Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi a cim ahol megtudom nézni? istennek se jut eszembe hogy kell leirni, b-vel kezdődik azt tom 10nél hamarabb nem tudok elindulni mert fodrászhozmegyek 2óra az ut + amit pesten koválygok, de ha jol emlékszem a du 13 40 körül kezdődik, meg szerdán is lesz nem?
de:A csop:9.00,9.55,10.50,11.45 a pontos kezdés...
cső meg bojler!
kicsit hamarabb 10-re már ott kéne lenned,énkb.akkor erkezem!
de az eseménynaptárba meg tudod nézni a pontos kezdéseket,ha később érkezel,
akkor beférsz a du-ba,de ott már csak 1csop van és sokan vannak, én a de-öt
javasolnám az nyugis,botomi barátod is el tudott motorozgatni a "csiga"tempóval....
cső

lehet elmegyek, függ az időtöl, mert szarvason vagyok és 10kor tudok vissza indulni jo idő esetén,
mikor kezdődik amugy?
Azt hogy keskenyebb én nem éreztem, bőséggel van hely, sőt olyan lassú voltam, hogy a felét sem használtam ki sokszor a pályának! Baranyában Siklóson lakom, Pécstől kb. 28 km-re, szal DDT500-nak igaza van: INNEN MINDEN Qrva MESSZE VAN!
szia ddt!
unatkoztam nélküled,más topicokat olvasva irigykedek,nagyon jó kis forumélet van,
pl:gsr600 v cbr600,de most itt minden csöndes vagy 1egy komoly topic?!
Pécsről minden messze van.
ugy tudom keskenyebb is nem?
pécsről jó messze van nem?
Én is voltam, nagyon jó volt! A tömeget elijesztette az időjárás, minket meg száraz aszfalt várt! Nem voltak sokan, mégis sok bukás-pályaelhagyás volt... Először voltam a Pancsiringen, ami azt illeti nekem sokkal nehezebb pályának tünik, mint a Hring...gyorsabb, technikásabb, több helyismeretet igényel...
jövő hét vasárnap,de nézd meg az eseménynaptárban...
Hali!

Hétfö után mikor lesz megint pályanap vagy esti motorozás?
sziasztok!
jön vki hétfő de.pályanapra?
Hát, akko úgy tűnik.
hát akko nem is találkozhattunk,én de voltam...
Hát bárki is volt a felvezető nem én.
Ugyanis az öcsémmel (kék CBR125) először voltunk a Hungaroringen (mármint a pályán motorral).
Igazán le lehettünk volna fényképezve, hiszen kuriózum vagyunk. Mindenki viszonylag nagy ccm-es motorral van ott. Csak mi voltunk 125-össel.
A 17:00-ásban is és a 18:00-ásban is végig mentem.
...ezekszerint nem tettél mély benyomást a fotósra!
melyik csopiban voltál?
nem te voltál a sportiskolás felvezető ember? .
én ugyanis,csak 1 125öst láttam aki elöl ment...
Rólam sajnos egy kép sincs.
köszi,így már kiegészíteted a hiányos tudásomat!
ámbár mégis az mkk a jéghegy csúcsa,itt indulnak a legjobb versenyzők mo-on,
bár ahogy elnéztem majdnem mindegyik nemzetközi versenyző és 1-2 még a dt-ben is szerepelt,
pl:adorján tomi.bár itt már mindenki profi,szponzorokkal és háttérrel...
Hát ez haláli. Ahogy menet közben beszél és kommentálja a dolgokat.
Piros CBR 125-össel mentem kedden:
Én bármelyik kanyarban nagyon szívesen látnám magamat. :)
Sanjos mi nem tudtuk egymást fotózni, mert igyekeztünk teljesen kihasználni a pályán tölthető időt.
I = international (nemzetközi)
N = national (nemzeti)
MKK-ban N-nel is lehet menni!
Az MKK egy kalap sz.... ér Nincs hivatalos magyar bajnokság, helyette van ez a sz.. és indulnak az összes RR1, RR2, RRRRRR kategóriában kb 10-en (ezt bizonyítja, hogy az összes géposztály versenyét összevonva 1 futamban rendezik). Ugyanakkor egy "amatőrnek" mondott Dunlop Trophy-ban, vagy egyéb sorozatban (GSX-R klub kupa, Phőnix kupa) 30-40 pilóta van kategóriánként!
még jó hogy te legalább tudod ki ment el neked,én max.csak 1villanást érzékelek....
...és mondjuk arra is kiváncsi lennék mi az I-licens?az N ugye nemzetközi?!
mert ugye,csak ezzel lehet menni a közt-kupában?
és miért gondolkodnak a megszüntetésen,amikor ilyen jó versenyzőink vannak?
nem vártam több oldalt csak pár sort!
gondoltam,ha te válaszolsz akkor belinkeled az egész technikai szabályzatot...
végülis csak azért merült fel bennem,mert ugye a legutóbbi köztársaság kupán t.gergő
nem stock,hanem ssp motorral ment,tehát elvileg elönye volt a szériásokkal szenben.
ezzel ő volt a legjobb 600-as,ugye a nagy riválisok(németh testvérek,vida t.)1000-el mentek.
végülis nem annyira fontos...