Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És mé nem döntesz?
hát nem vesztem el csak nem voltamszgép közelben!
hali!
a májusi szuperbikeban ezzekel a gumikkal tesztelték az új 2008-as 1000-esket:
kawa,cbr és r1!ugyhogy nem lehet nagyon rossz...
szeva elveszett ember

erre a mersz esti motorozásra ugyan ott kell regisztrálni ,ahova bementünk a honda napon?,
Akkor a Tiéd meg az enyémre
A Lady adta a helyes választ
ja én meg a szegedi haverod...
bár 1kicsit elkéstem a válasszal...
az úgy nem oké.
Mikor?
írd a motort a nevére!
öööö...ráírom a neved a motorra,ha fizeted
PRingen lesz koma
áhhááá...ezt nem tudtam.

Matrica helyett karszalag kellene. Azt nem tudják cserélgetni.
juliban a forma1es készülődések miatt soha nincs motorozás!

régen tényleg akármennyit lehetett motorozni esténként. azért szüntették meg mert ezzel sokan visszaéltek. odamentek 2-en aztán egy motort adogattak körbe és mind a 2en tudtak menni 12ért.
Júliusban egy darab pályanap nem lesz?!
és ez most ugyan az mint a erstés , ugyan oda kell menni beperkálod és mehetsz? smmi előregisztrácio ilyenmi?
A MERSZ Pályaestjein továbbra is annyit mész 12ezerért (este 6 és 8 között), amennyit te, vagy a gumid bír.
Következő napok: június 16 és 19, utána csak augusztusban lesz, ha jól tudom júliusban minden pályanap (így a mi pályaestünk is) elmarad az elhúzódó építkezések miatt.
én ebben az évben kezdtem el pályára járni,én ugy tom hogy ez nem ugy van már, 4szer 20 perc és enyni, de ha rosszul tom javitsatok ki!
Hát nem tudom akkor de én mikor voltam is akkor mentem ki meg be a pályára amikor csak akartam. Egyszer kellett várni egy kicsit a box végén mielőtt felengedtek a pályára akkor is azért mert már olyan sokan voltak rajta hogy amikor egy lejött egy mehetett a helyére. A gumi meg remélem jó lesz. Az első alkalommal amikor voltam a gyári BT014-es gumi volt rajta, hát annak szó szerint már majdnem folyt a két széle és érezhető is volt. Másodikra a 208-assal voltam hát ég és föld volt. Óriási különbség. Bízom benne hogy nem zakózok.
hello

én ugy tudom 4szer 20percet lehet menni csak! és csoportokra van osztva ,
Gondolom, én még nem voltam ilyenen. Viszont ilyen gumival figyelj arra, hogy 8-10 körnél ne menj többet egyszerre, mert ha túlmelegszik fél pillanat alatt elfogy a tapadás, és ott a perec!
Oké. Köszi Gyurkesz! Lenne még egy kérdésem. Én majd jún. 22-én akarok felmenni a vasárnap esti motorozásra. Tavaly voltam 2szer fent és annyit mentem aznap 12.000-ért amennyit akartam. most is így van?
Sztem merj! Csak okosan. Figyelj a nyomásra, és hogy ne melegedjen túl! Ha nem 2.00-át motorozol vele nem lesz gond, bár lehet azt is bírná, de azért kétlem! Normál pályázást ki fog bírni, ha gyárilag fel merik rakni egy sportmotorra olyan rossz nem lehet. Amúgy láttam már pályázni túragumis embert is, persze azért azt nem ajánlom. A lényeg, hogy sztem felmehetsz vele, csak figyelj oda. Ha jól vislekedik az elején akkor rendben lesz, 20 perces karikákat bírnia kell! De ilyet ha pályázni akarsz többet ne vegyél! Inkább az RR-t!
Na hát nem lettem okosabb. Amúgy már rajta a gumi..... csak azért kérdezősködök hogy merjek e felmenni vele