Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugye nem azt várod, hogy vki több tucat oldalon leírja a technikai eltéréseket
Amúgy a különbség néhány millió Ft a Stock javára
Egyébként néhány hozzászólással ezelőtt belinkeltem egy FIM fájlt, ami tartalmazza a technikai szabályokat, mind SSP, mind STK, mind SBK kategóriában.
valaki megtudná nekem mondani mi a
külömség a sst(szuperstock) és a szupersport között,anyit már sejtek,hogy a sst-ben csak széria
mehet(max.futóműtuning), a ssp-ben lehet 1kis tuning?!
ahoz a kanyarkombohoz már nem elég a kezdő tapasztalat:a sikán ugye túl rövid,
a baloson repedések vannak itt nem merek lapozni,a jobboson meg valami gödör van,utána meg ugye gyorsak vannak...hát neked biztos jobban megy...
Egy kis Hungaroring-i motorozás, egészen közeli élmények

------ éld bele magad!
Sziasztok!

Találtam egy jo kis videót Talmáról. A Ringen fedélzeti kamerával száguldozik. Szerintem elég jo, a sisakra van rögzítve a kamera :)

száguldás a Ringen
Jogos, köszönöm. Eddíg azért nem fotóztam túl sokat a célegyenesre fordító balosból( bár készítek onnan is képeket) mert azt hittem, hogy dunát lehet rekeszteni az ott készített képekből, de ezekután lesz onnan is bőséggel. A sikán utáni kombináció viszont fotózva van, egyik kedvenc pozícióm ugyanis fel lehet menni a pályabírói posztra és az a perspektíva teljesen lapra teszi a motort a kép szempontjából.

Köszönöm!

www.fullframe.hu
Én támoigatnám a sikán utáni bal-jobb kombinációt!
szia!
a válasz 1szerü:a célegyenesre forditó előtti ballos!
ez mindenkinek szokott menni és nekem is itt ért le a térdem(máshol még nem)
meg is biztam 1srácot,hogy csináljon néhány képet,demég nem készzültek el(negatív).
szivesen rendeltem volna töled,ha itt készül kép,de sajna a jobbos kanyar még égő nekem..
Szeva!

Jól jönne egy kis segítség, hogy mely kanyarokban látjátok magatokat szívesen, bár nagyon lekorlátozza a lehetőségeimet a napállás, és az, hogy nem tudok átmenni a pálya túloldalára.
Gondolkodtam továbbá a vakuhasználaton, de nem hinném, hogy túl jól esne az nektek:-)..A pannonia-ringen anno egy osztrák fotóscsajnak sikerült ezzel egy 12 órás verseny félbeszakítania:-)))
Juliusban bezár a Hungaroring, sem Rezsönap, sem Mersz este! Itt az ideje hogy kiprobáljátok Brnoi pálya vadonatuj aszfaltját (már nem zabálja a gumit mint tavaly) és az alábbi többnapos pályázásokra is sürgös a jelentkezés és a befizetés:
Julius 7-9 Brno 390 euro
julius 15-16 Rijeka nagyon olcson 33000 HUF
augusztus 1-3 Misano 430 euro
augusztus 4-5 Mugello 340 euro

itt találjátok a jelentkezéseket és az ürlapot kitöltve automatikusan megkapod a visszaigazolást és a kontoszámot is az azonnali befizetéshez
http://compaya.hu/motorosok/
Svéd
Voltak azért rendesen, állítólag 300-an regeltek összesen, egész jól lehetett menni, nem volt akkora tumultus, ráadásul az égiek is megkíméltek minket
te a mersz-en voltál...
nem voltunk,de mesélhetnél vmit!sokan voltak?
Az elso villa belove 10mm-re ahogy kell. Hátso rugostag alátétezve,én jobban szeretem a "fejre" állitott geometriát.Szal az elofeszitéseket beállitottam már a saját sulyomhoz, a huzo-nyomo fokozatokat szeretném még tökéletesre...
Köszi szépen!
http://www.fim.ch/EN/rules/Spo...

2.7-től kezdődik a SST
Sziasztok!
Ha valaki tudja hol találom meg a stock 600 technikai szabályzatot legyen olyan kedves szóljon már, vagy küldje el nekem pilot2@freemail.hu
Lehet én vagyok ügyetlen de google-vel sem találtam meg.
Előre is köszi!
Hy! Nem volt ma valaki Pannónia-ringen Honda napon? Marha jó idő volt, lehetett menni rendesen
ja sejtetem!
de jogos!
a mersz az más cég,de azon még nem voltam...
A Mersz estekre a motorosok.hu MERSZ fórumában lehet, a megfelelő nap topikjában regisztrálni magad (egyelőre).
Aztán kijössz az adott nap estéjén, megkeresel minket a parkolóban, vagy a boxok környékén, kitöltöd a felelősségvállalási papírt, befizeted a 12ezrte, kapsz egy aznapra érvényes karszalagot és 18:00-kor felmehetsz és ha bírod, 20:00-kor jössz le (nem fogod bírni úgysem).
Cserébe majdnem minden estre hívunk profi fotóst, aki kb másnapra felteszi a vízjeles képeket. Ha szeretnél nem csak vízjelest, beléphetsz az egyesületbe és onnantól kezdve megkaphatod az eredeti képeket is.
Nálunk 1 ember, 1 karszalag, nincs felezés, aki felmegy, fizetnie kell. Általában 50-60 ember közötti összlétszámmal lehet számolni esténként.
Csak vicceltem.
ha meg a 2képre gondolsz,ott a sportiskolásokat kellett kerülgetni,hát mégsem
üthetem ki őket...
hát jobra nem tudok kiülni megvalom öszintén!
látam is a fotós ahogy katogtat,na mondom jó égő lessz,ha pont ezt a kanyart veszi... .
hát sajna csak 2-3kanyart fotózott a fullrames srác,de pont nem a kedvencemet.
elvileg a térdkoptatós kanyaromban is készültek fotók,de azt elbaszták a fotópuskásnál
(nem jó negatívot hívtak elő),elvileg jövőhétre meglessz az is...