Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva,te vetted meg a fehér zxr400at füredről?
melyik csoportba regisztráltál?remélem csapunk majd együtt mi 400asok:) addigra nekemis harcképes lesz a motor,ha nem akkor felgyujtom az egészet
ÁÁÁÁ sikerült reggelnem! Vissza lehet vonni a regisztrációt vagy miért van most hely?
Hello!
Lekéstem a panonia ringes honda napot nem lehet még valahogy bejutni?
ja,az aprilliát kell figyelnem,abból meg nincs sok...
nincsmit
bocs elszúrtam szöveg=berikZ
Köszönet szöveg-nek a képekért.Kár hogy esett a délutáni haladó1 menetről töltök fel videót a hétvége folyamán remélem sokan magukra ismernek.
wow, akkor sikerült rólad csinálnom képeket
engem meg fogsz ismerni simán
és Zsany!
neked is köszönöm!1et találtam...
Van 1000RR fejidom és alsó idom eladó! 25e a kettő. Milyen évjáratú, mert nem mindegy!?
baluska!
köszönöm a képeket!
legközlebb,majd megpróbállak beazonosítani,hogy megismerjük 1mást...
OK, thx!
Én 2 kör után lejöttem. Nem akartam kockáztatni. De majd megkérdezem a haveromat hátha Ő látta.
Boccs, természetesen Kawa
urak, tegnap a Kava esten egy cimborám törölt egyet hátul a gyors csoport első menetében, mikor hátul esett már rendesen az eső (elől még csak szemerkélt). Talán a 16-os kanyarban. Lett egy közepes agyrázkódása, így nem emléxik mit csinált ahhoz, hogy odavágja magát. Nem látta véletlenül valaki? (aznap csak őt kellett bevinni az eü szobába) Érdekelne minket, hogy mi volt. Előre is kössz!
Amúgy köszönjük szépen!
Kicsit csalóka a kép. De nekem tetszik.
asszem fennt vannak a fotók közt a honda képek
Nekem anno mikor meglett a 600rr első köröm utánfutón az Euroringre vezetett.
tehát én nyertem...
lakótársat mondtam, nem szobatársat A szülők kirepültek már a fészekből és azóta ketten éldegélünk a házikóban itt az üveghegyen is túl
na jó megyek én is aludni...jó éjt!
látod mégsem cserélnék,én 12éves korom óta nem osztottam meg senkivel
a szobámat,max.az ágyam...
olyan ajándékot kaptam hogy magam se hiszem el! Testvérem és egyben lakótársam fél8-kor elhagyta az országot svédország irányába egy hónapra, úgyhogy most jön egy hónap édes magány
nem olvasom, és nem is ugattam volna bele a nagyok dógába, csak láttam,hogy egy évvel közelebb kerültél a Krisztusi korhoz, hát gondoltam gratulálok:)