Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már mint a pilóta nem a motor.
Láttam egy ZX-10R-t aki mobiltelefonnal kamerázta a busás haverját. (Menet közben ha nem lett volna egyértelmű)
autoval, persze a vegen meg elutnek
hazafele igy is ket motorost majdnem elutottek a figyelmetlen autosok
Nekem jó lett a 636 is elsőre Csak próbálj okosabb lenni mint én vagy olyan szerencsés
A ringre már egy szer majdnem feljutottam(soha sem rajtam mult) de ahoz képest hogy melóbajárok vele a majrécsík elég gyorsan kopik
Tehát azt csinálsz amit akarsz!
Köszi! Mire végigolvastam normálisan rájöttem...spóroltam az olvasással
Autóval voltál?
Pedig nem ártott volna. Nem vette föl senki!
Hello
lattalak ma Dunakeszin, de nem akartam raddudalni, mikozben telefonaltal
egyetértés!nem kell az uj!
Hát ebből még a Ducatinak a legjobb a futóműve de az nagyon nagy is. Az RS-hez nem értek de az új 250-es ninja minden csak nem sportmotor.
na bumm!
Köszi. gondoltam hogy nem a busa kéne elsőnek. de az a gond hogy kapom és csak ujjat kaphatok pedig simán beérném egy használtal. na mindegy szóval ez a helyzet. igy?
figyu blájen!te nem mehettél 219-et,az már nagyon gyors!és különben is az 1'58nem is olyan jó köridö. mennék a gumiért holnap apa!otthon vagyol?jó vón ha feltudnánk dobni!(kicsi krisztián)
vegyél egy k8 hayabusát,igazi tanulo motor!:) meg ne vedd vazze,csak vicceltem.rgv 250 finom kis vas erös jo futomü,és v2!
ugy van.délelőtt van két utcai(gyors,lassu)du meg egy versenyzősdises,meg egy utcaisos,de az utcaisos gyors lassu egy brigádban van.
Sziasztok! Szerintetek ahhoz hogy pár év múlva jó sportmotorossá ill. jó pályamotorossá váljak egy kisebb sport motorral(125,250ccm) kellene kezdenem vagy lehet egy folytott nagyobb naked(600) aztán utána valami kis sport moci? Most a korlátozott jogsim lesz meg és ahhoz kéne valami motort néznem. Szerintetek mivel járnék jól? Kawasaki ninja 250r, Aprilia RS125(az erősebb), vagy még lehet a Ducati Monster 695 33lovasra folytott verziója, Azt hozzá tenném hogy a V2eseket jobban szeretem és a késöbbiekben is egy V2es sport motort szeretnék és a pályák sincsenek(az egyik lesz) messze. Előre is köszi
Üdv!

Gondolom már lerágott csont,de most nagyon nem vagyok képben ezekkel a bro-s nyíltnapokkal. Ugye lesz most 8-án motorozási lehetőség(délután),és csak 1 közúti csoportot ír. Akkor ezekszerint nem lesznek lassú és gyors bontásban? A lista elején meg ott írja,hogy idézem : "A délelőtti program minden nap az Erste Leasing Motoros Akadémiával közösen lebonyolított két utcai csoport „A” (lassú) és „B” (gyors) részére kerül megrendezésre." Most akkor csak a délelőtti csoportban van bontás?
A telemtria adataimat megnéztem...
Az én 200 le K7-es ezersem az 1,58,0-körömben 259,1 km/órára gyorsult.
Kizárt a Leon 280-as sebessége....
Ja és a Gt1-es autók 600 lovasak a Leonok meg 300.
Éppen ez az. Az autósok nagyobb kanyarsebességet érnek el ergo az egyenesben nem lehetnek olyan gyorsak ha azonos időket futnak. A Fia GT-ek nem 1:45-öt tudtak?
lehetséges mert nagyon durván mennek, bár kicsit sokallom énis!
2perc alatt bőven mennek az tuti!
a DTM-es és a GT-s kocsik biztos mennek 280-at, 1:50-eket vagy jobbakat hasítottak asszem
a kanyarsebességük az valami brutális volt
Annál a sebességnél már nem számít a kisebb féktáv. Most gondolj bele még ha 100m-el kisebb féktávot is vesz akkor sem tud 100m alatt még 20km/h-t gyorsulni. Az 250-nél 1,5sec.
Megmondom az őszintét. Kizártnak tartom. Én a súlyom miatt más ezreseket is simán lelépek a célegyenesbe és 273-nál még nem láttam többet a féktávon. 4-ben 278-nál szabályoz a moci. Na most az max. 250 valós sebesség lehet. Ne mondja nekem senki, hogy egy kupás Leon akár csak a közelében van gyorsulásnak az 1000-es mocikhoz. Ha meg igen akkor úgy le van áttételezve, hogy nem megy csak 180-at végre. Csodák nincsenek.
Úgy 2 éve volt a ringen egy "teszt" ahol egy 1000-es moci (talán gixer K5 vagy K4) egy N-es evo meg egy rally cross evo (600Le!) gyorsult a ringen. Na úgy otthagyta az erősebbik evot is mint a szart. Ennyi.
Amúgy meg én úgy tudom, hogy a Kispataki-féle társulat valós 270-et megy a cél végén.
én mondjuk semién eltudom hinni hogy 250nel mennek a leonok, mondjuk 280at kicsit én is sokaltam
áttételezéstől függ persze, de utána járok még hogy mennyit is mennek, kiváncsi vagyok rá, azért ök lehet kisebb féktávot veszenek mint mi,