Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amúgy lehet jönni ám nézelődni egészen nyugodtan! Tudnak ám a csajok is olyat menni mint itt sokan mások! Ancsy meg a legbelevalóbb kismama!
Jé most nézem hogy Szigethalmon laksz. Én meg Lakihegyen..Közúton nem szoktál menni a gixivel? Vagy már full pályamotor?
Milyen motorokkal szoktatok gurulni? Hátha láttalak már titeket..
Árakat pontosan nem tom. Infó itt:
www.euroring.hu
Amúgy mennyibe kerülne? (tudjuk, hogy komolyan írtad, csak mi vagyunk ilyen lükék)
Igaz Ő még csak utas
Amúgy én nem viccből írtam a pályázást:)
Köszi srácok ,aranyosak vagytok, de tényleg. Amúgy gyertek ti is nyugodtan, de hozzátok a motoros csaj barátaitokat is:))))))))
Egyre bizarrabb, de sebaj, én azt csípem
mondom bukóból
Milyen farkat lógatunk ki?
És ha kimegyünk mi férfiak és a cél érdekében beöltözünk csajnak? Két alma a bőrruha alá, sisak alól kilógatunk valami lófarkat, bukóba megy úgyse látni be.. Csakhogy elérjük a célt
...csajos pályázás...pályás csajozás...
Sziasztok főleg motoros csajszik!
Most hétvégén szombaton páyamotorozási lehetőség lesz fél órás váltásban az Euroringen reggel kilenc órai kezdettel. Fél óra pasik, majd fél óra csak csajok a pályán felváltva este hatig.
Aki tud, légyszi jöjjön, mert ha elegen leszünk lányok, rendszeres lehet ezen a páyán a csajos pályázás is:)))))
A pályáról sok kép van fent a Fotók galériában itt, egész napra 5ezer, du. 1-6-ig 3ezer, a pálya kicsi, kanyargós, de nagyon jópofa. Sokan járnak oda innen, fognak mesélni, ha kérdezősködsz kitartóan
Sziasztok!
Info kellene a Kakucsringrol.Mnnyibe kerul, valamint mien a pálya minősége, és hasonlók.A honlap sajnos nem elérhető:S
Előre is thx
a babak nem beszelnek ilyen: szajuk van es hulyen pislognak max, ha az ember megprobalja megetetni oket cumisuvegbol
de ezek regi, gyerekkori emlekek. azota lehet, hogy valtozott a vilag
kérdezd a babát

LX
a babat is adjak hozza? vagy az nem resze az arnak?
Szia Balu,

igen, jó kép a te kedvedért sz'tem rá lehet fényezni hogy made in italy a minősége meg úgyis jobb

LX
nagyon klafa ez a gép! ennyi pénzért énis megvenném ha olasz lenne
jó a fotó
Szia,

élőben szeretnéd? dobj egy emilt az alexhodos kukuc hotmail pont com -ra, és meg tudjuk beszélni a részleteket...

LX
Hello LX ZX!
Láthatnám a vasat?
Mindenképpen keress meg, ha kész darabok vannak, akár tesztelés céljából is, mivel nem írkálok ide,és enm is olvasom, csak ritkán, mert az a nagyfijúk, topikja:)
Szóval,ha megtennéd, hogy küldesz egy e-mailt, nagyon hálás lennék, nekünk,és az mz kupásoknak is baromira kellene ilyen kütyü, ennyiért meg pláne.
emzoli2257@freemail.hu
Ár már írtam 20-25e közt. Ma óriáslépést haladtam előre a dologgal(mérhettem egy 1,4mFt-os műszerrel és kiderült vele pár dolog), remélem augusztusban tudjuk már a véglegeset tesztelni, szép lenne, én rajta vagyok hogy meglegyen...
No nem akarom annyit OFF-olni a topicot, majd írok ha van valami.