Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyere :)
remélem holnap nem lesz olyan meleg mint ma volt ... 35-40 fokok :S
één is akarnék menni......
nekem mikor volt az autós baleset, hogy szembe jött az autó csúsztam egy olyan jó 30métert farmerban hát 1 hónapig nem volt bőr a térdemen meg a sípcsontomon azóta figyelek az ilyenekre és a szülők is láttják jobban, hogy miért is kell ... hétvégén is voltam ebbe a spyke ruhába motorozni és egy motoros találkozóra is benéztem 1 órát kb. Hát sokan ott vigyorogtak meg mondták minek kell stb ... elmeséltem nekik aztán ez volt a reakció 90%ban: "jaahh jóóó van..." szóval no comment :)
Fel kell öltözni rendesen, ezt senki nem vitatta. Eleve arról van szó hogy itt egy kolléga pályázni akart kezdeni, és ajánlottuk neki a kakucsringet. Szerintem kezdésnek ideális számára.
Bár ha olyan szakértő vagy, akkor szerinted a hungaroringen kellene kezdeni? Az lenne már értelmes tanács...
Akkor gyere fel msn-re.
véleményem szerint is kell a védő felszerelés ha szarabbul megy ha jobban, tök mindegy,
mutkor votl a ringen balesett amikor is tegyük fel normálisan megy a srác farmerben és hátulrol a elütik, mit ér vele hogy normálisan megy?! ha hátulrol elütik? persze a story a ringen nem igy votl, mintkettün volt védő felszerelés
holnap lesz az első kakucsozásom az idén :)
már van ruha minden már csak motorozni kell, koptatóm is van Brian-től #5
Szóval már csak holnap egy jó ütemet kell elkapni és hajrázni :) én 70-80közt tudok menni a pályán, csak sajna nincs erő kigyorsítani :( de jövőre kategória váltás

kakucsos videónk :
01:02-től láttni egy picit utána pedig 02:00-tól ott hátul egy szürke folt kanyarog aki én vagyok aztán beérünk a célegyenesben ahol megint csak elfogy az erő majd a következő jelentben Vega Rx125-ösével próbálom felvenni a versenyt ....
Te vagy a legjobb! Előre a pucér motorozásért emberek!
Szó nincs a motorról se motoros tudásról. Egyszerűen versenypályára senki ne menjen fel teljes védőfelszerelés nélkül és ne is engedjék fel. Ennyi. De attól, hogy felveszi nem lesz jobb motoros. Viszont ha csúszol az aszfalton farmerben 10-15 métert. Hát megtanulod hol lakik az Isten.
a pályára egyszerű feljutni, mivel 1 ember figyel a felhajtásra és a regisztrációra. De mielőtt kérdeznél, az emberek 99,9%-ban van gerinc aki odajár, sose lógnék fel regisztráció nélkül..
bocs a hibákért, siettem. és a kérdés, hogy ki a jobb, egy farmeres aki normál tempót megy, vagy a fulloscuccos arc.
na pont volt egy supermotos arc, aki eccő beszolt tuningnak a cucca miatt.. köv. alkalomkor említették melyik az a csávó, nagykirály bőrcucc, husky moton.. aztán valahogy összekeveredtünk, és a kis majd 20éves 250esemmel úgy tartotta a lépést hogy az egyenesekben visszajöt ta nyakamra, mer ta kanyarokban lemaradt, a végén meg már annyira scak az egyenesben akart elmenni, hogy célrarában úgy odatépett, hogy épp elémért, de már ugrotta is a hosszúoldalt mert túlhúzta. most akkor ki a jobb? egy 50esen, vagy er6oson motorozó, közepes tempót menő, vagy egy olyan akinek fullos motoja van meg cucca, aztán egyszer csak majdnem átmegyek rajta ahogy hason csúszik a satuzó elsőkerekem előtt?
Hogy kerültek fel egyáltalán? Ha ebben a kanyarban kiütik egymást és a vérük beborítja a pályát akkor már késő kiinteni bárkit is.
1 kör után ki lettek intve
Hali!
Rég láttalak itt! Mi van veled?
Hö?
Szerintem nem fura, hogy hátra kéne nagyobb nyomás.. elvégre a hátsó kerék kapja a nagyobb terhelést, szerintem ezáltal jobban is melegszik(főleg pályán). Mivel a levegő meg tágul, igy ezzel éred el az optimális guminyomást.
A dunlup a slick gumijaiba(d209 be is) előre 2,1 hátra 1,4-1,9 et ír. Ez nem hülyeség szerintem, alap érték amit az adott környezettől függően lehet váltogatni, annak akinek ez a vágya. (hőmérséklet ..stb..)
Persze, hogy jó. Alattam is 86-ot megy, pedig annyi kiló vagyok. Faja kis gép.
Ez tavalyi kép, ha jól látom tuning van rajta. Ez már a mai viszonylatban nincs..
http://www.vaslovasok.hu/HTML/...
kb így néz ki egy vegyes pályanap. Mintha nem látnék most farmeros embereket pályán..
Vagy is jó.
Jő az.
Csajmnak is NS-1-et vettem...
Igen! Az adatlapomon rengeteg NS 50-est láthatsz. Nem az a kérdés, hogy ki ez. Hanem, hogy hol van? Kakucsring.
Ez Te vagy?
Szar gumi nincs. Mindennek meg van a célja. Egy Goldwinges szerinted mennyire értékelne egy SC2-őt?