Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja alattam meg a mélység!
ez a másik hobbim,csupa veszélytelen sport...
akkor lehet csak azért mert a korláton állsz
a hjc kötelező jelleggel van fent:))
183cm és 93,5kg,szerintem ez átlagos?!nem?
nem tom csak néztem a képedet:))
neked meg szép a motorod én is a hjc-t komálom!
bár ezt nem tudom mire irtad?
az elöbb fel akartam hozni példaként Janibát de kiváncsi voltam hogy ezt a topikot is olvasod-e?
Janibának pedig tényleg max riszpekt!
képeden:)
hallod te jó nagy termetes ember vagy
bocs,hogy bele,de ott van példának Lovas Janibá, aki 63, és pár éve még megynyerta a 400 as magyar bajnokságot, vagy Matus szaki,aki dettó 60 felett van, de amíg a bukót le nem veszi,meg nem mondanád.

Amúgy,meg füled(és farkad:) érjen tokáig!
ja egyébként:boldog szülinapot!
remélem nem haragszol a "keményebb"hangért!csupán csak nevelőleg...
nát jet! tessék kivárni ezt a 6 percet!
heeepi börszdéj tú júúú :D
...az biztos véletlen volt!
lehet hogy holnap te mész el nekem!
ez lényegtelen! a lényeg,hogy óriásit fejlődött a technika és amibe te beleszülettél,
mi még csak álmodoztunk,apáink meg még álmukban sem gondolták!szóval
menjen mindenki ahogy tud,aki ügyesebb meg kerüljön,vagy váltson licenset!
...nekem pedig majdnem 20évet kellet várni 1olyan motorra ami tetszik és
azt még állmaimban sem gondoltam,hogy 1szer a pályán kerülgetem,majd az embereket akarommondani
enegem kerülgetnek...
még mindig nem értem az életkor és a sebesség közti összefüggést. Az hogy valaki idősebb az nem jelenti hogy lassabb is. Te is úgy söpörtél el mellettem a menselben mint a pinty pedig én csak 22 éves vagyok (még negyed óra és 23 ) Te viszont már akkoris motoroztál mikor én még járni se tudtam...

tényleg! 20 év előnyöd van, még szép hogy gyorsabb vagy nálam!
nekem volt 1kellemetlen élményem a pirkóval,de ez személyes(ezért nem birom)azt tudom hogy
jó gumi,most ők szállítanak a szpbike vb-re kizárólag,hát akko nem lehet rossz...
Alvás! Reggel torna!
hát lehet pont 1öreg motorosra gondoltál,ugyanis még vannak nálam is öregebbek,
volt kint 1ismerősöm aki már 50fele jár...
nagyapám is motorozott,de ő "csak"a simóig jutott,de mit nem adott volna 1ilyen ringes napért,
talán az életét is...
Akkor meg tudod te, mit kvartyogok!
hát nem vagyok tudatlan!
a sc0-hideg aszfalt
sc1-meleg
sc2-melegebb
sc3-még melegebb
életemben először voltam a Hungaroringen nagymotorral és mehettem kemény 2:40-es köröket a nap végére, szóval ha valaki beszól a kezdő pályázóknak az nyílván pont én leszek!

viszont azt mondjuk nem értem hogy a fiatal életkoromra való utalás hogy került a képbe
Csak , hogy tudd: az sc jelölés az a keménységet jelöli, a minta az ua. csak az egyik lágy keverék a másik keményebb!
nah jo éjt embereK! elteszem magam holnapra, korán kell kelni 5kor