszedte a GPT jeladóját, amire rá volt állítva.

Ezután egy sárga jeladóval (amiről kiderült, hogy az állítható GPT jeladó 3.3-as kódját adja egyébként ), teszteltük tovább, de közbejött még egy gond. 1098-as dukin a gombelem kirázódik, meg forog körbe-körbe, és kontaktos lesz, így a ketyere reseteli magát, és onnatól lőttek a köridőnek ugye. (Hringen majd kipróbáljuk, hogy sor4esen is jelentkezik-e a probléma)
(A gombelem tokja 100% ugyanaz a tok, mint ami a GPT-ben is benne van, keystone electronics(USA) a gyártója. Próbált már valaki 1098-as dukin állíthatókódos GPT-t, hogy azon nem rázódik ki?)

És még egy rejtélyes dolog történt, egyelten egyszer az egyik körben levett egy érvényes(GPT3.3) jelet a célegyenesben lévő jeladó előtt 31 másodperccel. Nem tudom, hogy valaki kitehetett-e jeladót arrafelé, vagy valahogy kaphatott-e kívülről jelet véletlen, vagy valami gebasz van. Ha később még jelentkezik ez a hiba, esetleg rendszeresen is, akkor majd foglalkozni kell vele.

A pénteki Hring alkalomra módosítok a gombelem rögzítésén, és megpróbálok valami hűvösebb házat keríteni a szenzornak, ahol nem bántja a nap, vagy a jelenlegin variálni valamit. Még 4db köridőmérő fog elkészülni, hogy egyszerre többel teszteljünk. A saját jeladójára sajnos már megint nem marad idő, az csúszik egy kicsit.

Üdv.: Géza
Wáááá,Sztem hívjátok fel a kawasakit....Most bezséltem velük..2x-is regisztráltam,de álíltólkag semmit nem kaptak meg..De msot telefonon keresztül sikerült...
Az faxa miny felhívom őket megkérdezem mi a faxé nem lehet küldeni vmit!
Persze,csak aki 160km-ről megy,annak nem mindegy mi lesz fent,mehet-e vagy sem.énis spec értékelném ha kapnék valamiféle visszajelzést,kawa készlesz adddigra,ugyhogy menni akarok
Hát örülnék ha nekemis elküldenék,már vagy 2 hete regisztráltam,meg tegnapis és semmi habra nem akarok kicuccolni,És még az eső lába is lóg
Megtörtént ...jó8!
fel persze.. de majd már csak holnap leszek gép előtt.. jó éjt!

LX
FElvehetlek msn-re? Kérdeznék pár dolgot
Hello,

nem feltétlenül.. bár nekem gyanus hogy erősebbek egy picivel, vagy jobban forognak, ugyanakkor Brian legalább 10 kilóval könnyebb mint én! (hanem tööbel) És persze jobb motoros is! Az enyém valszeg eladó lesz a szezon végén...

LX
Mielőtt valaki megkérdezné két különböző dologról van szó. Délelőtt-délután brorganisation-os pályanap. Este Kawa pályanap(ingyenes). Ha minden jól megy mind a kettőre megyek.
Nekem ma jött meg a visszaigazoló mail. Ne is törődj vele, gyere csak ki!
Csak külföldiek tudnak előre regisztrálni. Túl sokan jelentkeztek be, aztán meg nem mentek el.
Te regisztrátál kawa oldalon ,én igen de ráse basznak,hogy sikerült vagy nem
Énis ott leszek feltéve ha nem esik ez a retek
Ott leszek végre .Bár esőt jósolnak biztos esni fog
tudtommal nem kell regisztrálni, odamész befizeted, és mehetsz a megadott időpontokban
4szer 20perc 12ezer
De oda már kellett regisztrálni előre? Vagy nem?
Üdv!

Olyan nagy erőkülönbség van a 2 motor között? Mert jövőre gondolkozom ,hogy csak pályázok és zx6r(2005-06) is a jelöltek között van erre a célra.
Pont fordítva, a Pancsiring gyorsabb-lendületesebb, ráadásul sokkal technikásabb pálya, a Hringet egyszerübb megoldani sztem...
Hi!
Pénteken én is szeretnék menni, - nem voltam még a ringen.
Tudsz róla valamit mondani?
Mennyi pénz, stb?
Pannonia ring nagyon bejött, azt nagyon élveztem. Hungaroring gondolom lényegesen gyorsabb pálya ugye?
Pénteken Hring.
Euroring pénteken délelött? Valaki?
A ZX Kupa tök ingyenes. A saját tapasztalataim alapján 2:10-ig nem veszélyesebb az 1000-es mint a 750-es(Ami ugye erőleadásban és viselkedésben eléggé közel áll a 6kilóshoz). A hátsógumit jobban eszi, de fogadok a Brian többet költ gumira mint én. Az SC2 hátulra már 2 pályanapot elvitt de még bírni fog 2-3-at. (Használtan vettem). Persze nyilván finoman kell bánni a gázkarral. De amikor 3/4-ed gáznál akkorát gyorsít mint a 750-es telin... na az nagyon jó érzés.