Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felvettelek!
Ok felveszlek, és dumálunk! Most el kell picit mennem ithonról!
alexhodos kukuc hotmail pötty com emesen..

LX
beszélhetünk róla privátban, ha gondolod...van Skype-om is, MSN-em is...
olcsóbb mint a 10-es az tuti... a 03-om pedig nem egy nagy idő.. csak gyakorlás kérdése... a 00 vagy 01 már igen.. de sz'tem a motor azt is tudja...

LX
Vagy úgy.... Azt biztos nem bírnám megfizetni, főleg ha velem is tud garantáltan 2'03-at a Hringen...
np az adatlapomon a fényképeknél nem látod? Ott van az első képen egy 636-os... naaaaaagy X-el az oldalán... róla beszélek...

LX
Nem látom az adatlapodon... A 636-ot félreértettem 1 hozzászólás okán: "predatork2[8127] ma 11:36még nem tom,augusztusban lesz elég pályanap a hringen,az 20km csak.téged láthattalak Brain mellett a verseny után?szerintem de!panaszkodtál h 37ccm ide v oda az ő motorja gyorsabb!"
So sorry!
én is tudok egyet.. ott van az adatlapomon... jut eszembe.. senki nem írta hogy Brian nem ZX6-al megy.. sőt..

LX
Hello Kakucsring dél előttől, dél utánig 7000Ft nincs csak délelőttös, 13 órától 4000Ft 6ig szerintem ez barátságosabb.
És persze ha megy valaki írjon valamit plz, mert még csak most kezdtem el nézni a fórumot:) de fogom ezentúl ;)
ezt tudom igazolni, júli 3-4 Phoenix és király volt annak ellenére, hogy addig még soha nem mentem pályán. kár, hogy messze van, de mennék még
Ezt is néztem, és a Kawa kupa és estek miatt jó lenne, csak kár hogy ezres...nagyobb költség...meg hát amatőrként jobban feküdne a 600-as sztem...kisebb zakóveszély, talán... Amúgy ismered a gépet+a gazdit? Az R6-R6R azért lenne megint csak ideális, egyrészt mert nagyon tartós vasak, másrészt R-kupában mehetnék talán....
Na ugyi! Brian nem tudsz vmi jó kis pályagépnek valót?
de még hogy... a franc egyen meg
btw, vasárnap azért javítottam 6 tizedet...

LX
De azzal megyek, ZX6R(599cc)-2007.
Mindenkepp magasabban van mivel nem suppedsz bele mint a gyariba, ami nagyon(!) puha es kenyelmes is emiatt. De szerintem ez palyan kifejezetten hatrany...
Brian idén nem 1 '07-es ZX6R-el megy? Én úgy tudtam...
Hali
Köszi a gyors választ.
Szerintem a gyári üléshez képest ez legalább 3 cm-el magasabban van, az alatta lévő
merevítő miatt.
ja igen, az én voltam nem csak a motorja gyorsabb, de Ő maga is nagyon mennek azok a haccázasok basszus...

LX
Veszel egy farokidomot ami a gyarirol van masolva. A gyari ules viszont annyira puha, hogy nem ajanlom. A kemeny ulessel sokkal(!) tobb informaci jon at a motorrol. 174cm az amugy nem ertem hogy lehet tul magasan az ules ha gyari magasagban van a segge. Nincs megemelve hatul az a motor?
Hali
Kezdő pályázó lennék.
Vettem egy GSX-R 600 K 5-öst. Raktam rá Dúzs féle idomot, de nekem az ülés nagyon magas./174 cm magas vagyok/
Hogyan tudnám felrakni az eredeti ülést ehhez az idomhoz?
Csá Attila
még nem tom,augusztusban lesz elég pályanap a hringen,az 20km csak.téged láthattalak Brain mellett a verseny után?szerintem de!panaszkodtál h 37ccm ide v oda az ő motorja gyorsabb!
megértelek téged is természetesen.. de egyszer gyere ki azért egy Phoenix-re... azért az kicsit más...

LX