Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aszalóséknál voltam, én csak most kezdem ezt a dolgot.
köszi teejay!
nem láttam h kint vagy. vagyis láttam fazert, de nem ismertelek meg.
lefutom a szokásos köröket, aztán úgyis beszélek árpival.
Ne parázz, a gyógyítás nagy része humbug, de arra koncetrálj, hogy bármi van is felépülsz és nem lesz maradandó! Hülyén hangzik, de az önszuggeszió a legjobb gyógyszer.
ebből kettő volt, de ez a motor. emlékszem a két hátsó rugóstagra. kettő ugyanilyen volt, egy brigádban. lehet h ez volt, nem emlékszem...
sajnos tökmind1...
ja-ja én is bővítettem a sort! szolidaritásból dani barátom mellé álltam.
köszi a jókívánságokat!
JObbulást
geci szarul vagyok...
ott még nem éreztem. csak a kocsiban. mikor beültem, lenyugodtam, kiment az adrenalin és jött a fájdalom. nem viccelek, de nem lehúzni a csizma zippzárját a bokámnál egyik lábamon se és meg se moccan rajta. fosok is rendesen...
Thx!
Ez komoly. Miért nem vette le a tükröt a hülyéje? Ha nem néz bele, nem ijed meg...amatőr (bocs a túramotorosoktól, nem általánosságban értettem) de ez akkor is dühítő...
Amióta csak kijárok a pályanapokra, minden haverom mondja, h tükört le, mert csak bajt okoz a pályán.
Bazze, amikor láttam, hogy traileren jön be a zeregy, reméltem, hogy nem te vagy.
Jobbulást!

(Ha tényleg TK és van rá keret a Harmatinál volt egy SP brutál akcióban...)
Nem tudom. Meg lett csinálva az FI, ma próbáltam. Még alszok az utolsó DT-re
A gumi árát dobd át mailben. Esetleg képet, bár tőled csak jót vettem
Nem ez volt véletlen?
Te is beállsz a Danger sorba?

Mindenesetre jobbulást! Örülj, hogy ennyivel megúsztad, ahogy hallottam (meg amit itt is írtál), nagyon csúnya lehetett.
Ez nagyon durva bazd meg! Csoda, hogy ennyivel megúsztad. Már mint, hogy tudsz ide írni.
haggyá már...szerintem tök jó lett
Nem lett hű de szuper kép de a gép ennyit tud!
te a következő utáni lennél. az enyém 06-os...
Vazzeg.......jobbulást.....szerintem időben adom el a mocit.....kiesett a legújjabb 2007-es gép...aztán te a 2005-össel, most az én szériám (2002-2003) következne logikailag, ha van Istennek humorérzéke ......
basszameg Jobbulást nektek
jobbulást!
sziasztok huligánok!
Mi újs, mindenki jól van és húzza a gázt?
A hír sajnos igaz, tovább hullanak az R1-ek. Úgy néz ki TK, nem részletezem a sérüléseket egyéb okokból...
Én nem vagyok most túl jól, a csizmát nem tudom levenni egyik lábamról se, úgy meg vannak dagadva a lábaim, fejre és hátra estem, úgyhogy nehezen veszek levegőt, a nyakamat nem tudom megmozdítani - valószínűleg köze van hozzá annak h a motor rajtam ment át, nem tudok háttal nekidőlni semminek és egy 40 centis lila folt van a hátamon és a mellemen valamint valszeg agyrázkódásom van. Eltörni sztem nem tört el semmim. Viszont lehet velem ijesztgetni a gyerekeket. Mindjárt itt van értem egy barátom és megyünk a kórházba. Az esés után azonnal felpattantam, valószínűleg az adrenalintól akkor még nem éreztem még semmit.
Az eset elég szomorű, részemről mondhatjuk dühítőnek is...
utolsó 20 perc, 2-es kanyar (célegyenes végi jobbos után következő lejtős balos) Egy 10 fős túramotoros brigádot előztem külső ívről - mert hát ugye az urak az ideális íven napoztak - kb 2X-es sebességkülönbséggel, mikor az utolsó motor mellé értem már a kigyorsításban voltam, lapon. A srác valszeg belenézett a tükörbe, vagy észrevett és egyszerűen megijedt. elengedte a gázt vagy ráhúzta a féket nem tudom, de a motorja felegyenesedett és elkezdte levágni az ívet előttem. Nem akartam telibeverni, ezért koppra húztam az eregynek hátha még elférek a rázókövön és el tudok menni mellette. Hát nem tudtam. a motor hátsó kereke jobbra kicsapott és keresztbe állt, ezt még meg tudtam fogni, de azt követően az ellenkező irányba visszajött kb 70 fokban, azt már nem. én lerepültem és kb. 60 fokban belerepültem a gumifalba a motor pedig miután átpördült, orral szintén eltalálta a falat, miközben rajtam is átment. a tempó 130-140 lehetett.
A cucc jól vizsgázott, a ruha ép, a csizma is annak tűnik, a kesztyűm kiszakadt és a sisak is kapott, főleg a plexi és fényezés, meg leszálltak róla a kiálló dolgok.
A pályán kb. 75-en tartózkodtak, az emberem kordnadrágban és térdvédővel ment egy mad max járgány szerű xjr-el. no comment. nem értem miért engedik össze az embereket így. sztem észre sem vette h mi történt.
Köszönöm Briannak, Balagee-nek, MotoGP46-nak a segítséget és a bíztatást, nagyon hálás vagyok nektek! És köszönöm a hívásokat, smseket, maileket.
vigyázzatok magatokra, én ebben az évben már nem valószínű h motorra tudok ülni.
a mester
Mester! Mész még az idén? Mert én már tudod hogy nem. Van itt még egy garnitúra 30 körös Dunlop ha kell hívj. W#95
Neki semmi baja. Majd elmondja a reszleteket ha akarja.