Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez az egy van sztem rólad,de megnézem majd. Nem tudom mikor készült.
Miért gondolod , hogy az a gyors aki midíg a földig dönti a motort free ?
Egyébként egy októberi reggelen volt kicsit ködben!
Hali !
Én láttalak a pályán menni söt mögöted is mentem és nagyon ügyes vagy csak így tovább !
üdv.
...vagy inkább csak pár ezret...
jé ez én vagyok!
van még ilyen képed?ez mikor készült,esőben?
vazzeg ,megvan rendesen döntve sirok a nevetéstől

kösz a képet!
Srácok!
Nem kell ezt túlragozni , pályára pályagumi , vagy valami jó sport gumi , ha valaki akar egy jó kis élménymotorozást az befektet egy jó használt gumira és kezdőként tud vele menni millió km-et!
No, igen. Nekem erről mindig a testépítők jutnak eszembe. A mordály nagy hegyomlások (kemény edzés, kaja, stb. mellett azért nem a hegyi levegőtől nőttek ők sem meg), ha már elértek egy szintet "lefelé" mindig azt mondják, hogy senki ne kokszoljon, mert minek.

Nem kétlem, hogy aki már tapasztalt, ügyes, az egy Camping bicikli gumijával is tud menni x időt, és biz. értelemben joggal mondja, hogy a felett felesleges jobb gumi. Ilyenkor csak azt felejtik el, hogy egészen más helyzet egy már megismert helyzetet "visszabutítani" egy túrásabb gumival, meg egy soha nem tapasztalt régióba merészkedni egy kevésbé toleráns (túrásabb) gumival.
Nyilván slick-et a magamfajtának teljesen felesleges felrakatni. De egy utcai sport gumi igenis jó szolgálatot tesz egy amatőr pályázásnál is. Gyorsabb lesz tőle az ember, könnyebb a bekormányzás és nem utolsó sorban több tartaléka van pl. egy besokalás gyanús kanyarban fékezéskor (ilyen szempontból mindegy, hogy ez akár feleslegesen, majréból történik). Mindez növeli az élményfaktort (mi ezért fizetünk, nem azért, hogy kvalifikáljuk magunkat egy versnyre) és a biztonságot is.
Szóval, ha még van a jelenlegiben, csak ezért nem cserélném le, de ha eljön a csere, annak, aki párszor szeretne saját örömére pályán motorozni szerintem megéri egy utcai sport garntitúrát feldobni.
de egy sima d208 rr is megteszi, vagy d209 csak hogy hozzászoljak már
szerintem elég egyelőre 1sportgumi is,ahhoz is kell még idő,amíg azt kimotorozza,
mondjuk van 1-2jó pályagumi amit utcán is lehet használni,mint a ddt-é:dunlop d209sportmax race...
ja,de csak nazért mert felhúzod,nehogy véletlen hozzá érjen az aszfalhoz!
egyetértek!
bár ez még nagyon szolid volt!ddt-nek ilyen a temperametuma,meg kell szokni!
dadis nem ismerem,de szerintem túlreagálta...
na azzé!
gizda!
Csak vicceltem vén trotty!
te meg 2.20at,nem szemre-mértem...
nekem a lassú köreim 2.40-es,de ebből ne nyissunk vitát!
sasszem?! ezt meg honnan láttad?
2X-er is lekörözött Téged!
Akkor láttalak. Szemre 2:30-at mentél. A 13-as kanyarba egész nagyot döntesz.
szia!
melyik csoportban voltál?elvileg találkoznunk kellett?!
Na lassan indulok a Kawa estre(ingyenes).
gyorsan lekoptatom a mostanit és veszek egy michelin p. powert, vagy a társai egyikét...
ja és köszi a jótanácsokat...
Sziasztok Srácok! :)
Gondoltam belepofátlankodok a fórumotokba, főleg, hogy már pár kép fel is került rólam :)

Én lennék az, a 600RR-rel, a cicafülekkel. :) Nekem május elejéig még egy hornet 600-am volt, narancs színű, néhányatokkal már biztos találkoztam a pályán.

A tegnapi pályanap nekem is bejött, igaz hulla lettem. Az én köridőmön biztos jót nevettek majd, mert a legjobb volt a 2.42 pedig már futottam egyszer 2.37-et is. De valahogy tegnap nem tudtam 40 alá menni.

A gumira visszatérve, nekem dunlop 208 race replica van fent, nagyon jó kis gumi, de nekem is azt mondták az "okosok", hogy csak nyugtatás szempontjából vegyem meg, a horneten lévő gumival is mehetek, míg nem érem el a 2. 30-at.
Én (személy szerint) hatalmas különbséget vettem észre, szóval szerintem VEDD meg a sportgumit kedves... jaj, elfelejtettem a neved... De biztos tudja, akinek szól bocsi!

Remélem találkozunk még pályanapokon, mi megyünk 8-án a VE motorozásra, ha gondoljátok, ott találkozunk!

ÜDv. Zsani
Gyorsabb ember mindig van. Próbálj meg lendületből menni. Az kevésbé nyírja a gumit mint a nagy gáz nagy fék.