Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az se én vagyok
ez így van! és 10nakedesből max 2megy 2.30-on belül...
M10x1,25-ből a szabványos legnagyobb hossz 100mm. Sehol nem fogsz kapni 110 mm-es csavart. Rá kell esztergálni a menetet. A metsző nem jó, mert tépi, nem lesz szép, és kihúzza az alu blokkból a menetet.
Butaság. Fogadok, hogy 10 sportmotorosból 7 nem tud 2:20-on belül futni.
nem! csak a tulajal,szinte naponta találkozok...
illik?!
tudom van olyan aki,ezt tudja,de most nekem a 2.30on belüli idő is nagyon erősnek tünik...
az a botomi-é!
kukants rá a lapjára...
én előző motorommal mindig lábujjhegyen toltam kanyarba... vagyis nem mindíg, de amikor döntés közben beszorította a lábfejem a lábtartó és a föld közé, és majdnem azért buktam, azóta lábujjhegyen tolom (vagyis nem teljesen lábujjhegyen, kicsit bentebb)
látom a kawa ingeyn pályázásai közrejátszanak
Majd alakulni fog, de szerinem ilyen 2:15-2:20-as időt illik menni 600-as nakeddel
Basszus nem a Yamaha a tiéd, én meg azthittem, és azért mondtam a motorosiskolát. Szerintem ugyanezt a motort láttam
én hornettel megyek 2.25-öt,akkor az fos idő?
De általában szériával aki jól csinálja 2:25 környékén tud menni. Erre jönnek az egyébb "tuningok" és így mennek lefele a köridők
van 636 kawa 8ezerel 1,5m,de szivem szerin cbr-t vennék...
milyen motort néztél ki
kár hogy nem tudok közelibbeket csinálni, vagyis tudok csak szar lesz a minősége
köszönöm a segítséget

további szép napot

üdv. Anett
Egyszer ment el melletem egy rs125 ( honda) azt hittem hogy egy 250 2t, de nem
de gondolom,azok nem szériák(utcai)?!
Akkor lehetett volna még szebbet is menni
Bár sokakat lenyomtunk ezzel az idővel szerencsére
2,08-at mennek rs125-el a nagyok, de dt ilyen 2,14 15-16-17 és így tovább
Köszi
Szegénynek már a leke is kivolt a 20 perc végére. Nem tom mennyit tud belőlle kihozni egy profi Nagyon szerettem ezt a gépet! már eladtam sajnos, muszály volt nem tudok nagyobbat venni anélkül hogy eladjam ezt.
a 2.39et aprilliával karcoltad?szép!
milyen jó képeket készít peti barátunk!
legalább tudunk belöle ollózni...
A lábújjad mögött lévő húsos rész a legjobb, igy még tartani is tudod. A belső iven lévő lábad igy később ér le. A külső lábaddal pedig segited ezáltal hogy jobban ki ülj.