Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyasmi
ha a BME hív menni kell
Akkor mégsem kevertelek
Eredetileg a 180-ast mondtad hogy elviszed nem? Nem volt annak semmi baja, és a motorod kezesebb lett volna vele. De még mikor Viktornál volt a motorod gumizni és láttam nála hogy ezt hoztad el, akkor is mondtam viktornak hogy cseréljük ki valami használhatóbbra azt a gumit mert az nagyon nagy erre... Részben a mi hibánk valóban, jobb lett volna ha hozzáértőbb ember fogad mikor érkezel, de sajnos egyéb okokból én nem lehettem ott...
2:20-al Istencsászár lettél volna ott.
legközelebb én is szintet váltok
ahha,már mindenki erről ismer meg?!
szia peti!
hát nem nagyon akartál lebeszélni,mivel nem voltál ott,de még a balázs sem,csak az "anyós"aki
rohanta kocsijáért a szervízbe,meg a barátnő,aki épp defektet kapott,egyébként meg
volt a szar 180-as pirelli,vagy inkább ne vettem volna meg?
én felhívtam őket és mondták h 30 alatt nagyon ajánlatos a haladó csoport... de aztán ismerősök a kezdőbe mentek ugyh mentem én is ott:D
de az is lehet hogy későn tudták meg és csak ott maradt hely, mert ügye aki meg nem regisztrált az emg nem is mehetett
csak lestünk ott,h ezek mi a tökömet csinálnak ott...én meg nem mertem regelni a haladóba a 2:20-al. Őket nem zavarta a dolog
nem tudom...a nagy doboztól nem láttam belőle semmit
Mit panaszkodtok én multkor kakucson voltam valami níiltnapon, erre összeraktak egy intrúdrrel, meg egy túra valamivel , meg két cbr-el , szegényt 10 körben háromszor kellett lekörözni
még ha véletlen volt is , azért kösz! eddig a legjobb képem
Nem Pan Europa volt? Én is találkoztam velük. Lassúak voltak mint a tetű.
Én a két Goldwingesen néztem nagyot...úgy emléxem a haladóban mentek
ez a kettő tényleg véletlen volt
hornetet felismertem az egyenesben a szitáló motorról,de a kép az véletlen volt.
Aztán csodálkozik, hogy nem jó az egyenesfutása.
hopp, bocsi, lehet hogy összekevertelek valakivel
neked 195 ös van fent gyári nem 180 as?
A te gondod minden bizonnyal az a 195/75-ös dunlop hátsó gumi, amiről igyekeztelek lebeszélni, de te mégis azt hoztad el, pedig mondtam hogy a 190-est vidd
A 195/ös dunlop amúgy minden motoron szitál, egyrészt mert nagyon magas az oldalfala, másrészt mert merevebb a szerkezete és több visszajelzést küld a váz fele...
véletlen engem is lekaptál tobb iylen véletlen nem volt?
Nem ismertelek fel Ez a kép is azért lett ilyen,m csak úgy kattingattam,meg állítgattam. És pont Téged kaptalak le
bencce
Én tavaj csodálkoztam nagyot mikor a gyossba egy BMW két oldalán tura dobozzal ment gyök ketőven . a cél egyense közepén szedtem majd nem fel. Majd szünetben megkérdeztem mit keress a itt a gyorssba és csak a válát vonogatta.
ha rásodródsz még nem fog beszitálni , csak ha kigyorsításnál találsz úthibát, max lecsúszol mégjobban a jó ívről.