Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Barna Herceg
(bocs, nem tudtam kihagyni... )
jjajjjjajj... Sanyil..

bocsi, nem vettem észre hogy Írtál.. 3166-os.. de ha minden igaz holnap már viszik mind a 3-at.. BOCSIIII!

LX
Google kereső...van website-ja! A száma: 0630/9443-617! Oldala: MikeTomi
Nézz be a Blackmotors-hoz, most akcióban, 600-as árban adják (2.6M) a K7-es Gixxer 1000-est! És állítólag minden színben van nekik, és a haverok szerint iszonyat jó gép, Orfűn - tesztnapon - még én is kipróbáltam, valóban ütős gép! A múlt héten beszéltem azzal a sráccal aki megvette a mocidat, meg lesz csinálva! Örülök, hogy minden ok veled, remélem nekem is menni fog a pálya-project, csak találjak már végre normális áron 600-ast magamnak!
hi,
Mike Tomi számát tudja valaki?
Mikor elestem leért az RX7-es Arai, kiküldték hollandiába megvizsgálni, semmi baja nincs, viszont a fényezés sérült (nem vészes, karcos lett) és ezt szeretném vmi airbrush szakival rendbehozni. Őt ajánlották.
Szeva R6Rider!

Nézegettem azért a fórumot, csak nem volt időm irogatni.
Köszi, velem minden ok. Lábam rendbejött, már tudok nagyjából mindent csinálni. sportolgatni is voltam mostanában azzal se volt gáz, úgyhogy sztem nincs akadálya, h az első pályanapokon húzzam a gázt.
Az R1-et kifizette a biztosító, a roncsot is már eladtam. Egész korrekt volt a megállapított összeg, normális eurotax árat határoztak meg. Persze az extrákat nem fizették ki, ezalatt főleg az akrát értem, mert a lábtartót, power commandert, öhlins kormánytelót, K&N-t, bukógombákat levettem róla - egyedül az akra dobok és az összekötő csövek mentek a kukába, az Y collectort és a leömlőket szintén meg tudtam menteni, meg a felhajló kuplung és fékkar maradt rajta.
Az új vas GSXR lesz mindenképp, k6-os 1000-est szeretnék (újat) ha addig (március) marad az országban. ha nem akkor majd elgondolkodok. k7-k8 1000 annyira nem bejövős, akkor lehet h 750-es lesz. Idén mindenképp a pálya a hangsúly, meg a versenyzés ezért lesz gsxr. Hát nagyjából ennyi.
Aztán lehet h veszek egy k6-os használt 600-ast és az csak pályára lesz, mert két motorra most úgy néz ki biztos nem lesz pénzem.
Szia Attila!
A moci még eladó! Nemsoká viszem a szezon elötti szervízet megcsináltatni. Fékolaj, olaj szűrő csere, hűtővíz csere lesz, a fékbetétek gyertyák tavaly voltak cserélve! teljesen gyári állapotban gyári + sportdob(yoshi rs3 enyhe szépséghibával) az idomok karcmentesek kék színű 2 kulcsával iá 1,1M!
Van hozzá külön: pályaidom garnitúra + első lámpa belevaló, kormánytelo konzol(telo nélkül), sportkormány, konzol a köridőmérőhöz (semmi extra), 95%-os (kb 400km-et futott) racetec mintás gumi, ami persze rajta lesz!
Ha esetleg érdekel írj mailt a gyurkesz@freemail.hu-ra, és megnézheted kérdezhetsz és alkudozhatsz!
Amúgy még nem hírdettem meg, csak szervíz után akartam!
Helo Gyurkesz

Ha még eladó a mocid mit kérsz érte?

Attila
Jó lehetett
Igen, mind a 2-őt ujjonan vettem, annak idején akcióban! Az injektoros kicsit erősebb fönt + kevesebbet is eszik, volt olyan, hogy tempós (140-220) túránál 5.5 alatt volt a fogyasztása! Amúgy mind a 2 gépet nagyon szerettem, erősek és stabilak voltak mindíg! Megjártam a karbissal Olaszo.-ot és az Adriát is, hosszú távon is meglepően kényelmes vasak!
csao.Neked volt karbeszos és injektoros gixered?Nagy külömbség van a 2 között?fogyasztás?
Tervezet 2008-ra!
Az jól jönne köszi! A régin elég jól sikerült beállítani, már amit a futómű bírt! A hátulja totál gáz volt, de azért volt egy segítségem is!
Nagyából be tudom lőni ha majd pályaközelben leszek, de az azért lehetne jobb is, ha hozzáértő kezébe kerül! A doksikat azért megköszönöm, ha átküldöd!
A gyors csillapotas allitgatasat sztem el is felejtheted. Eleg lesz a lassuval foglalkozni. Mas differencia meg szerintem nincsen. Max anny hogy sokkal finomabb lesz mint az oreglany :)

Az nagy tudomany hogy egy profinak beallitsd egy VB szintu motoron a futomuvet pole poziciohoz, de a mi szintunkon azert nem kell kesbe dolni ha nem tokeletes.

