Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez igaz ezt én is tudom, de ha térdelek, és a gyári lábtartóbütyök is le-le ér, akkor dőlésszög már van...ettől még nem vagyok gyors az tény...
És 750!
Nem ismered a Story-t? Olvasd vissza, érdemes! Beszarsz!
Hihető.
Hogy-hogy, pedig bírjátok 1mást, nem?
az h lerakod a térded nem jelenti azt h gyors vagy.
Nem R6rider-t fikázom ezzel, csak az h vki kitérdel az nem biztos h azt jelenti h nagy a kanyarsebessége.
Ez a helyes hozzáállás. Úgy is jön a tél. Vagy az ősz. Vagy mi? A segédvázat meg heggesztesd húzasd vissza.
SÁRGA R1 írígykedik!
én nem tudom de vkivel összeszólalkozott és elment innen.
nem ér rá mostanában velem bandázni...!
Ki a fene az az Acer14?
Ha le vagyok törve, ha nem meg nem történté nem tudom tenni...meg örülök, hogy így megúsztam...a segédváz KO!
Vazzeg ha mindenhol lent van a térded akkor,hogy-hogy csak 17-et mész? Én két helyen rakom le és így meg van a 15. Ja persze. Nekem suzukim van!
Már megint ez a meleg duma Zema, mindíg ezzel jössz...inkább kérj futóműtanácsot Acer 14-től!
Pedig épp be akartam próbálkozni nálad. Sárga R1!
Hát vminek okoznia kellett ezt a sok balesetet, igazad is lehet, legközelebb pályabejárást kell csinálni, mint Rossiék a futam előtt!
Nem a pályán! Ott láttam, hogy nem ugrálsz fel a fűböl. A mostani hozzászólásaidból azt vettem le, hogy elég jól viseled. Nem törtél össze na! A mocid fara mint ha nem lett volna egyenes de hát ez van!
ti össze akartok jönni?
ez nem a meleg motorosok topic...!
Már mások is mondták...csak 3 és fél kör, de milyen...nagy élmény volt a Mansellig...nagyon élveztem, szinte üres pályán saját íveken zavartatás nélkül vehettem a kanyarokat, térd mindenhol lent + bütyök is a -2-esben aztán by-by hátsó kerék...
Nem a poron megcsúszásra gondoltam....
Hanem, hogy ahova véletlenül nem szórtak, de mégis volt ott valami maradék....
A gép futón érkezett (300 km), és úgy is távozott! Természetesen vicceltem, de már hogy a francba ne viselt volna meg...a nejem, hogy mit szólt? Részletezzem? azt áruld már el miből állapítottad meg, hogy nem viselt meg a dolog, ha nem is engem néztél, hanem a mocit?
Sajnos Te túl korán produkáltad magad. A 3-ik gyorstól volt fent a mocin. De lehet a haverom csinált rólad külsőnézetit. Ha eljut hozzám a cucc bevizsgálom rádnézve.Jó?
Egyetértek. A cél végén el sem lehetett kerülni a felszórást. Még sem esett ott el senki.
Én nem vagyok rajta?
Én már tavaj lerendeztem ezt a részt! Valszeg idén már nem megyek fel a ringre. És Te?