Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

többek között énis
nehogy a 636-os miatt hisztizzen bárki is...

LX
Szia Zema,

"Mert a gsxr-nek szánt amatőr versenysorozat az egyetlen biztos m.o.-i lehetőség"
Kifejtenéd? Nem egészen értem hogy ezzel mit akarsz mondani..

LX
ERre jo lenne egy utott kopott K4 is, amit 1.3-1.4-ert megkapsz. Vagy olcsobban ha palyamotor.
Amugy ha 750et veszel akkor jol jarsz, mert ott csak paran mennek, nem nehez kupahoz jutni :)
Ha nem tudod betartani az ígéreteidet, minek ígérgetsz?
Nocsak, már a K7-es is szóba jöhet? Megint segget csinálsz a szádból?
Majd remélem az első nyilt pályanapon talizunk végre, és ott megbeszéljük személyesen! Az olajbiznisz miatt amúgy is járok BP-en, úgyhogy összefuthatunk 1x!
ha nem értesz hozzá, mé szólsz bele?
K6 VAGY k7. nem az a jelentése a mondatnak, h ezek azonos modellek, hanem az h ez a két évjárat jöhet szóba.
K5-K6 vagy K7-K8. Még ennyit se tudsz.
3 ezer párszáz km van benne, éppen hogy kiégett. az áron még nem gondolkodtam, de ha érdekel biztos megegyezünk.
Mert a gsxr-nek szánt amatőr versenysorozat az egyetlen biztos m.o.-i lehetőség, emellett a suzuki ára és az alkatrészek ára döntött emellett. Nagyon szívesen megvenném a 08-as R1-et 3,7-ért és azt dobom el akkor lehet h jobban fogok sírni, mintha a 2,6-2,7-ért vásárolt k6-k7-est dobom el... Idén a fejlődés a cél és ezt most a suzukival akarom kipróbálni, nem akarom megint átélni azt h 1millát költök egy R1-re, aztán látom pörögni, meg kettétörni... Ha egy gsxr teszi ezt, azt jobban elviselem...
Kezdetnek megteszi. Rálépsz a helyes útra. Csak kis lépésekkel!
Hú az hogyne érdekelne, volt 1 "04-es RR-em azon ilyen volt....beszarás milyen szépen muzsikált...mindenki azt hitte vmi 1000-es gép közeledik! Sajna most a vásárlás + költségek (utazás 1100 km + névre írás stb.), kimerítik a kasszát...Mennyit mentél vele, és mi lenne az ára?
Miért? Bár én a versenyzéshez kevés vagyok úgyis...
Egyszerűen nem sikerült jó áron találnom R6-ot, pedig majdnem össze jött.... Azért a 600RR-el sem leszek boldogtalan! Ha a ringen talizunk, majd átragasztom a Honda feliratokat Suzukira, így OK?
mondtam már h majd én is úgy csinálom, h neked is jó legyen!
...de, megoldható... Bár azóta meggyógyult a lábad, meg b@sztál rám és nem különösebben érdekelt a dolog, de természetesen rohangálhatok utánad, hogy neked jó legyen...
emellett nem arról volt szó h a házhozszállítás is benne van az árban...?
hú, de izgi alig várom
most írok neked a másik topicban...
mikor óhajtod átvenni a gumimelegítőket, more? Csak, hogy én is szolgáljam a versenyzési ambícióidat...
jah és van egy RS5-ös Yoshi slip-on-om hozzá, ha érdekel...
Nekem volt 05-ös 600RR-em, nem trikolor, hanem fekete-szürke. Nagyon szerettem, nagyon jó kis motor volt. Az jó választás lesz, én is gondolkodtam rajta megint pályázni, csak én azért maradtam a gsxr mellett mert a versenyzési ambíciókat az szolgálja ki a leginkább.
Mi van a Yamakka tervekkel?Így most csöbörből vödörbe kerülsz!
Köszi, láttam már amikor felraktad! 3 hónapja nézem a hirdetéseket! De nekem utcán is használható rsz-os vas kell! Csütörtökön megyek 1ért, remélem el is hozom 600RR, tricolor "05-ös!

mizu"?

LX