Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dunlop trophy,amatőr bajnokság,a legszinvonalasabb jelenleg mo-on!
de fizetős,a kawa kupa ingyenes!
na akkor okitsatok egy kicsit.mi az a dt?
helló,ez a dt,azért tudom,mert az 1ik barátom ott versenyzik:750-ben és a bajnok
greska atti...
Hello Zx
ha ez a zx kupa amiről szó van,akkor segits egy kicsit a menetben ha kérhetek ilyet,mert idén megprobálnék belekóstolni aztán ha van értelme akkor jövőre belevetném magam.de azt sem tudom ezzel kapcsolatban hohy merre vagyok arccal.
...ja értem 4ik lett az 1ik versenyen,összesítésben viszont 10ik...
kupi 10-dik,nekem 4ik-et mondott?
nem, az nem a transzponderesek hibája... aki készítette a táblázatot, az nem volt igazán a "top"-on... mondjuk szimplán csak észre kellett volna venni hogy hülye Hodos-t kétszer írtuk be... stb...

LX
Jut eszembe erről a 0+0+5=17-ről: legközelebb a traszponderért matekkönyvet kell leadni zálogul.
Nem vittél magaddal tévedésből két transzpondert?
naja mondjuk azért az 1000-esben is vanak furcsaságok... pl : 0 + 0 + 5 = 17
és pl hogy kaphat két versenyző 13 - 13 pontot egy és ugyanazon versenyen...

LX
Igen, az embernek elsősorban magát nehéz legyőznie... De Neked sikerült! (félig)
na ezt csinálja utánam valaki az enyém a 12. és a 13. helyezés is...


LX
Sziasztok pályamotorosok.

ha valamelyik kawás őrültet érdekli, akkor van egy Yoshimura rendszer (triovál acél dobbal) eladó '05-ös modellhet. 150.000 .- HUF. Hibátlan!

LX
Frissitettem kicsit!
Wilson MotorSport Club
ELADÓ Yamaha R6, 2007. 06. havi, idomhiányos.
3021 km-rel. Ár: 1.280.000,-
Érdeklődni: 70/ 2332778
Vagy esetleg nálam is lehet :)
Ínséges időkben jönnek a jó hírek!
Két új pályaestet rendezünk augusztusban, a már eddig is ismert 21-e mellé, megkaptuk a 14-e és a 19-e estét is. A lista elindult a motorosok.hu megfelelő topikjaiban.

Addig meg mindenkit várunk szeretettel:
mikor lehet már menni Hringre pályázni kezdenek jelentkezni az elvonási tünetek
egyrészt ha leér itt ér le a csizmi, de azt te sem gondolod komolyan hogy ha pontosan ugyanúgy csinálod egyik odalon előbb ér le.. :) lehet hoyg a fék miatt vagy ki tudja de ez a lábad másként áll. ha ez megnyugtat én is első talppárnán állok, é még így is leér a nagy 45-ös tappancsom.
Spiccen van a lábad a lábtartón?
http://www.kepesmotor.hu/motor...

ha valakit esetleg érdekel...
sürgősbe
Semmi nem kerüli el a figyelmem.
előfordul,hogy elkopik a csizma
igen ők a cimbijeim volt ott 2 gsx-r,ktm,aprilia,meg a hayabusa
Gyere ki Kakucsra, felveszlek kamerával, és megnézzük.
De lehet, hogy jobbra ugyanannyit borítod a gépet, testtel meg egyenesebben maradsz, ezért ér le jobban a csimmád.
(a haverom is ezt csinálta, már szétkopott a lábtartója, de még mindig nem fordult elég gyorsan, mert önkéntlenül "ellensúlyozta" a gépet testtel)
Sziasztok! Kis szakmai tanács kellene! Mit csinálok rosszul, hogy balos kanyarokban sokkal nagyobb kanyarsebbeséget (dőlésszöget) érek el mint a jobbosban, mégis a jobbos csizmám koptatója ment tropára! Próbáltam ráfigyelni minden kis részletre, de szerintem ugyanúgy csinálok mindent, mint a balosban! Vagy csak gondolom?