Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lélekjelenlét meg rutin.azt hogy mikor emeli a farát,érezni fogod,előtte már könnyű lesz a motor valaga kezd eltünni a visszajelzés teljes mértékben hátulról.ha a segge jön felefele azt meg nemkell leírnom.
Nemtudom nekem ha jön fel a segge nem az a reflexszerű reakcióm hogy rámarkolok a fékra,henm próbálom finoman adagolni a fékerőt.Utsó dunlop trophyn volt egy nagyon meleg helyzetem ebből de megúsztam hálisten.lehet hogy viccesen hangzik,de ha van biciklid,tanulj meg vele elsőkerekezni,ha nem akarsz egyből motorral tapasztalatot gyüjteni.Én se vagyok egy speedy gonzales,de én kb így élem meg a dolgokat.
Üdv!
Elsősorban azokhoz lenne kérdésem, akik szoktak pályázni és/vagy ismerik már a nagy fékezést.
Tapasztalatlanságom valószínűleg abból ered, hogy szinte sosem fékezek nagyot, mindig előrelátólag korábban lassítok.
Viszont mostanában próbálgatok már erősebben fékezni, és szöget ütött a fejembe egy probléma:

Honnan érezhetem meg konkrétabban, hogy mikor kerültem arra a holtpontra, ahol már szeretne a hátsó kerék felemelkedni, ill. mit tudok tenni az ellen, hogy mikor esetleg bekövetkezik egy ilyen, akkor a nagy kormányba kapaszkodás végett ne húzzam még jobban a fékkart, hogy esetleg aztán átboruljak?
" Kedves ... és ...!

Köszönettel megkaptuk a nevezési díjatokat a Yeti Race fináléjára.
Rajthelyetek a 29. lesz.

Találkozunk 2 hét múlva!

Üdv,
Eszti "

wow, idén szombatra esik a szülinapom...
Itt vannak a 2008-as MERSZ esték időpontjai (remélhetőleg nem mos el eső egyet sem.):

1. április 16. szerda
2. április 28. hétfő
3. május 2. péntek
4. június 2. hétfő
5. június 4. szerda
6. június 19. csütörtök
7. július 11. péntek
8. augusztus 21. csütörtök
9. szeptember 4. csütörtök
10. szeptember 12. péntek

Egyelőre ennyi infó van fent a motorosok.hu-n.
Állítólag lesz rendes regisztrációs lehetőség is a www.mersz.hu oldalon, de erről még nem tudok bővebb infót.
Hello!
Én a fotexnet.hu oldaláról rendeltem gepidát 7000ft volt házhoz szállitva.
Tökéletessen funkcionál sí és bőrruha álá is.
Hűűűű de rég jártam itt, most kaptam a linket hogy reklámozzák a képem...
Már leszoktattuk róla!
Ez nem a Kentaur? Neki a maniaja a tenyeren kanyarodas :)
Szerintem elég lazák voltunk!
Szeva!

Jól hangzik!
Kösz az infókat!

Ciao
Én most januárban vettem a Karasna-ban 39 helyett 19-ért akcióban, tudom így sem volt olcsó...a Karasnások azóta már lehet, hogy kaptak Dainese Seamsuit-ot, az kb. 20-21 Eft. De a Motorrad-ban kapsz olcsóbban a Louis-ból!
A Horneten széria gumik voltak, de a márkáját nem tudom. A GSR gyári gumiját, ami asszem Battlax BT014 volt, természetesem erre a napra pályagumira cseréltem. A saját motorommal ennél csak 8 másodperccel tudok jobbat.
Szeva!

Kösz szépen!

Ciao
Én a Motorline-ban vettem Rukka-t, azt hiszem kb 15e Ft volt.
http://www.motorline.hu/
Üdv!

Egy kis segitségre lenne szükségem!
Bőrruha alá vehető overált keresek!(Egyrészes)
Nem kell,hogy meleg legyen csak a ruha felvételét könnyitendő használnám!
Dainese oldalon találtam de baromi drága a postaköltség,kiutazni pedig most nem tudok!
Ha valaki tud valamit kérem jelezzen! theegizi@citromail.hu
Előre is köszi!

Ciao
Brian! Ajánlom figyelmedbe a D211GP!
Előbb járt a szám...látom minden fent van az adatlapodon! Fel is vettelek mind2 helyre, majd figyuzlak! És kereslek, ha nem bánod!
Szia Brian, MSN-ed v. Skype-od van? Gumit szeretnék venni, és kérném a tanácsodat, csak kicsit hosszabb lenne a dolog...
Szia Pisti. Csak az időjáráson múlik.
Ja

Nekem nincs benne anya.
Hali

Köszi de ezek nekem most nem kellenek, viszont a gumákból
lehetkellene.

Csá

Attila
Az idom készítésekor azokat beleragasztják (legalábbis ebben a pascalplast.sk idomban benne van)
Más. Van a mocidhoz pár cuccom:
- kerekek
- Akrapovic titán versenyrendszer
- komplett FI
- tükör, index, denerátorfedél
Talán indulni akarsz
Legalább ilyen idő legyen 2 hét múlva.