Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

odamész és go, ha nem fogynak el a jegyek. tehát menj korábban biztos ami biztos.
a szokásos pályanap de:2utcai,du:2licensz+1utcai csop...
köszi látom, és oda regisztrálni kell? vagy csak odamegyek és gooo? mennyibe kerül?
fent van bro-n!
sziasztok, mindenki! mi lesz kedden a ringen?
nem. azzal mész amivel akarsz. mondjuk a mostani nemzetközi aprilia napon csak azzal lehet menni. de az előzőn bárki mehetett, meg a mostani hondán is!
igen próbálkozom:) csak ebben az évben kezdtem. Rs-sel akartam csak sok pénz lett volna azt ilyen célra használni ugyh kaptam az alkalmon és elhoztam a zxr-t, a 400 nagyon jó kezdőkategória.
hát multkor volt akinek a legjobb ideje ilyen 2:40es volt 600assal kawakupán. 2-3 pályanap után biztos h jobban mennél ennél. és egy ingyenes versenysrozat azért nem rossz, főleg hogy pl 6 alkalom DT-nek csak a nevezési költsége majdnem 180ezer egy évre :s és nem rossz rzés azért ugy menni egy versenyre h nem kell érte fizetned:) augusztustól akarok menni kawában is ha már igyen van:)
aprillia napra,meg kawa napra márkamotor kell nem?
kawán már én is gondolkodtam,de ahhoz elég jó köridő kell,nem?
te versenyzel a trophy-ban?
egyébként aki pályázáson töri a fejét annak tényleg megéri vagy kawát venni, vagy yamahát (nekik is ingyen van a versenyük)!
nincs. sztem ki lehet okosan hozni a pályanapokat. ott vannak a honda meg aprilia napok 5ért (2-3alkalom) . ott vannak a kawasaki esték ingyen. (6 alkalom) mellette ott vannak a versenyek (6alkalom), mondjuk arra nem jár a 30%. a kawakupa ingyenes (5alkalom (vagy6?)) (csak nekem nincs erőm előző napi dunlop trophy után még indulni mert szellemileg még sok, és van h az időmérők végén már nem bírok egyszerűen koncentrálni) lenne csak nem idnulok:) na mind1 szóval ezeken kívül nem vagyok benne biztos h 5X járnék még hringen. sajnos most államvizsgázok ugyh nem tudok annyit menni mint szeretnék:(
a másik meg h nagyon erősködnek h csak a licenszes csoportban lehez menni versenyzőknek, ahol szinte csak a 600-1000 van, és nekem még nincs olyan köridőm h jól érezzem magam köztük, ugyh annyira nem is szeretem a br-es nyiltnapokat.
hát már nem lesszünk mgp versenyzők úgy sejtem! .
30% részével nem volt gondoom
neked van?
arról már lekéstünk,én megkérdeztem,
azt még év elején kell...(regisztrálni)
hát bármilyen meglepő, kapsz 30% kedvezményt a pályanapok meg esti mocizások árából... asszem 20 ropi tehát legalább 5 pályanapon részt kell venned h profitálhass belőle...
hát annyira előre már nem tudok tervezni,juli végén megyek nyaralni,aztán meglátjuk mi lessz...
most olvasom van valami BRO fun racing regisztrált tagjainak névreszolo kártyával 30% kedvezmény,
ez mi lehet?
de augusztusban elég kevés alkalom van
Király! Beszélek a haverral! Képeket tudnál küldeni róla (akirayanagawa@freemail.hu)? Tank és farok idomot hol lehetne hozzá keríteni, nincs vmi tipped? A csúszókuplung nem hiszem hogy kell neki, még csak most kezdett pályázni...
jul8-án is vszinü megyek,ha addig fel nem dobom a pacskert...
sajnos nem ugy jött össze,,, nem fogok tudni menni 16án megint nem tudok mert akkor jövök vissza pestre, 22én szlovákiába megyünk turazni, szoval rohat szarul jönnek ki ezek anapok
leghamarabb jul 8án vagy jul11én
jössz kedden pályanapra?én délelőtt megyek kb.9-10körül...
mondtak esőt,de hátha nem lessz vésszes...
volt már hogy ott állt a lehajtónál az ellenörző kocsi,ment elöttem 1kocsi beálltam mellé aztán takarásban szépen elmentem,visszafelé
be szoktam nézni vannak-e,megvárok 1-2kocsit
míg kikerül,aztán nagy gáz,csak arra kell vigyázni rendőr ne legyen akkor az már gond...