Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezdéskor!
te mikor?
Akkor ott találkozunk!
Tanyabike-ot otthon ne hagyd!
előbb nemtudok kimenni sajnos
Délelőtt süt a nap!
Du. már szar lesz az idő!
még nemtudom, még mindig dolgozok
9-nél előbb nemtudok elindulni holnap
Hi!
Holnap akkor hánykor indulsz?
Köszi!
Conti sport attack.ról vélemény vagy egyéb tanács
azé mentél fel akkor hogy megmutassad ki a fasza gyerek
Elöl 2.1, hátul 1.9. Mint kiindulási alap, ezeket szokták használni, én többnyire ennyivel megyek fel. Aztán lehet finomítani, ha kell. Ez csak amolyan ökölszabály....
Sziasztok! Holnap megyek a ringre(először) A kawa esti mocizásra. Valaki tudna segíteni guminyomás ügyben?
Akkor kell motorozni amikor jól-esik
Na jó de az kényszerhelyzet volt. Ha választhatok elmegyek a biztos fizetősre amikor 100 ágra süt a Nap. Aztán ha az ingyenesen is jó idő lesz az csak egy bónusz.
A Honda napon azért mentem fel mert úgy tűnt jó ideig nem szárad fel. Akkor meg hazafelé az autópályán ugyan ezt a tempót vittem volna.
"futó MÚ"

(bocsesz )
Sziasztok! Szombaton verseny az Euroringen, gyertek ha tudtok, jó szokott lenni a hangulat. Én úgynézki ott leszek, és sok futómúvet állítok szokás szerint.
Neked nem mindegy! Te már úgyis igazi esőmenő vagy!
Honda napon esőben egyedül csak Te tekertél , a többiekkel együtt
pedíg a boxokból néztük a célegyenes-vízfüggönyödet!
Én azon tuti nem indulok...nincs eső gumma only slick
Én mostanság éjszaka dolgozom. Tegnap 22:45-kor kezdtem. 8-ra itthon voltam.
Ezért DOLGOZOM én délelőtt: szép időben a munka is jobban esik...
Ezért megyek én délelőtt is. Akkor még biztos jó idő lesz.
...Mindehol vízcseppeket írnak...

A ringre nem írnak esőt !
Akkor 'Anthony West' kupát rendezünk, az ifjú vízen-is-kemény legények felfedezésére...
Persze ,de csak tutibb ha elötte már szóltál,hogy mész és'számítanak rád' am nem kell semmit töltenem,tegnap mikor felhívtam őket kaptam egy papírt..ami már kitöltve várja a Pénteket De amugy tudom h kell

Én inkább az időtől félek Mindehol vízcseppeket írnak..
Nekem is tegnap jött csak válasz.
Meg persze a méltől függetlenül OTT helyben úgy is töltened/írnod kell a regeléshez...
Merre található?