Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gumicsre mindíg gond, már úgy értem csak pénz kérdése: ha sok pénzed van tarts 1 mocit csak pályára slickekkel, pályára felkészítve, rsz sem kell. Utcára tartassz 1 másikat, ja és a slickhez melegen ajánlott a gumimelegítő (a minőségi 100 eft-tól kezd.)! Ha kevesebb pénzed van, tarts 1 mocit mind a 2 célra, és szerezz be hozzá bontottan 1 plussz garnitúra kereket, 1iken slick, a másikon utcai gumi, ehhez futózni kell! Egyébként is jobban jössz ki ha futóval viszed a vasat, mert pl. akkor ketten is mehettek, 1 üa. költségen! Utolsó verzió, amit én is csinálok: olyan gumit veszel, amit is-is tudsz használni! Pl.: Conti Race Attack, Pirelli Supercorsa, Dunlop D209GP, Metzeler Racetec stb.!
Köszönöm szépen a kimerítő választ mindkettőtöknek.akkor résen leszek és figyelem mikor lehet pályára menni.jah,még egy kérdés,ha megyek pályára akkor hogyan oldjam meg a gumi cserét?mivel slick-et szeretnék feltenni...ha itthon teszem fel,akkor mire oda érek akkorra elkopik.vagy vigyünk innen gumit és ott átszerelelik?vagy hogyan szoktátok ezt megoldani?
Ingyenesről én sem tudok, kivéve Ha Kawa ZX-ed van akkor néha du. 6-tól tényleg nem kell fizetned.Ezt az importőr szervezi. A www.gsxrklub.hu oldalon majd lesz 2008-as program, náluk tavaly 9000 ft-ért mehettél 6x20 percet. Ez kicsit jobb ár mint a sima nyiltnap. Még Rijekában is csak ennyi volt pedig ott 120-130 euro körül van a napijegy.Igaz az utazás húzós.
Ha ilyen nap lesz, azt pl. itt a Fórumon is, de sok más egyéb helyen fogod olvasni! + nézni kell a pályák honlapját minden héten a programok miatt! 1szóval figyuzni kell, és ki lehet fogni, de nem mindíg van ingyen...pl. a Honda napon csengetni kellett 5 eft-ot, igaz lehetett ingyen kajolni!
Én voltam a fél R6Clubbal 1ütt a tavalyi Honda nyílt napon, és senkit sem zavart, hogy ki milyen moccal megy! A Talmának kértek 1 Hondát, hogy mehessen a pályán (1000RR-t), de R1 lett belőle! A HONDA napon! Kicsit volt gáz...
Igen FŐNÖK! Még normális képem sincs a vasról, még nagyon friss a dolog...
Üdv.
Lenne egy olyan kérdésem,hogy:hallottam olyanról,hogy ingyenes pályanap(tegyük fel a suzuki szervezésében ),arrol hol lehet értesülni,meg hol lehet regisztrálni,meg hasonló infók érdekelnének.
Ha a HMI gsx-r kupára gondolsz az nagyon drága és adják a motort. A gsx-r klub kupában pedig a pártolók között bármilyen motorral mehetsz.Ajánlom még amatőrként a Phfönix kupát a Pann.ringen vagy a Dunlop Trphyt ami régebbi mint a gixxer kupa.Szóval ez alapján bármilyen motort vehetsz.
Még valami vitaindítónak.
Szerintem a suzukisok a leggnormálisabbak, hogy az ő klubnapjaikon (pártolóként ) bármilyen motorral mehetsz a pályán és a versenyen, hátha kedvet kapsz átnyergelni suzukira.Tavaly a yamaha nyiltnapon simán elzavartak a suzukival,még ha regisztrálsz és fizetsz akkor sem mehettél. Persze a dealerek haverjai azért csapattak az 1000 SV-vel. Nem volt valami szimpatikus bagázs. A hondások legalább előre megmondták,hogy csak hondával lehet a pályára menni.
Akkor légyszíves frissítsd az adatlapod!
Köszi szépen! Kezelhetőségben jobb is az RR, persze ezt csak mint személyes független motorimádó véleményt mondom! Naná, hogy lesz pályázás (csak píz legyen please...), a közutak siralmasak! Most 1 szett guma kő nekem a mocira...
Gratula! Bár nem olyan jó választás, mint az r6 , azért jókat fogsz vele motorozni! Pályázás lesz remélem?
Zema, áruld már el lécci, hol kapni K6-os Gixxert 1.4-ért? 3 hónapja figyelem a hirdetéseket, de ilyet még 1-et se láttam! Az RR-t elhoztam! Ma gurultam is 1-et!
Jó lenne, nekem nagyon közel van...
Infom nincs, de jol hangzik!
Amugy a Pannoniaring is hasonloan kezdodott...
Na erről tud valaki valami érdemi infót?
motorinfo után szabadon :

"Elfogadta nevezését a Nemzetközi Motorkerékpáros Szövetség (FIM) a Factory Racing alakulatnak, így első magyar csapatként részt vehetnek a 2008-as Supersport-világbajnokságon. Az együttesben Talmácsi Gergő és Magda Attila húzza majd a gázt, de a tavalyi évtől eltérően nem Yamahával, hanem Hondával állnak rajthoz a fiúk. Kistalma a 15-ös, Magda a 72-es rajtszámot kapta."

LX
ezt így látom én is.
el kell indulni mindenhol ahol tudsz... oszt" lehet fejlődni... meg qrva sok gumit venni

LX
ha lehetne venni 2005-ös zx10-et újonnan, akkor ott lenne.
Nem értem miről beszélsz, hiszen már tavaly óta azt mondom h gsxr 1000 k6 kell. A k7 csak az ára miatt jött szóba, egyébként meg azt veszek amit akarok, úgyhogy ha holnap megtetszik a 94-es zxr400 , vagy egy sportster harley akkor azt veszek.
ennyi.
nekem a legfontosabb idén, h a lehető legtöbbet pályázzak és ezáltal fejlődjek és ezt a gsxr kupával tehetem meg. Ezért veszek gsxrt.
Lassan majd a ZX10 is ott lesz a sorban, amennyit te hantázol apám...
van benne igazság. De én inkább azt mondanám hogy az a legjobban támogatott versenysorozat.. De ott van még a DT pl.. Vagy a Phoenix Racing versenyei.. Sőt idén a Kawa is beerősít 4 futammal a H ringen.. és azok tavaly nagyon kedvező árúak voltak.. De asszem" tény hogy a Gixxer klubos sorozat a legrégebbi és legjobban szervezett márkakupa..

LX
Azért jöhet szóba a k7 te pöcs mert jelenleg horror olcsón van.
Tehát újra Danny kedvéért, ha esetleg nem tiszta :
1000 k6 új érdekel, mert az tetszik a legjobban és a telj. leadása, karakterisztikája áll közel a leginkább hozzám, valamint sokat mentem olyannal. 1000 k7 nem tetszik annyira, de mivel 2,7-be kerül egyes helyeken az új, így az is szóba jöhet. Emellett még full pályagépnek szóbajöhet k6-k7 750-es is.
Comprende?
ezzel arra gondoltam, hogy a gsxr márkakupa a legismertebb, legrégibb sorozat. az r1-r6 kupa is még képlékeny, így ha amatőr módon versenyezni akarok akkor a gsxr-el tehetem meg a leginkább.
K4 1,3-1,4? 1000-esre gondolsz, mert 600-as k6-os van 1,4-ért.
1000-ből nem vennék k4-et.