Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pályamotorozási lehetőség kezdőknek ,oktatással,oktatókkal,(pl. LX_ZX).Ideje:augusztus 26, 16-20 h-ig! De a link alatt mindent megtalálsz.Még van hely,tudsz jelentkezni.
Üdv:B
Hajrá!
köszi megkaptam írok is egy pár sort de most indulnom kell koncertre mert már nagyon durván késésben vagyok 20:00 kor kezdődött!
itt minden fennt van :
http://wilsonmotorsport.hu/

egy pár vadorzo is bekerül a kezdők közé sőt,,,
Küldtem üzit.
köszi
Bemész a fórumba és ott.
köszi rajta vagyok ! A forumba regisztráljak vagy van az oldalnak is reg linkje?
Például. De ha regisztrálsz nálunk akkor biztos nem maradsz le semmiről.
bro honlapján érdemes nézni a pályanapot vagy van más lehetőség is?
Akkor van két utcai csoport. Elvileg az A a lassabb. Gyakorlatilag nem tudom. De kevesebben vannak mint délután.
kösz! délelött csak szabival megy azért délelött mert kevesen vannak vagy mert akkor van lassú csoport
Hring délelőtt A csoport. Nem fogsz feltartani senkit ha tudsz kanyarodni. Ha nem menj Kakucsra és tanulj meg.
Üdv mindenkinek!
Egy jo ideje motorozom már de idén tavasszal vettem meg életem első sportmociját, egy gsx-r 400 at és eddíg is imádtam a kanyarokat de már szinte csak az érdekel, rengetegszer voltam már a ringen a barátaimmal, de még soha nem mentem fel a saját mocimmal csak néztem, mert azt gondoltam, nem akarom feltartani azokat akik már jó ideje nyomják. Kis közvéleménykutatás miatt írtam ide a fórumba ki mit gondol nyilván valahol el kell kezdeni de kiváncsi lennék a véleményetekre!
Nem ilyen 1szerű
De írtam, hogy rajta vok nagyon, holnap megyek még egy alkatrészért, és aztán tervezem is a végleges hardvert. Egyszer kész lessz.
Gyárcsá' mán egy mintapéldányt, lés mond meg mennyi az annyi.
Látom rólam van szó
Már betanulja a kódot és méri is a köridőt a kis rohadék!
A jeladót még bűvőlni kell egy kicsit, mert nem elég fényes. Jelenleg ebben a retkes időben 22 méter a táv, ameddig elmegy a jel, de fényes nappal, jobb időben ez csökkenhet, és az nem jó dolog...

Tesztelni lehetne most egyet, de úgy néz ki, hogy Augusztus eleje(pring) előtt nincs lehetőség. De addig végülis van még más tökölnivaló is rajta. Meg talán gyártok kb. 5-6 garnitúrát(adó+vevő), mert amit egyet csináltam az már jócskán leharcolt állapotba került a tesztek során.

Szal rajta vagyok, de nem megy a dolog fénysebességgel.
Szeva!Kösz az infókat mindenkinek!
Ciao
Szayerg ahoyg mondod.
neeem.van itt egy srác,valamelyik topkban futottam bele ilyet csinál most de nagyon ott van az ember a szeren-valami kibaszott einstein
Vagy Danger.hu!(miller)
Gizi!
Egedi Sanyit keresd ?neki van mindíg asszem gpt,:06 20 942 5330
van itt egy zseni aki ilyet kalapál most össze!segiccsetek hogy ki ő?talán szayerg?lehet tévedek
Britton r6 ra van az idom!Írrrj