Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2008. augusztus 21. - Honda Motoros Pályanap, Hungaroring
A regisztráció még nem kezdődött meg.
Kösz
Nem gáz....majd szerzek akkor rendeset! Úgy is itt az ideje hogy térdeljek
Nem.
szivesen feltenném a gépre
Ha midnen igaz 8-án kint leszek kawa esten,ha gondolod keress meg,és kipróbáljuk a kütyüt:)
brian! 8án fel engednek a ringre farmerban és rotectorban
8-án, 14-én, 19-én, 20-án és további időpontokban vállalok tesztelést.
Rendben van, köszi!

Ma lemegyek Balatonedericsre, és holnap onnét elviszem pringre, és ott kipróbáljuk. Ha jól szerepel, akkor készítek még párat 8-áig, és kapsz belőle. Addigra remélem már lesz valami saját jeladó is hozzá.
8-án vállalok tesztelést ha gondold
Elkészült az első szériagyártásra alkalmas köridőmérő:

- Működik GPT Chrono, és a saját jeladójával is.
- A kódot indulás előtt be kell "tanítani" neki.
- VAGY: SCAN üzemmódban indulva az első jeladó jelét elkapja, megtanulja, és onnantól azzal mér köridőt.
- A lemért kört 10 másodpercig kimerevítí, és eeprom-ban eltárolja, ami később listázható.
- 300 kör memória (PC-re még egyelőre nem küldhető át, azt még ki kell fejleszteni.)
- CR2032-es gombelemmel működik, kb. 60 órán keresztül folyamatos időmérés közben.

Tesztelni kéne, ezt a reményeim szerint utólsó prototípust:
Első körben ezt az egyet ki kéne próbálni, mert motort még nem látott, és ha működik, akkor további 4db-ot késztek belőle tesztelésre, és ha jópár üzemóra után úgy tűnik, hogy állják a sarat(hő, rázkódás, nap, eső stb.), akkor leghamarabb őszre már készítek eladásra.

A saját jeladója még nincs alkalmas állapotban a gyártásra, az kb. 2 héten belül lessz meg, addig is GPT jeladóval működnie kell.

Képek:
1,2: Kijelző, és hátlap
3: Belseje (gombelem csere)
4: IR-Szenzor
5,6: Bár 1 km, hosszúak lennének már a sorok.
Halihó! A köridőmérő milyen, és mennyi az ára?
Sziasztok! Nem érdekel valakit Pirelli Diablo Superbike Slick gumi, 190/66 m R420-as (16.5) méretben? Kb. 70%os, ha kell 4e-ért odaadom.
Sziasztok!

Suzuki GSXR1000 K5-K6-hoz rengeteg pályázáshoz nélkülözhetetlen cucc eladó/ komplett idomzat, fejidom konzol, Yoshimura triovál karbondob, lábtartók, köridőmérő szett, könnyített lánc, lánckerekek, állványok, gumimelegítő, stb.../ Hívjatok: 06-70-337-9663. Csőgáz.
Na akkor légyszi még egyszer mert nem a kérdésre válaszoltál.
Brian! Kukkants már be ide!
Van egy két alkatrészem eladó ohlins első villa + villa hid 380.000.-
brembo racing radiális fék, ennél csak a monobolkk fog jobban. 90.000.-
Az nsr-t sajnos nem!Mikor megvettük elég ramaty volt...csináltam pár tervet gépen...és fateromtol azt kaptam szülinapomra hogy lefujatta ami minta tetszett mind2-nknek!Ha érdekelj dobj egy képet mit kéne meg hogyan!
Az NSR-t te festetted?
Valaki nem akar a mocijára valami egyedi fényezést,matricázást?Én lefestem,matricázom akár egyedi igények szerint is!Versenyfestés,matricázás!Az adatlapomon ott vannak az elérhetőségek!Ha érdekel a dolog irj bátran!
szeva B.lasan kell új gumi,mer kakucs kinyírta az elejét!ha szombaton jössz,hoznál vmi fincsi slicket?köszi
Mész P-ringre? Mikor? Van vmi időterved? Úgy néz ki, hogy ha sikerül lejutnom, akkor csak szombaton megyek. Szombaton is lesz verseny?
írj egy levelet az alexhodos kukac hotmail pötty com - ra...

LX
Lehet hozzá csinálni egy infravevős gyufáskatuját, ami szugerálja a stopperórát/telefont. De előbb a köridőmérőt fejezem be, és akkor meg már vegyetek azt.
Hülyeség! Vagyis inkább felesleges kínlódás a telefonnanl! Már 3-4 évvel ezelőtt megoldotttam. Vettem egy 3599.-ftos sima kézi stoppert , a legtöbb óraboltba kapható . 1 csomó funkciót tud, köridő ha jól emléxem 50-ig tárol. Betűméret kb12mm. beraktam egy kilyukasztott fekete mosogatószivacsba és gyorszorítóval a kormányra. A megfeleló nyomógombot kivezettem a fénykürtre. Azóta is tökéletes. Most K. Csabi gépén van, 8-án megnézhetitek. (fekete gsxr600 #10)
Nagykijelzős stopperóra, és még a gomb kivezetése is egyszerűbb, csak a pontosságával vannak problémák.