Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit! Sok sikert a vásárláshoz!
K5 1000 től van a suzukikban idításgátló. Gsxr napon 1 srác szívott is vele rendesen. Egy esésnél megsérült a kulcs körüli rész, ahol az immo jeladója van, és az istennek nem akart beindulni.
Amúgy nem bonyolult hatástalanítani...
OK. Köszi a tanácsokat. :)
Üdv!
fred
Minden esetre nagyon alaposan nézd át a motort, hogy mennyire volt sérült (nem véletlenül van rajta utángyártott idom), az egyik pályanapon amin a Hringen voltam 1 srác hatalmasatt esett egy GSXR600-al amit Olaszból vett pályamotorként, megragadt a motorja...szóval inkább nézesd meg A-Z-ig, mert sokszor igaz: olcsó húsnak... Mivel pályán a motort igencsak a képességeinek határán használod, különösen fontos, hogy tudd mire ülsz fel, légy óvatos...
Alakulnak az idei MERSZ estek, hamarosan időpontok is lesznek.
Sajna úgy tudom a Suzukinál is így van, de már az egyik ismerősöm dolgozik a megoldáson!
Ha jól tudom (hondánál úgy volt) az immobilájzer a kompjúterbe van benne, ha lecseréled a kompjútert akkor a te kulcsodal nem fog indulni. Egy barátom így járt a honda 1000rr-el. Lehet suzukinál másképpen megy...
Köszi...
küldtem mail-t az axelero-s címedre
fred
2 ilyen motor volt, totál egyforma. 2:03 körül karcolgattak velük.
talált. ;)
ismered talán? szerinted érdemes benne gondolkodni, pályázni kellene?
fred
A maradékot legfeljebb eladod. Gondolom a kék sárga mocit nézted ki a hasznaltmotoron.
Szia Tomi,
Köszi....ezt már néztem, de nekem csak a "fekete" doboz kellene kulcsok meg kábelek az van.
Azért köszi hogy utánakerestél.
Üdv!
fred
Sziasztok,
keresek GSXR600 K6-hoz elektronikát.
(lehetőleg gyárit)
Üdv!
fred
Hali

Köszi, nekem ez egy kicsit drága.


Csá


Attila
Hali

Most néztem el...tam a telszámot!

06 20 9 789 206

Attila
Heló
Pályamotort szeretnék vásárolni lehetőleg 600-ast.
Ha van valakinek 20 907890206-os számon elér.
Attila
hali! engem érdekel a köridőmérő,mi az alja az árnak? üdv:tomtattoo
Pályatársak!

Ez maradt még...
STM antihopping kuplung GSX-R 1000 K1-K4-ig gyári lamellákkal működik.
Irányár: 80.000.- ft

G.P.T. köridőmérő 2 éves, jeladóval, akksival:
Irányár: 30.000.- ft

kurdigabor@koroskabel.hu
azt hiszem már csak rallyzásra használják.néha van ott 1-2 verseny(persze ilyen tuning ladákkal!)
motorozásra nem használhato!én is mentem volna oda,mert 50%ban Écsről származom,régen mikor még ismerős volt a portás,körbebicigliztem vagy 20szor.majd tavasszal asszem össze kell haverkodnom az uj portással!hivatalosan ha jol tudom nincs rá mód,h lehessen menni!de azért az a kis szerpentin se rossz felfele,csak már benőtte a gaz eléggé,és életveszélyes ha jön szembe valaki!
Idén egész nap 5E, csak délután 3E volt.
Szevasztok!
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy mi a Győr-Écs határában fekvő Rábaring vebcíme? Vagy valki valami infót róla? Hogy működik? mi mennyibe kerül? tanfolyamok? minden ami ezzel kapcsolatos. Köszi!
Nem akarok hülyeséget mondani,mert én még nem voltam,de ha jól hallottam anno,akkor fél nap 5 rongy,egy egész nap pedig 8000.BUÉK mkinek!