Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért ahhoz képest tök jól mentél de tényleg...
én qrvára képtelen vagyok előzni sajnos, mindig para van az iyen pályanapokon h mi van ha lekolbászol valaki az ívről
Ne aggodj, mivel az elso napom volt mega ringen ugyhogy csak kerestem az iveket. El is kottaztam a hatso sikan utan utani 3.kanyart. Nem ment nyelgaz4-ben, ohgyhogy nyirtam egy kis fuvet. 22-en majd folytatjuk
koszi
miért mekkora vagy?
nem... normális magasságú:))
es kiderult, hogy egy torpe vagyok?
Tomi volt, itt van fent Pucu#16 néven:)
egyébként én régebben a képeid alapján egy tök colos csajnak képzeltelek el
remelem is
akarki is volt a srac, de nagyon jo volt csunyan elkottaztam miatta egy kanyart, rendesen elgurult a gyogyim, annyira kergettem
Na akkor legközelebb jól elkaplak hogy megmaradjak benned mint emlék
Köwetkező kawaesten meccselünk
ne is legyen egyenes!
kx500? hm...
adamfzr kapja az ívet rendesen:D
nem tudom miért para ha a gyorsabb motorjával elmegy egyenesben, nem hiszem h elvárható lenne h kijön valaki az ezressel és amiért nem tud kanyarodni, az egyenesekben is 100 alatt kóricál..
neem, már mennék, csak a baleset után lejárt a műszakim, és elfogyott a pénzem.
egy igazi motoros nem fél ilyenektől!vagy te lehet h csaj vagy?
igazan sajnalom, de az "elcsipesre" nem emlekszem
elnezest, hogy nem koszontem vissza, neha kisse bamba vagyok meg volt egy csomo ember is majd legkozelebb integess jooo latvanyosan
jaja.. a legutóbbi balesetemnél lett vérömleny a csípőmben, és pont ott amire sima elcsúszásnál is ráesek, attól félek kicsit, mennyire megy szét ha újra oda esek..
dehogyis én tökre élveztem... csak a sikánt kicsit elfékeztem:D legalább valakivel lehetett együtt menni:)
így forogna aszemed ha jönne az ordas nagy zakó!
Ja,amúgy köszi,nekem is nagyon jóvolt,de ezt így ne a fórumba mindenki előtt
Na,ettől féltem amikor eladtam a motorom
most egy másik gépem van,brian féle idomok,kis R-es kawa,de láttalak,köszöntem,néztél,néztél,nemköszöntél,tovas
étáltál
egyszer amugy találkoztunk a pályán is,Mansell utáni jobbosban csiptelek el
vagy bedobom a kocsiba es szfvaron delutan talalkozunk... de egyebkent jo a csutortok is ha gurulni van kedved a beach-re...
Az egyik haverom ugyannezt élte át, csak Ő az E.ringen kötött ki libamáJ(!) nélkül!
te ahoz túl gyors vagy,valoszínüleg leérne a kanyarban amikor a sok gyökérnek elmész belülről!
Este dolgozok. jövő csütörtök este nem dolgozok.