Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sem!
volt már,hogy végigmentem az egész m3-an matrica nélkül,rendszám felhajt
aztán spuri,de mostmár hosszútávon nem rizikózok...
Én még sosem vettem ezért matricát. Nincs kint fix ellenőrzőpont. Ha a lehajtónál nem állnak ott nincs gond.
oké kösz! mindenkinek ezt a gyors reagálást !
ja, ez már igaz..

de az vígasztaljon, hogy én meg 195 cm vagyok, szóval én is elég viccesen nézek ki a cbf-en - mint majom a köszörűkövön
kell.. menj fót felé, kicsit lassabb csak..
köll
Igen. Csak addig ingyenes ahol le tudsz menni róla a 2/B-re.
hellosztok

ha pestről megyek autopályán mogyoródra, hringre, akkor kell autopálymatrica?
Szia!
Akkor arra jó az idomzat, mert a 2006-osra pl. nem! Van csúszókuplungom is! Tel.: 30/411-55-33
hát igen!
most jöttem rá ezekből a képekből,milyen nagydarab vagyok(cuccal eggyütt)a motorhoz képest,
szegény csoda hogy nem roskad össze!
te meg alig látszol a zöld szörnyetegen...
Zsivány.
megtaláltál?
hátul takarásban aki épp kiteszi a térdét és készül dönteni,de még az ujja a féken,mert befékez
a kanyarba...
ha még ez sem segít,akkor nagyítsd ki és aki felemás kesztyűben van(kék-fekete)... . .
tessék:
Muti.
bocsánat helyesbítek! zseby-nek köszönöm 1fotót találtam amin rajta vgyk...
Szia! Haver '05-ös Repsoljára kellene!
Eladó 2002-es mito,sportkipuffal(jolly moto)fém fékcsővel!400.000 ft SŰRGŐS

06205276126
köszi
talán itt lesznek majd feltöltve, de még semmi... ...szerintem érdemes figyelgetni, hátha idővel...
Sziasztok! 06.05 hringi nyilt naprol hol találhatok még fotokat a neten?
Kérjük a videjót!
Sajnos már csak a végeredményt látták. Azt, hogy hogyan történt nem.
a tavalyiakat felvannak töltve a honda.hu ra ,remélem az ideiek is fellesznek hamarosan
100 euróért eladó egy matrica a Hungaroringre. Elesett az egyik haver és kórházba került. Itt megnézhető a mai és a holnapi időbeosztás. http://www.gaborcharter.com/va... Akit érdekel keressen meg a www.gsxrfans.hu . 3 napos pályázás német szervezésben kb. 25 Magyar résztvevővel. Rengeteget lehet menni.
A honda napról nincsenek máshol is képek? Vki tud vmit?