Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem most készül az elektronikám majd beszámolok,h milyen:)
Az itthoni váltóelektronikát csak egyhengeres gépeken láttam.A 4 hengeres imob. motorokon az már nem olyan egyszerűen megoldható.Néha elég csak a befecskendező fuvókákat vezérelni ,de a 8 injektoros motoroknál a gyújtást kell megszakítani.
Ami jól működik és nem horror ára van az Dynojet és KLS. A CTS High Tech váltóelektronikát nem egyszerű beszerelni és behangolni.
Én is jelentkeznék a hazai váltóelektronikára, extruder@chello.hu -ra küldj légyszíves egy emailt.
BMC moshatóm van.
Köszi mester!
Sejtettem hogy ezt is gyakrabban kell nézegetni mint amit a szervízkönyv ír
Neked gyári szűrőd van?
Sziasztok segitségre lenne szükségem. Váltóelektronikát keresnék amivel váltáskor nem kell visszaengedni a gázt mert egy pillanatra elveszi a gyujtást. Azt hallotam hogy valaki itthon is gyártja öket. Ha valaki tud segiteni ajpekszili@freemail.hu -ra küldjön üzenetet elöre is köszi.
Hát apa abban már lesz sokminden. Igazából 2000-enként mosni kéne. Nem vetted észre, hogy kevésbé megy a gép?
LXZX

MZ/X jelentkezz!

Guma?

üdv!
Hi. Nekem Dainese Wave 2 van, ez fér be a legjobban a ruhám alá. Spidi Air Back már mentette meg egyik barátom életét. Én ezt a kettőt ajánlom:
A legjobb nem éppen a dainese. Egy barátom vett sidi-t. Megnéztem magáért beszél. A dainese legkomolyabbja valamiféle fém szövettel van ötvözve. A sidi pedig légbuborékos. Szerintem jobb mindenképpen.
Aki esetleg indulni akar a 2008-as Mz kupában, eljött az idő:

http://www.youtube.com/watch?v...

http://www.mzrac
ing.hu/node
Szeva!

Mennyire megbizhatóak,vásároltál már tőlük?

Üdv
Írtam egy levelet a BRO nak az R1-R6 kupával kapcsolatban, onnan ez a válasz érkezett:
"
Sajnos még igazán sok információval nem szolgálhatok. Hétfőn tárgyalunk a Yamahával.
Az biztos, hogy lesz egy versenysorozat, amely a tervek szerint öt Hungaroring-i versenyből fog állni. Stock motorokkal lehet rajta részt venni. A nevezésui díj valószínüleg kedvezményes lesz a Yamaha jóvoltából. MAMS licenc kötelező az induláshoz, amit a BRO-nál lehet majd kiváltani. Ha minden igaz, a jövő héten már némi infót tudok feltenni az oldalamra.

Tisztelettel:

Bulcsu Rezső
"
jjaauuuu
este megnézem, sőt dobok fel róla egy fotót is

LX
Lxzx!

Az új érdekelne! Akkor majd nézd meg milyen keverék!

Üdv!
Sanyil_ó,

ok.. de mivel 180-asom nincs, ezért azt nem csodálom hogy az nem érdekel
és melyik? A garnitúra, vagy csak az új hátsó?

LX
Ok LXZX mz/x! :)

Lehet hogy a 190-es is érdekelne!

Kösz!
Szia Sanyiljknuihuzhegrefuzre

180-as nincs.. a keverék pedig ha jól emléxem soft medium.. de meg kell néznem a kódját.. most nem emléxem rá.. ha gondolod majd este megnézem..

LX
Szia LXZXDFZTR!

180-asban nincs 209gp-d? A 190-es milyen keverék?

Üdv!
Sziasztok,

van némi pályázni való gumim eladó..

1 garnitúra nagyon keveset használt Dunlop D209GP (190-es a hátsó) 25.000 .-
1 db 190-es Dunlop D209GP totál új! 35.000 .-

Ha együtt viszi valaki akkor 55.000 .-

Ciao, LX
Persze, hogy van én pl. Bap 1-et használok és pántos, már 2x megvédett! Itt nézz körül: itthon vagy itt: nemzetközi
Ezt a kis köcsögöt már én is elküldtem a Qrva annyába...! Ki kéne moderálni innen az ilyen kis buzikat!
Hello! Sztem vegyél Dainese Wave-et nekem nagyon bejött kényelmes is és a szellőzése is marha jól meg van csinálva. És inkább a pántost ajánlanám , azt fel tudod venni több dologhoz pl én snowboardhoz is használom.
www.motocard.com
itt találsz rucit +minden félét olcsóbban mint itthon. 300eu felett ingyenes a szállítás