Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja, akkor emléxem rád, tébláboltál a fekete Busás-gumimelegítős csapatnál is
A hozzászólás elolvasása után épp említeni akartam,h ez neked "tetszeni" fog. Aztán látom meg is említetted.

a dologhoz no comment...
én mankóztam ott fel alá ,meg is jegyeztem ötletes az utánfutó.
igen, a kerítés mellett csöveztünk egy kék futóval megtoldott Focussal. A csótányt meg nem lehetett nem észrevenni, a legrattyantabb gép volt a környéken, kivéve a pályabírók masináit :-)
azthiszem láttalak a pályán de nem 100
gokart pályánál parkoltatok a kocsival nem ?
de legalább térdvédője volt...
csütörtökön a Phönix oktatáson is volt egy fickó, aki rövidgatyában, tépőzáras térdvédőben nyomta le az első etapot. az első szünetben eltanácsolták
engem is elkapott a láz, ne viccelj...ma néztem meg egy KTM-et meg egy Honda XL-t, meg egy Husaberget. Öreg lomok, de nem is versenyezni akarok.

(én mértem az időket, nem mentek amúgy jobb időt a legjobb sportmotoroknál, csak látványosabban mentek)
szerintem ez elég veszélyes, volt egy kawás 500as gyerek ,esett is az nap is és mondta hogy ő viszont esett ott abban kanyarban ahol mondtad oktatott a csáko,hát ha beleszál a tanulokba, az érdekess lett volna

de viszont ezek a supermotok amit csinálnak bakker kib,,tul tetszett, féleg amikot összeverődtek, aztán nyomatták a versenyt
A múltkor még volt ott kitéve egy gumisor bukófal. Nem tudom miért szedték le, sokkal jobb volt amúgy.
hát péntek este meg a pályán körözött egy csóka, míg a "bukótérben" oktató felügyelete mellett kerülgették a bólyákat a nebulók...
nekem az volt furcsa, hogy pl ahol fellehet menni a pályára, abban a buko térben , egy csomo emberke megállt, volt aki le is szált és megleste a hátsó gumiját, de a buko tér nem arra valo, mivan ha esik egy ember ő meg ott van
szerintem mindenki eléggé nagyfiú/lány. Ha ő le akarja radírozni a bőrét, legyen
Az lenne a dolga hogy kiszűri az ilyen embereket akik ilyen öltözékben akarnak felmenni a pályára.
Ezért nem is nagyon sajnálom a sok hülyét ha elesik. Legközelebb 2x is meggoldolja hogy feljön-e megfelelő védőfelszerelés nélkül...
azon a qvadoson én is csak pislákolta, gokatrosokhoz jobban illik
de jol kente neki
nincs a képeim közt? (fotók-rovat, Kakucs)
Igen, de az a bácsi nem szakértő semmiben, folyton "szupermotoR"-ról beszélt nekem. Neki nem is igazán ez a dolga, őrzi a pályát, beszedi a pénzt, leinti a meneteket meg mentőt hív, ha kell.
nem nem ős esett el
egy hasonlo öltözetű emberke,,,,
na jó a supermoto az túlzás, de a tököm se tudja ezeknek a típusát
Az a baj az egészben, hogy a ottlévő csóka bemegy mindig a kis vackába, és nem figyeli kik vannak a pályán. Azon is meglepődtem amikor quados feljött a motorosokkal, holott neki a gokart-os menetbe kellett volna lennie...
Én is a halászgatyásra gondoltam. Supermoto?
Ez egy XT600 volt, félig kopott terepgumikkal. Folyton dobálta a seggét, küzdött vele emberünk rendesen. Még szimpatizáltam is vele, hogy milyen nehéz dolga van, mégis bevállalta...ezek szerint túlvállalta.
nem én, hanem a supermotos. Bár meg is érdemli, ilyen cuccban feljönni. Épp szólni akartam a rendező csávókámnak hogy nézze már meg megint hogy jöttek fel a pályára..
jé, ezt a képet én csináltam...elesett ez a srác?
jaj hogy mondhatsz már ilyet, úgy nem engednek fel oda senkit
koszonom, ez "jo" hir