Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pontossabban 8400
Csicseri!
Jókor volt jó helyen!?Meg jo magyar szokás!?
Te miről beszélsz EMBER?Ha ide tudtál írni akkor gondolom van "neted"tehát a Brorganisation oldalára is eltudnál látogatni.És akkor mindjárt tisztán látnál mindent.Ha már veted a fáradtságot hogy a Hringen motorozz akkor vedd a fáradtságot hogy tájékozodsz!
Ha valaki tartossan 2:20körül fog menni azt leterelik a pályáról!"Túradobozos"gépek fel sem mehetnek a licences csoportba.A licencet Te is kiválthatod,nem kell jó helyen lenni jó időben.
Elnézést az ingerült hangvétel miatt de eldurran az agyam ha valaki "hülyeségeket"beszél.
World Peace
Csá Zsolti köszi, de tényleg mindig? Tavaly kezdtem figyelni és sokszor ráfordítom, mondjuk érzem is hogy nem így kéne
ezt most ugy kérdezed mintha még sosenem mentél volna 60 felett

amugy a válasz igen,ellenkormányozni kell.
Hellosztok pályamotorosok!
11 éve kezdtem motorozni, most egy FZR1000-rel járok és a kormányzásról szeretnék egy dolgot kérdezni, hogy minden kanyarban és minden sebességtartományban [60km/h felett] ellenkormánnyal kell-e fordulni, vagy a belső ív felé kell-e befordítani a kormányt és mikor. kösz, jó motorozást!
Nem szántam senkinek célzásként az írásom! Sztem mindünknek egy a célunk, a pénzünkért számunkra eleget mehessünk és olyan csoportba, ahol ideálisak a körülmények, vagyis mindenki az idelye alapján megfelelő helyen megy. Ez a Pancsin működik (tudtommal). Szerinem itt is működhetne! Nem tudom ez a mostani megoldás jobb lesz-é, de amikor a változás szóba került nem erre gondoltam én sem! Nagyon kiváncsi leszek, hogy így mi lesz a tapasztalat a csoportokat illetően!
Hali !

ÉN a liszenszesekre mindig is a versenyzőket értettem ! Ráadásul arról volt szó tavaj, a lassúak menlyenek tényleg a lassuba , a gyorssak a gyorssba a versenyzök meg a liszenszesbe.
E helyett meg jó magyar szokás szerint megint a papir dönt nem az hova való vagy !
Tehát aki eddig, oldal dobozzal a gyorss csóportban ment 3,15 idővel az idén akár a liszenszesben is mehet mert jokor volt jó helyen és benne volt abba 100 ba aki kiválthatta a liszenszet.
Vagy, hogy is van ez? Ezzel akkor mi is oldodott meg?

üdv.
Kösz az infót,akkor liszenszem már nem lesz! Hát megint érdekesen sikerült megoldani a pályanapokat!
Senkit nem érdekel, hogy mennyit mész! (ezt nem személyeskedésnek szántam)! A licensz csak rajtad múlik! ha kiváltod lesz, ha nem nem! Neked célszerű figyelned azt, hogy melyik csoport is igazán a neked való. ennek csak két akapvető oka van, a biztonság és az élvezet! Ha olyan csoportban mész, ahol nincs nagy különbség, akkor kisebb a veszélye, hogy egy sokkal lassabb vagy gyorsabb emberkével váratlanul kényes helyzetbe kerülsz, és élvezetesebb is, hogy nem tartanak fel, vagy nem arra kell figyelned, hogy ki fog kikerülni úgy, hogy közben a frászt hozza rád!
Úgy látom, és ettől félek, hogy a licensz már nem az eredeti célját szolgálja, vagyis olyanok is kiváltották, akik nem versenyezni akarnak, csak spórolni a nyíltnapon, és ráadásul még a lassabb csoporthoz is tartoznak. Na ha ők bemennek a licenszes csoportba a gyorsak közé, ott lesznek érdekes dolgok! remélem ez nem fog bekövetkezni. Pont ezért volt rossz a délelötti és délutáni csoport, mert nagyon vegyes volt a társaság.
az én véleményem, hogy a "gyors" csoportba 2.20 alatt, de inkább 2.15 környékén már be lehet menni. Azt figyelembe kell venni, hogy a licenszesek nagyátlag 2.05 körül mennek + - 5 sec! Így a 2.20 már eléggé necces idő oda!
Üdv!
Gyerekek ez most akkor,hogy van?Ki és mikor dönti el,hogy mit mentem és,hogy mikor lesz liszenszem?Valaki fejtese már ki pontosan a dolgokat!Kérem...!
Hali BercziDave!

Ezzel minden renden is van. Csak az a baj 2.14- 2.17 megyek és nekem nincs liszenszem mert nem is tudtam rolla és még egy jó páran vagyunk így. Meg összel nem erről volt szó ha jó emlészem.
Most megint mi szívuk. Megint mi kerülgethetünk és ezren leszünk
Nem mondanám!Délután a liszenszeseké!Ha jobbat mész mint 2.20akkor válts.
Lenyomod a 4*20percet aztán léphetsz haza,nem kell ott dekkolni egész nap!Ja és persze 30% kedvezmény azaz akkor már csak 8600ft!
Hali !
A Hring nyiltnapjainak a beosztása enyhén szólva is siralmas lett. A nyíltnapot át kellen keresztelmi : "Hring nyíltfél napra " remek lesz mindenki minden csoportban fog indulni
DDT500 jól mondja , én is úgy tudom a Hungaroringen idén is marad a 12 eHUF/4*20 p!
Azt vágom Mester, csak úgy tudom a Zema a Hrinre szokott járni...de majd ő megmondja mire gondolt!
12000Ft.
mi píz a nyilt nap?
Különben is, bolodok napján kötelező a megjelenés
A Phoenix elöbb lesz hondabandi
A Zema a Hringre gondolt...szerintem...!
Április 1. PRing - Phoenix
Hi!
Basszus olvastam, de azt nem láttam.
Szóval igen, a törött 06-ost eladtam, azóta már összeállt ahogy a kép is mutatja és "kifogástalan állapotban" , "sérülésmentesen" eladó...! good luck...
Az új vas szintén egy R1, 07-es modell piros-fehér, mellé a Rossi Replica idomokkal.
Első nyílt napon ott leszek!
5180-as hozzászólás... Vissza is kéne olvasni 1 kicsit, ha már szabin voltál eddig!
Szia Zema! Nézd meg az 5190-es hozzászólásomat, neked címeztem! Milyen vasad lett? Pikcsör estleg? Első nyílt nap 04.04 HRing. Asszem...nézd meg Wilson oldalát!
milyen tesztnap lesz a ringen?