Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de kva gyorsan megjártad!nem téged mutatak a hírekben?!"őrült száguldozó"!
vagy a ring mellett verted fel a sátrad?
átcsapsz költönek?
oké! de miért volt meleg a helyzet?
már elkéstél!
agi=ági,csak a telcsi nemküld ékezetet...
valamit benéztél nem neked irtam ,
de te szereted az esőt!
én szeretem ha "fikázol",jó ezt hallani egy "csontváztól"! . .
jah
...ezt már megint benézted!
ja bocsi,már küldöm is csak épp most beszéltem a csajszival,még meleg volt a helyzet...
Kit fikáztam én le? (Rajtad kívül? ) A Kawa est jó volt. 2 kört mentem aztán jött az eső. Én meg jöttem haza.
még nem sikerült kimeríteni ezt a témát , sajna, de már nem soká!
motor alkatrész ügyben?
...ja már emlékszem rád! azthiszem már kimerítettük a kulcsont témát...
hát jobbulást neked,egyébként meg senki nem fikáz le(max.ddt)senkit a "jó motoros az öreg motoros"! .
mindenki úgy megy ahogy számára biztonságos-élvezetes,aki meg rizikózik és köridőket megy az
saját életét kockáztassa és ne biztason olyas valakit aki (még)nincs azon a szinten!
én megkapom valamikor azt a tel számot? sms vagy email? vagy már nem aktuális
jah és ha sikerül a vizsgám holnap akkor lehet kinézek jövőhéten én is!
jaa te azt hitted rád mondtam! dehogy is ahogy jaga is irta a saját képemen röhögtem egy jot! és tényleg nem vagyunk gumisok ,de szeretjük boncolgatni a témát
Nézzétek el ezt a kis bakit, az igazság az , hogy irígykedem rátok, még két hét mire megint felmehetek a ringre, ha minden jól megy és összeforr ez a fránya kulccsont!
még idáig senkinek nem sikerült!
de probálkozás azé volt...
Gondolom vannak , olyanok akik még őt is megcáfolják!
Ezer bocs a félreértésért , máskor jobban figyelek mielőtt reagálok!
Megkövetlek benneteket!
+senki nem gumis,csak megosztjuk 1más között a tapasztalatokat,itt aki gumisfan az brian,de
ő ritkán ír!
ha felismertél,miért nem jöttél oda,egész nap ott unatkoztunk a wilker.hondánál,
én csak freepetit és ddt ismertem fel,bár velük levelezek a legtöbbet,de rád is emlékszem vmelyest,
te motorozol a bükkben!
roy: freemail peti nem rád mondta a földig döntést! az egy aranyos önirónia volt, mert belinkelt valaki egy képet róla, amint a ringen kanyarodik, csak épp nem valami nagy dőlésszöggel :)
csak épp a te beírásod után reagált.

ilyenkor katt az előzmény gombra, és máris elkerülhető a félreértés
én nem mondtam ilyet tudtommal,,, hogy az a gyors aki földig dönti

Egyébként egy októberi reggelen volt kicsit ködben! ezt a mondatott nekem szegezted? mert nem tudom mire gondolsz!
Egyébként nektek gumis a szakmátok, vagy valami gumis cégnél vagytok mérnökök?