Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot Mindenkinek !
Na ki vagyok Berikz?!
ja így már értem miért jársz olyan ritkán...
egyetértek!én sem szeretem halogatni a fodrászt...
du-án még maradok kicsit 3-4kor kell indulnom,ugyh lehet találkozunk...
csak gixerrel mehetsz...
Mennék...de se szabadidő (vizsga) ,se pénzem rá
Veled nem beszélek.
Én megyek!
Holnap jön innen valaki a MERSZ-re?
Köszi meg nézem öket
Nekem a csatos Gaerne G-RS vált be nagyon, már teszteltem is, nagyon bevált! Kényelmes, és komoly védelmet is nyújt (Toseland-nek is megfelel pl.!)! Itthon tudtommal a Corsaro forgalmazza, egyébként én pl. az Olasz Ebayről vettem, 65 eft helyett 40 -ért! A Pardinál kapsz Alpinestars SMX Plus-t v. Supertech-et akcióban, 49-70 HUF-ig! Ami még szóba jöhet: Oxtar TCS, Dainese Axial Regular (Karasna), Sidi Vertigo Corsa (Motorline), Xpd RS5 (asszem), Puma 1000, a Diadorának és a Formának is van már csatos modellje. a lényeg hogy olyan bokavédelme legyen, hogy ha kézzel megpróbálod a talprésztől a szárat eltekerni, ne engedje! Gerincvédőből Dainese-t végy, Bap1-2 v. Wave modelleket, 22-38 HUF-ig, a Karasnában!
Sziasztok
Segíthetnétek milyen csizmát vegyek ami véd is rendesen mert most már féltem a bokámat is /márka + hol/ ja meg gerinc védőt.
köszi előre is
Optimistának kell lenni! Szuper időnk volt, egy csepp még annyi sem esett! De mivel sokan megijedtek, mint pl. te is, ezért kevesen is voltunk a pályán, sirály volt!
szerda lehet hogy csütörtök MERSZ lesz. mondjuk tényleg ratyi időt jósolnak,

fodrászt meg nem tudom áttenni bakker útálom ha nagy a hajam
Van!
benyaking2@freemail.hu
Hello!
Szerdán mehet bárki saját motorral ami nem suzuki?
Regisztrálni kell valahol?
Van msn-ed?
Bazeg én is mentem volna de az időjárás jelentés miatt nem mentem! Semmire valók ezek 1 nappal előre sem tudják megmondani mi lesz!
berik!te nem jössz ki a pályanapra?misiről 1óra alatt lecsavarsz...
ezért tettem idézőjelesre:de azért tetszett,majdnem utolérted a sportiskolásokat...
szerdán a pancsi-ringen lessz pályamotorozás,csüt-ön mersz!
te másról is tudsz avas be légyszi,bár amúgy se mennék,nekem tökéletes a hétfő,
amugy is az tünik a legjobbnak idő szempontjából....
csigatempó mi? valahol el kell kezdeni... nekem nagyon megdönthetetlen tempónak tűnt!
szerdáról nem tudok,a du-ba beférsz...
honnan vetted ezt a szerdát?
nincsmit
kösz! első R betüt hagyom ki mindig