Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

21-én nem lesz ott nekünk semmi,22-én annál inkább.
nem tudsz regisztrálni,nem lehet,nekem ezt mondták,h csak külföldieknek.
csak szólok h neked KAWASAKI-d van!
14én hozom haza a motort szóval az akkor kiesett.
21ére lehet már regisztrálni ? valami lassúbb csoportba szeretnék mert nagyon keveset mentem még a motorral. vagy idén még lesz MERSZ ?
én a mezei közútiban indultam,tudom milyen motorod van ,mondom h emlékszem rád.szürke poloban voltál,a bőrrucid meg fekete.ja...a rendszámod meg szabájtalanul van felfogatva! köszönöm a pártfogást,de ezek nem értették meg h én előlük menekültem belülre látván azt h kint vacakolnak,a fene sem gondolta h onnan becsapja elém.már látnia kellet volna mert mellette voltam.
14-én megyek a merszre, aztán 21-én Honda nap.
sziasztok pályamenők !

mikor lesz ilyen nyílt nap mint ami most volt ? mert most értesültem róla
na csak vicceltem, semmi baj azzal ahogy mentél,na aztán meg nézzek szét a saját házam táján. kigyorsítás,meg féktáv,na ez ami nem megy.a kanyarban már a fülem is leér,de az nagyon kevés.bár az ezredessel még csak most voltam először. volt egy kis kulamatyi,mert van benne elektronika,meg rövid áttétel,meg miegymás aztán ha kell ha nem tolja a seggét vagy emelgeti az elejét. 22-én jössz?
De ha már itt tartunk Mr.Rossi! Engem nem vettél fel véletlenül? Rendszámos ZX-10R. Ne csak a balhét töltsd fel! (Ahol egyébként melléd álltam a sok Kakucsringes menővel szemben )
hétfő szerda v péntek,vmelyik nap du. csapatás lesz.
kipróbálnék egy mz-t pályán..
Jobban éreztem volna magam a közúti csoportban. Ezt a kényszer szülte. Bár a márka kupák miatt nagyon felhígult a licences csoport. Minden menetben megelőztem vagy 4-5 embert. Azok ilyen 2:30 és fölötti időkkel bóklásztak ott.
Oda én is beneveznék, de csak MZ-vel!
nem tartom kizártnak, de rá kell vennem fatert hogy vigyük le a motort, mert a forgalmit nem kockáztatom.. igazából csak ezen múlik.
emlékszem rád ddt500,láttalak a futamokban is.nem is értettem h miért melegítesz futamonként 20 percet!?
kanyar bajnok.jövőhéten kakucsring?ott nincs sok egyenes,k71000-rel csak kettesben.
NA mi van vaze már megint viszket a tenyered?
Az egyenesekben nálam nincs gond. Elmentem a ZZR1400-nek is. Csak a jobb kanyarokban vagyok nagyon gyenge. (Balban is csak ott kevésbé) Viszont a gyors balosban elkezdtem térdelni végre.
legközelebb próbálj meg később fékezni kanyarok előtt és jó lesz az nagyon
de halistennek az nem en voltam
abba mentem én is és kevesen voltak, 35 emberke
az egyenesben meg mindenki elment mint a tavirat Van valami folytas a gepben, es nem tudtunk meg rajonni, hogy mi. a lenyeg, hogy 10-nel nem akar tovabb porogni
Én emléxem egy fekete naked kawára,síkán elött előzött meg,aztán pedig sikánba a saját motorja előzte meg az illetőt,ugyanis elperecelt..
Sokan nem mernek rendesen kigyorsitani az apextol, en ott voltam bevallalosabb. Na volt is egy par, akit sikrult igy. De egy ket z750 is ugy elment, mintha alltam volna
TomcatR1!
A délutáni licenc,2 csoportot összevonták a "közútival".Korai volt pakolni,abban a csoportban tudtál volna menni.