Legyenek jok a rugok a sulyodhoz (megfelelo tartomanyban dolgozik a futomu), legyen egenysulyban az eleje es a hatulja (rugo erok, es csillapitasok). A futomu dolgozzon mindel nagyobb tartomanyban ugy hogy ne lengjen (azaz minel puhabb amig meg nem leng). Kb ilyesmi jo kiindulasnak szerintem.

Keress valakit aki jo futomuben es vele dolgozz. Azt ne engedd hogy 20an 20felet allitsanak be. Annal meg az is jobb ha te probalod meg beallitani. Ha gondolod van par doksim es videom a temaban, odaadom oket, hasznosak.
Ez az, hogy kicsit több állítási lehetőség van rajta, mint a 02-esen volt! Nem nagyon vagyok még tisztába vele melyik mit is állít!
GYurkesz a rugokat megveszed a sulyodhoz (ha kell), beallitod a logasokat, es valakivel csinaltatsz egy alap beallitast (esetleg magad) onnan mar konnyu lesz tovabb finomhangolni. Amennyire tudom a gyari futomu nagyon jo R6R-be szal jo lesz az egy ideig... :)
És milyen beállításokkal mész? Ki állította be? Volt segítséged?
Hát nem tom mennyi kg vagy de nekem az eleje kevés volt nagyon, rugót kellett cserélni mert szinte lekoppant a cél végén, de most már frankó, racetech rugókat kapott így már jó az eleje.
Nagyon kiváncsi vagyok rá! Még a bejárstós szakaszban vagyok, úgyhogy max 8000! Van még 250km a szervízig, és pálya elött azért legalább az 1500 el szeretném érni!
nem tudom milyen lesz, a futómű beállításától félek kicsit, mert ehhez már nem nagyon merek (tudok) hozzányúlni, ebben segítségre szorulok! De az alap tuto kevés lesz, úgyhogy nem úszom meg!
Az fain lenne ha tv is lökné a showt Na a pannónián nekem is mennem kell az idén párat, legalább is szeretnék mert még soha nem mentem rajta Na zat birnám ha az élen harcolnánk Be fogod motorozni könnyen a gépet, nagyon kezes masina azt teszi amit mondasz neki Én nagyon szeretem!
Ja, és lehet az M1 közvetíteni fogja, bár ez csak terve a BRO-nak még, de ki tudja!
Ebben biztos vagyok, mármint hogy fogunk küzdeni! Remélem az élen!
Az első DT-n még nem lesz R6kupa, azon lehet indulok, de csak ha már bemotoroztam az új vasat! De meglátjuk!Szeretnék idén sok helyen elindulni, persze az anyagiak fogják meghatározni, ezért is filózoka pártolói versenyeken is! Meg jó lenne a pancsiringen is többet motorozni!
Csak már tartanánk ott!
Háát én is tervezem az R6 kupát, remélem gyengébb lesz a mezőny mint a DT De lehet a DT be is mek egy két menetet, mondjuk a tervben ugy van, hogy egy napon lesznek megrendezve szóval 2 verseny egy nap nekem mint kezdőnek...nem tom Majd kiderül. Remélem tok annyit gyorsulni, hogy küzdjek veled néha
Szia Zetex!
Köszi!
Hát elsősorban R6kupában indulnék, mert a pletyka szerint a yamaha állja a nevezés egy részét, ha nem az egészet! Ez azért eléggé meghatározó! De azért szeretnék egy- két DT-n is indulni! Persze egy nap a kettő azért erős lehet!
Itt van a 2008as versenynaptár!

Te jösz gondolom az R6kupán ugye?
Nekem még a tervekben szerepel a gsxr klub pártolói fuatamin való indulás is! Rem összejön! neked hogy tetszene?
A régi vasam, úgyhogy az neked max vicc!
Ha megvan az új gép ne titkold!