Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá ezt nem hiszem el pedig én jelentkeztem valami pot napra,,,
ezt a kört bebuktam,
te csináltál képeket? mikor lesznek fent és hol?
Bezony. Nem volt meghirdetve. Állítólag azokat hívták meg akik a múltkorin regisztráltak de nem kerültek sorra.
yamaha nap? komolyan? a kurva eget de miylen yamahanap? teszmotorok vagy mi a szösz?
Ez már megvolt...miután tisztítottuk és a dugattyút sikerült kinyomni... Jó hogy volt otthon tartalék nyereg
Jó de az enyém nem radiálisan van rögzítve odalent :P Vagy fúrjak két új lukat neki? :D Szóval a lényeg,h most kiderült,h nem vagyok vele megelégedve :D
Yamaha nap is volt. Lesz kép bőven.
Egy fékolajcsere tuti légtelenítéssel csodákra képes.
A radiális féktől nem lesz számottevően jobb a fékhatás, csak 1000x adagolhatóbb... szerintem...
Nekem a széria yamaha fékem soha nem csinálja
akkor már megérte kimenni,,, én meg itt rohadok a hülye könyvek felett
nem tudod csinált valaki képket?
Én voltam de nem mentem fel. Talma 1:56.9-et ment egy széria 1000RR-el.
Sose fogom elfelejteni az első elindulásomat. Hacsak nem lesz amnéziám.

Amúgy az érdekelne,h másnak is úgy viselkedik e a féke mint nekem. Pl Hringen az egyenes végi féktávon...sz@r érzés amikor a fékerő fokozatosan tűnik el. :S Viszont ha elengedem és újra ráfogok,akkor megint jó...
Egy felső munkahenger (radiális) cserével ez megoldódna vagy adjam el? :DD
helloo

volt ma kint valaki a hringen?
Vasarnap volt SRAD az etsi motorozáson.

A képeid közül az utolsóhoz komment: Így könnyű! (Míg más 29 éves kanmajomként vesz nagymotort, aztán csak pislog, hogy mennek el mellette mások a ringen. )
Van itt esetleg olyan aki 750es SRAD-dal pályázott vagy pályázik?
Értem, köszi!
Személy szerint a dynojet-et ismerem de gondolom van még 1 pár gyártó aki ilyeneket gyárt.
Még a MOTEC-et ismerem de az 1 kicsit drágább kategória.
E téren is szivesen venném a tanácsod mely márka/márkák amelyeket megbízhatóak.
Van itt a fórumon Power Commanderes topic de nem sok hasznosat írnak ott le.
Neked mi a véleményed, van e esetleg tapasztalatod ezzel kapcsolatban.
Elég sokan ódákat zengenek róla, meg láttam már teljesítmény görbét, de azt nem tudom, hogy ez hasznos e versenypályán? Azt tudom, hogy a csúcsteljesítmény nem nagyon növeli merthogy a gyártók arra írják a gyári elektronikát, mivel, hogy a max LE a vevőcsalogató. Középtartományba hoz valamit meg alul is, de ez a plusz mennyiben segít a gyorsabb kör elérésében.
igazán nincs mit!
Ha szereted a technikai "csemegéket" és van rá pénzed akkor ne habozz vedd meg, de arra figyelj, hogy ne "no-name" cuccot vegyél, mert az nem fog megbízhatóan működni!
Köszönöm a válaszod!
Számomra igazán megtisztelő hogy 1 ilyen emberrel "beszélgethetek" aki konkrétat ír és nem csak a levegőbe beszél, ja és persze VERSENYZŐ!
A személyes tapasztalat a legjobb.
Gondoltam, hogy nem ettől lesz gyors valaki csak mindíg is túlzottan érdekeltek az ilyen technikai dolgok.
Remélem egyszer személyesen is tudunk beszélni , annak nagyon örülnék!
Én is kacsingatok a páyamotorozás felé a rallit abahagytam.
hááát nem leszel tőle gyorsabb.
kényelmesebb lesz a váltás.
a profiknál lehet számít egy két tizedet, de amig nem mész 1,54 alatt addig, csak tényleg a kényelmet szolgálja.
egy két példa...
Adorján 1, 56 Németh Bazsó 1,53, Kispataki 1, 54, mindannyian gyorsváltó nélkül....
szóval nem ettől lesz gyors valaki.
nekem idén van fent, nem lettem gyorsabb, de sokkal kényelmesebb, és persze nagy élmény teligázon rávágni a következő fokozatot....
de az sem mindegy milyen tipust veszel, mert csak kevés működik megbízhatóan!
Sziasztok!
Olyan ember segítségét kérném, aki konkrét tapasztalattal rendelkezik gyorsváltó ügyben.
Mennyi időt lehet vele nyerni váltásonkén?
Meg pl. körönként a Hringen vagy más pályán.
Mert ugye elég drága és a ár/haszon fügvényébe tud csak az ember dönteni.
Előre is köszönöm!
Hali! Ha valakit érdekel akkor: Bridgestone YCX 165/625 és 125/60 Slick gumi eladó! (ZSÍR ÚJ) Még 3 garnitúra van. Csak párban. 45000 HUF. Érdeklődni: RH8DQ@CITROMAIL.HU
pl most a honda napon a Magda Attila úgy került ki a célrarában hogy majdnem besz@rtam úgy megijjedtem, még szerencse hogy csak ott ért utol
Na jóéjt!
Jah... Oszt majd én szállok bele valakibe hátulról, aztán jól lebaszom, hogy a faszé kellett itt előttem kalimpálni!
jah...meg állítólag mocskosul elkezdett csúszni. (ebből nem tudom,h mi igaz). Hring sztem teljesen jó
Csak ajánlani tudom
Nagyon lassú úgyse leszel,úgyh sztem nem lesz gondod
Ja igen, mintha változtak volna az árak mostanában, a "talán még megéri" felől a "qrvára nagyon neméri meg" felé...