Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LX!
igazad lehet,de én akkor sem megyek oda többet!kakucsringen is jobbat motoroztam!na de se baj,örülük h Te jót mentél!(de tényleg),8-án hring!
Köszönöm mindkettőtöknek a választ! Most már csak az asszonnynak kell beadni a nagy hirt hogy nyaralásról haza kellene menni, hogy tudjak menni a ringre motorozni...
Lessz ebből puffogás rendesen...

De jók az uj smiley-k!
Enyhén sérült, akár hiányos idomzatú, vagy akár érvényes forgalmival nem rendelkező, de forgalomba helyezhető, tiszta eredetű R6-ot vagy R6R-t keresek saját részre, pályamotornak. Szerkezetileg, műszakilag kifogástalan legyen! KP-vel fizetek! ha tud vki ilyet, please jelezze! E-mail: akirayanagawa@freemail.hu, mobil: 70/949-4341. Köszi...
D gyűrűs sisak csak a profi versenyeken feltétel! Lásd itt: Honda !
majd itt ...ha végre eldöntik, hogy hol lesz, ugyanis egyik pontnál ezt, a másiknál azt jelölték meg
Sztem az eredetileg kihirdetettnek megfelelően a Hringen lesz a Honda-nap, csak szokás szerint a rosszul karbantartott oldalon a legutolsó Pringes szöveg maradt fent a hirdetésben!
Üdv All!
Érdekelne engem is ez a Honda nap, viszont nem tudom hogy mik a feltétel. Gondolok itt olyanra, hogy bukóval mi a helyzet? Nekem nem dupla D gyűrűs a bukóm, hanem gyorscsatis, igy van esélyem hogy felengednek? Valamit nem tudom hol kell regisztrálni, esetleg tudna adni valaki egy linket..? Köszönöm!
nemáááár
Predator,

bár a szervezés most valóban nem volt jó, de azért tegyük hozzá hogy a késésedről. és az esőről a szervezők nem tehetnek. Arról annál inkább hogy nem csináltak 3 csoportot a nagy tömeget látván, és hogy ezért szinte mind1ik etapban várakozni kellett, vagy esés miatt piros zászló volt, vagy egyszerűen nem lehetett igazán gyorsan menni a pályán.. gondolom mindez azért is volt mert nem volt igazán szervező, hisz ez a P ring saját "rendezvénye" volt.. A Phoenix azért jobban szervezett szokott lenni.. Na mind1.. én jót versenyeztem mind2 nap..

LX
Hello,

nem érkezett semmi az inbox-omba.. azt hittem azért mert már nem érdekel benneteket.. na de akkor mind1, mert megoldódott...

LX
Nekem hondás ismerősöm Hringet mondott
na apannonia ringre se megyek többet.7 futam így nézett ki:1.lekéstem (távolság miatt),2.baleset miatt 2kör,3.TELÍTETTSÉG miatt csak tíz percre engedtek fel!?ez hogy lehet?4.5.6.sima ügy,7.eső elmosta!mindez 25papír,euróban fizetve olcsóbb!kinek épült ez a pálya?labancéknak?
Pannonia
Hol?
Rohadt Hondás!
De Én már regisztráltam
Aug 21 Honda nap Hring. Mint ahogy azt már Zseby korábban írta
nem tudja véletlen valaki mikor lesz legközelebb valamelyik márkának nyiltnapja?


pénteken ki jön Hringre
Jó-jó Ez lenne az első
Mint máskor, 8án sem!
LX ZX !Írtam neked e mailt a motorbérléssel kapcsolatba(nem tudom megkaptad e)
De gyakorlatilag már tárgytalan a dolog,talált a srác egy pályamocit.
Azért köszi szépen!
Segény srác......nyugodjon békében....
Bár az üzenőfalon már fent van.. de azért beírom ide is..
R.I.P. Craig Jones

nyugodjon békében.

LX
tesztelném szívesen,8-án hringen vagyok reggeltől