Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Mester!
Grat az uj géphez
Idén DT vagy R-kupa?
Paraméterek? De gyorsan, mert most indulok motort nézni
Tök véletlen tudok egy tuti r6-ost!
Naa, tényleg Az frankó, örülök. Következő áldozat kivan már nézve
Nálam a sorrend: R6, 600RR, GSXR, ZX636...Egyébként, ha megnézed az adatlapomat, korábban már 3 GSXR-t is hajtottam!
Yes
Szia Brian! Sikerült már eladni a mocidat
Akkor csak is a gixxer jöhet számításba!
Szia Zema! Régen láttalak itt! Vettél már vasat? A motorodról épp vmelyik nap hallottam....Én épp keresek magamnak vmi jó kis 600-ast!
Q8 Fork Oil Medium 7.5-10-es ez elég sűrű, én az R6 telójában ezt használtam, és sem utcán sem pályán nem volt rá panaszom! Lásd itt! Kisker ár kb. 1600-1800 Ft között/ 1 liter!
erre voltam kíváncsi köszi.
mert úgy próbálják egy pár helyen eladni őket, h oktatásra - nem versenycélra - használt motorok pár ezer km-el és egyik ismerősöm kinézett egyet, de nem tudtuk mi az előéletük.
kupás gsxr-t nem szívesen venne.
Hring Motorsport iskolás gsxr = gsxr kupás motorok
Ezeket visszaépítették utcára és próbálják eladni őket.
hi,
tud vki vmit a Hring Motorsport iskolás gsxr-ekről? Ezek nem a gsxr kupás motorok, ugye? Ezekkel mit csináltak?
Szerintem sokat kell majd tesztelned ,mert ezeket az adatokat nem nagyon közlik.
irtam neked a mito felnire a mito topicba
És hol lehet találni szakirodalmat ,vagy segítésget ahhoz,mikor kezdődjön a gyujtás szakítása?mindenhol csak annyit írnak,hogy a holtjáték után bla bla,van ami nyomásra kapcsol,egy spec váltórúd,van ami hall jeladós és ajeladó helyzeténem változtatásával állítható.. de van ehhez valami támpont?
Ami biztos hogy működik az powercommander + quick shifter.Új softwert kell felrakni a PC-re mert a régi nem ismeri fel a gyorsváltót.
Lehet elég ha felszerelsz egy gyors kapcsolót a ball kormánycsutkára és megszakítod vele a trafó vezetékét.Elég ha a váltó kar terhelése közben megnyomod a megszkító gombot .
4T endurónál működik.Máshol nem teszteltünk.
Nekem gsx-r 750 2001-es van és ahoz kéne a váltóelektronika. Az ha jól tudom még sima azaz 4injektoros. Ha eszedbe jut hol hallotál ilyennek a gyártásárol azt megköszönném.
Én castrol-ból ismerek 2.5w-s és 10w-s változatot. 0,5 liter kb. 1600 Ft. itt
Segítsetek pls...Telóolajat akarok cserélni a GSR-be, valami sűrűbbet..ajánjatok már jó típust...
Nekem pont egyhengeresre kell, tudsz valami címet, hogy merre keressem?

Gondolom a dyno-t nem lehet felszerelni egy Etz-re.
Üdv,énis remélem mivel pont most került be az uj.
Gondolhatod hogy nem csakugy rágógumival fogom felbökni igyekszem rendesen körbejárni a dolgot felszerelés előtt.
Remélem nem kell új váltót venned majd
A megszakítás és v
én már láttam itthon ijet minyyá beugrik !