Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háát én tudnék mesélni, nekem visszatértek de rendesen, de én meg nem is vártam, de jó pap is holtáig tanul.
ja bocs!már látom sc1,sc2,csak a minta hasonló...
Ja , most ez van fönn, nagyon sokat nem tudok mondani róla , de rosszat semmiképp sem, a régebbiből elrongyoltam két hátsót meg egy elsőt , azt tudom dicsérni! Olyanokba már nem mernék belemenni, hogy mikor mit kell sc1 , sc2 ,
ezért kell körbemotoroznod!
a képem? ez pirelli!
ez dunlop!
nem lánckereket gumit fogok cserélni,egyelőre!
később lehet lánckerék is,de azt más okból...
én csak 1et utálok a lassú motorosokba a pályán. Amikor nem íven mennek,hanem kívül fordul azt gondolva,h milyen jó lesz,h el tudsz majd menni mellette. Sztem ez a legszarabb,mert így pont az,h nem igazán merek belül elmenni neki,mert azt várom,h visszatér a helyes ívre...
Egyébként az sv naon jó a pályán én ismerek olyat aki 2.08-at megy és csak 72 ló, csak első futómű keményítés és kész a pálymotor
akkor ez a legujabb? erről elég jokat irnak a forumon
ja szép a gumid!
de ebben az esetben vágott slicről van szó és te nem voltál ott!
Nagyon megnöveli a végáttételt, nekem is az van fent az aprilián, 17-es helyett 15-ös lánckerék került előre, hogy kikompenzálja... Esetedben is segítene a dolog, gondolom szintén nem tud kiforogni a motor.
Ez a régi dragon, most a diablo az új az hosszanti irányba van mintázva
nem mindenki megy 2.00alatt a ringen,azoknak is joguk van felmenni,mégha kezdők is,!
egyébként meg én pl:akkor ültem 1-nek motorra amikor te járni tanultál(vagy előbb)...
de ugye akkor még mz volt a divat(meg a lada)...
ebbe van valami amit mondasz, de motorosok 99% nem a pályán kezdi,
most ez dragon super corsa a legujabb fejlesztés?
miért? mindenki azt mondja hogy a biztonságos pályán kell tanulni nem közúton. Szegényt ilyen tempóval már rég kivasalta volna egy kamion
Én az utcai mocin használtam dragon supercorsát, meg most diablo van rajta, és nem tudok rosszat mondani rá!
baszod ! az nem nagyon széles arra lehet egy 180assal még jobban tudnál menni!
valahol elkell kezdeni, de hogy a pályán ült először motoron , az komoly kezdés lenne
de!
szerintem motoron is először ülhetet
egy SV sel beszéltem, mondta hogy most van itt életében először
utálom a pirellit és nem tetszett!
hát ez van,nem gond!
egyébként meg bevállt,hát nem tudok 170fölé menni,mással nincs gond...
volt 2-3 SV-és tegnap akik valami ilyesztően lassú tempót mentek ha néhány km/h-val lassabban mentek volna akkor eldőltek volna mint egy zsák krumpli

viszont idén a kajakuponos dolgot viszonylag jól oldották meg szerintem. Tavaly egy órás sorbanállás után beválthattad a kupont egy adag rízsre vagy üditőre a Hring büféjében, ehhez képest a tegnapi tiszta terülj terülj asztalkám volt...