Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello,

igen, tervezem hogy megyek.. arról a gumiról nem nagyon tudok nyilatkozni.. én csak Dunlop-ot használok...

LX
Hétfőn valaki Kakucs ring? Dél utánra?
Nem próbáltam. Nem is fogom. Úgy sem vagyok rajta! Eddig sehol nem volt gond.
Explorerbe nincs gond az képarányokkal , csak a képminőség elég pixeles . Eredetibe persze sokkal jobb!

Így jár az aki ganyé böngészőt használ! Ha nem bírod az explorert, akkor legalább tisztességes(értsd ne nyílt forráskódú tákolt) böngészőre cseréld. Próbáltad Operával?
Az én böngészőmben (firefox2) csak a lejátszó 2/3-át tölti ki a kép széltében és össze van nyomva. Magasságban elnyúlik a kép. A sebességeddel nincs gond. Bár így mennék.
Megyünk páran az rsvfórumról Kakucsra. Nem jön még valaki?
mit értesz az alatt hogy nyomott a kép ? van még két menet de ott még lassabb vagyok . 07-et azért tudtam menni! Gondolom nem rossz 13 honap kihagyás és egy gerincműtét után közel 50 évesen
üdv balusk8!
yes-yes aprókavics és hjc ,a címem rocky820214@citromail.hu ha ide elküldenéd a képeket azt nagyon +köszönném meg persze bencének is!
Értem!
Akkor sok sikert a köv alkalomhoz.
RB26DET.
Köszi az infot de este 6ra már dogozóba kellett menni . Nem gond mert jövőhétre ugy intéztem hogy szerda este odaparkolok a ring elé a furgonnal és benne alszom . Reggel nyitásra ébresszetek kávé ücsi tibicsoki
LX_ZX: 26-án jössz Pringre?
Jó lesz nekem a M Pilot Power oda?Félek tőle...
Thx,üdv:B
Látom úgy csűröd csavarod a dolgot, hogy neked jó legyen! Ha a Suzukiból van sok akkor az tömegcikk, ha a Hordából akkor az minőség.
Ez jelzésértékü dolog jól mutatja hogy szeretik a minőségi dolgokat a világ más részein. Többen mint itthon
Igen kapott, vettem egy Brand New-t hozzá még igy is fruttiért van csak Ohioból- New Jersey-be át szállitatom mert ott van Freight Forward company jóóó áron....
Nem nem. A Honda annyi motort ad el mint a 3 másik Japán gyártó összesen. A Hondánál nincs nagyobb tömegcikk.
Üdv Alex!
Olyan mintha kapott volna az első villa is!
Remélem csak az én szemem csal!
Suzuki vagy nem?
Na megáljatok csak cudarok, ha kész lesz a másik 08 -as Blade amit pályázni vettem ...az idomokat nem nagyon kell levennem róla mivel a tulaj porrá törte rajta...
Jó estét!
Végre fennt vannak a képek a tegnapi napról!
Ki adja el a legtöbb motort a világon? Akkor melyik a tömegcikk?
Ez az! Most többségben a Hondások, használjuk ki!