Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt mondod,hogy a legjobbat vegye az ember a Dainese O.K . eből is van több tipus? Ha igen akkor melyiket érdemes megvenni (láttam ilyen nagyonsok pántost meg kevesebb pántos)
Köszönöm az infókat.
Inkább a fütyikéddel játszogas LaciCRM ha kérhetem!
Ez király hír!
köszönöm a hir megerősitését,mert vannak akik inkáb kacsának veszik mint hogy informálódnának ,nekem a motorsport nem viccc
Nem gondolom, hogy a márka ennyire számítana, de nekem is Dainese a gerincvédő, a térdvédőm, a snowboardos sisakom és a protektoros gatyám is. Nekem beváltak, szerencsére még motoron nem kellett bizonyítsanak...
te ilyen versenyeneken indulsz?akkor topicot tévesztettél viccesfiú
Közben annyit sikerült megtudnom, hogy a hír igaz. Az R1-R6 kupa résztvevőinek nevezési díját valóban állja a Yamaha , és a nevezéseket a kereskedőkön keresztül lehet leadni. Pontos infok a kereskedőknél. Én szerintem szombaton megyek és érdeklődök személyesen. Nem vagyok villám, de nagyon jók a feltételek (ha minden, így igaz) és biztos jó móka lesz
Köszi szépen az infót!
Naaaa
Ezt az R6klub fórumon olvastam: "Idézek Kentaur palyanapok.hu oldaláról:
"
Egyenlőre ezeket sikerült megtudni:
Az árak nem változnak 2008-ban. A Motoros Napokon a 4 x 20 perces menet ára 12.000.-, a vasárnap esti 3 x 20 perc 9.000.- a vasárnap esti 4 x 20 perc (ilyen is lesz) 12.000.-, bérlet nem lesz. Az V. Dunlop Trophy-n a nevezési díj 27.000.ft lesz, mint eddig.

Aki a BRO-nál csináltatja meg a licencet (kb. 30.000-35.000) a Dunlop Trophyra, vagy a Yamaha R Kupára, egy sor kedvezményt kap. Pl. 30 % a Motoros Napok, vagy a tesztnapok árából.

Egyenlőre az biztos, hogy minden alkalommal délelőtt két utcai motorosok számára szervezett (lassú-gyors) csoport lesz. Itt az Erste Motoros Akadémia instruktorai segítenek majd. A délutáni programra három különböző időterv szerint fog sor kerülni. Lesz amikor csak két licences csoport lesz, lesz amikor egy licences és egy közúti csoport lesz, lesz amikor két licences és egy közúti csoport lesz. De olyan is lesz, amikor csak két közúti csoport lesz. Nem lesz olyan csoport, amelyiknek a programja átnyúlik délelőttről délutánra.

Az V. Dunlop Trophy hat fordulóból fog állni. Eggyel többől mit eddig. De lesz R1-R6 Kupa, Kawa ZX Kupa, SV Kupa is. Mindemellett még a Magyar Köztársasági Kupa négy versenye is bekerül a programba.
"
Hátha segít ez is vmit...
Nekem is Dainese van (BAP 1 - kb. 20 eft volt 2006-ban, a Karasnában), már 2X megvédett! Ha tehetem csak Dainese motoros cuccokat veszek! Most nemrég vettem 1 új Dainese Laguna Seca egyrészest, nagyon király!
infó harmati yamaha kereskedéstől
Helló Tomi gengszter!

A légszűrő pályán mennyire koszolódik Csikáno? Nagyon macerás lenne az enyimbűl kigyűjteni de már beleraktam olyan 8-9ezret (k&n)
Honnan van az info, én csak annyit tudtam a netről eddig összeszedni, hogy a brorganisationnal közösen kerül megrendezésre kb. 5-6 futam. Van már valami bővebb?
A Yamaha honlapján meg nulla info van
dunlop trophy keretein belül kerül megrendezésre yamaha kereskedőn keresztül lehet nevezni
Milyen r1-r6 kupa
Ezeket ki szervezi, és hol lesznek a futamok
jó hir r1 r6 yamaha kupán nevezési dij nem lesz
A Karasnában január 17-19 között 50%-os akció lesz mindenre, pl. Dainese-re is.
Működővel kell kezdeni a dolgot. Az immóból 2 vezeték megy le a compiba. A 2 vezetéket rákötöd valami műszerre. Lehetőség szerint scope-ra, aztán megméred mit mutat amikor elfordítod a kulcsot, és kiad 1 jelet, vagy megtudod mérni az ellenállását.
Ha ez megvan már csak helyettesíteni kell állandóra.
Nekem is dainese van. Aki komolyan gondolja nem is vesz mást.
nekem azt mondták Dainese-t vegyek. úgyhogy dainese-t vettem. nem tudom ez mennyire segít :)
En sose motoroztam 1 metert se gerincvedo nekul. Pedig a leg tulertekeltebb vedelem. A gerinc serulesek 70-80%-a nem attol van hogy odavered, hanem elcsavarodik a felsotest.. stb... Visznt a mradek 20-30% miatt megeri.

Szerintem egyszeru a keplet. Meg kell venni a legjobbat amit tudsz es kesz. Sokaig jo lesz, nem nagyon kopik :)
Üdv!

Arról érdeklődnék,h kinek milyen tapasztalata van gerincvédővel kapcsolatban. Vétel előtt állok,aztán kíváncsi lennék olyanok véleményére akik pályán használnak ilyet. Előre is köszi
szia! bővebben tudnál segíteni abban hogy hogyan lehet egyszerűen hatástalanitani az immot?