Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna ebben nem tudok érdemben nyilatkozni, nem volt még profi kormánygátlóm, de ha lessz megvitatjuk!(már gyüjtök rá)
vannak a ringen is kisebb úthibák. pl uszodakanyarban huplis, nagy hupli a 9es kanyar közepén is, meg a gyors balos után jobbosban is. én ezeket olvastam és azóta figyelek rájuk, mert ha rásodrodsz, akkor tényleg kicsit bepattoghat:s
ezt?
rov111!
én nem vagyok profi én is most tanulom tapasztalat utján!
De volt egy esetem amiböl sokat tanultam :
a kormány telot csontra be zártam és a motor az úton koválygót nagyobb temponál .
na ez az amikor az egyenesfutás gátolva van, mondták nekem okosabbak. Majd pályán is kiprobáltam csotra be zárást és akkor is szitált mikor ki gyorsitotam a kanyarból. Be mivel ott még meg voltam dolve nem beszélhetek egyenes futásról gondolom.
Aha. -2-es, alias mutatós kanyar, alias mindenki kanyarja.
Az a célegyenes ráfordító előtti?
Azt én 28al is tudtam már venni!
ddt az intrúdert szánná neked!
ez kurva jo!
Ja a kék már nem ilyen csili-vili , kicsit karcosabb
Én már semmin sem csodálkozom. Azok után, hogy a Haladó 3-ban volt olyan ember aki az UTCAI! tempót nem tudta a Hornetjével... A 13-as kanyart kb.30-al vette. Csodálkoznék ha 4 percen belüli köröket ment volna. Kicsit sem volt veszélyes.
egy normál pályanapon... itt volt oyan aki indexelt az alagút után h beveszi a kanyart balra! már nem tudom miyen (kék naked) de majdnem belerohantam hátulról annyira néztem h ez most tényleg igaz-e amit látok vagy csak a szemem káprázik:D
minek venni ha van?
sőt 1tlen más motornak sem ebben a kategóriában!csak az új z-s kawáknak...
bocs,túra-sport!hallotál már hornet kupáról?!
meg csodálkoznál,ha egy hornetes 1szer befigyelne neked!
Az sv-nek sem fordított a telója és nincs kormányteló sem
Azt kell venni ha pályázni akarsz!
Apámnak van egy intrúdere , még sosem tudtam előcsalni belőle,semmi ilyet!
Megy mint a tank!
...nem sv 650 és nem is jamaha...
Jól beszélsz, akkor tudod, hogy nem kellemes érzés ha beszitál az eleje és abból van a csapkodás, stb.
hornet6

igen !
Mert túramotor vazze! Fogadok egy Harley Davidson Fat Boynak jobb az egyenesfutása! Abból csalj ki kormánycsapkodást.
Freemail p.
de hogy is rossz !
én szerintem az a legjobb pálya a motornak
mindig nagyon élvezem ha ott mehetek
gondolom a kormánycsapkodásra gondolt...
ugylátszik nem olvastok teszteket,mindenhol a honda viszi a pálmát uttartásban-stabilitásban-kanyarban...
Nem az aszfaltal van gond , így van megépítve és kész így kell elfogadni, egy két emelkedő , egy kis hupli a célegyenes ráfordítóban, de az bizti , hogy kalandos naon a p.ring, egy kicsit életveszélly!