Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hólós=hálós!
Tudod ez az ami bosszant: a 2CT előtte EGYSZER SEM csúszott meg alattam! És az esésemnél is előjel nélkül kivágódott a Mansellben a segge jobbra, úgyhogy a végén mind a 2-en a bal oldali füves részen landoltunk - álltunk meg, értsd: a moci meg én...
A FOX és a Thor gyárt crosshoz olyan protektoringet, amin a kar és váll protektorok lezippzározhatók. Thor-ból pl. az Impact Rig SE ilyen. nekem ilyen van, így ha ezeket leszedem csak a mell és a hátprotektor van rajta a hólós ingen amit fel lehet venni bőrruha alá.
Na ezeket jó tudni!
Hat nezd a palyagumi jobban toleralja a hulyeseget ez teny. Viszont az meg nem csuszik annyira, igy nem tanulod meg milyen ha csuszik :) Kopott pirelli/metzeler a jo, az csuszik meg uj koraban is, lehet gyakorolni vele :)

Es ugye ahogy a mondas tartja: ha sose csuszik lassan mesz :)
A képen éppen beakadt a deszkád, nem?
Na ugye, hogy nem beszélek zöldségeket!
Márka, Típus, ár?
A spidinek is van mellkasvedos gerincvedoje. Nem hulyeseg, protektorbol sosem eleg. De pl kemenyebb csipovedovel nem jo kiulni. En is csak puhat hasznalok...
Nem csak a Dainese-nek van, van asszem FOX, meg Burton is, és valóban snowboardos cucc. Nekem is van, bár én eddig csak boardozni használtam, meg néha sízni. A Dainese-nek van 2 féle is, hobbi boardosoknak soft, versenyzőknek kemény protektorral.
Ha érdekel, a ProCross-ban lehet kapni, a Margit krt és a Fényes Elek utca sarkán, olyan 15-20ezer között.
Ezt írtam is! Sőt én még hozzátok sem vagyok hasonlítható 4 pályanappal...
2000 óta.
én:
boardozol?
nekem van.
csípő, farokcsont protektoros hálós alsónadrág. dainese.
azért nem láttátok még, mert ez snowboard kiegészítő, nem motor. Én is ahhoz vettem, de motoron is használom.
Csípővédős rövidgatya? Ezt még nem hallottam! Ki tud többet? Legutóbbi pályanapomon (06.28-án sajnos) a Bodnár Lacinak olyan hátprotektora volt már, ami egybe volt építve a mellkasvédővel. (Bár sajna neki is ez volt az utolsó napja egyenlőre.) Olyan hosszú volt hátul hogy a farcsontot is védte ha átdobna és arra esnél. Nagyon profi volt csak egy kicsit kényelmetlennek érezte így elsőre, bár szerintem úgyis ráidomul. Azt hiszem az Egedi hozta neki.
Azt azert vedd figyelembe hogy aki 2:00megy a 2ct-vel az enyhen szolva jobban motorozik mint mi :)
De hát én még nem megyek 2.10 alatti időket!
Én csak azért választottam kezdeti pályázáshoz a 2CT-t, mert a GSXR kupások 2 és 2.05 közötti időket mennek vele, igaz gumimelegítőt használnak + hangyányit jobban érzik a mocit mint én, gondolom...egyébként a dögszállítós srác aki megy a Dunlop Trophy 125-ben, azt mondta, hogy aútósok voltak fent előttünk, és olyan puha slicket kentek a pályára, ami ha megkeményedik, jobban csúszik...túl sokan estek 17.-én, gyanús....
+ már hidegebb az aszfalt is!
én is ott foglaltam helyet, mert az időbeosztása (20 p szünetek) a legjobb számomra.
Akkor majd előtte fussunk ott össze, aztán dumálunk!
emlékszel mit mondtam a 2CT-kről? h lehet vele menni jókat de nem sok körön át, mert egyszer hirtelen megszűnik a tapadás, mert nem bírja. pályagumi a mondás, ahonnan jön visszajelzés!
Pályára pályaguma. Én meg sem próbálom utcaival. 2004-ben volt belőle perec.
Ezt már én is néztem, a Talmának meg a Moto GP-seknek is van ez a melkasproti, engem is érdekelne hol kapni, sztem egyébként a Karasnásoknak van a Dainese-től! Ja és én már láttam olyan rövidgatyát a Dainese-től szintén, ami a csípőt és a medencét védi! Ha újabb a ruhám, most nem szenvedek...
Sima delutanit terveztem. Van 2 par slickem meg el akarom motorozni oket. :)
A delutani igaz eleg tomeges, de jo a 4 menet ritmusa. A 2 gyors az keves nem 20 kort akarok menni :)

Nem jo idot akarok meni, 1-2 dolog amit gyakorolni szeretnek arra tokmindegy hanyan van nak a palyan.
Sziasztok! Hát akkor nekem is elnézést kell kérnem, mert 17-én a Mersz du-on én nyitottam az eséseket. Az első gyors menet 4.-ik körében, a Mansell kanyar kigyorsítási szakaszában, elelőzött a moci hátulja, olyan hirtelen, hogy azt sem tudtam mondani fapapucs! Pilot Power 2CT elől 2.1 hátul 2.0 nyomással, 4.ik körben elméletileg már melegen (gumimelegítőm nincs)...nem nagyon értem...feltünően sokan estek aznap! Dannyboy jobbulást! Én kb 120-130-al estem (nem biztos), sisakom nem ért le, kezem se, a lábamon Gaerne GRS csizma volt, bal lábam zúzódott, Dainese K ruhám 10 éves, ezért kiszakadt, és a seggemen-combomon is csúsztam! Hátamon is csúsztam - Dainese Bap2 gerincvédő-ok! Ruha - kuka! kb. 2.15-18 között mehettem, nem mértem, mert nem volt transzponder, de amikor 2.23-at mértem lassú csoportban mentem, és sokan feltartottak, most mehettem a saját tempómban, a saját íveimen, minden kanyarban térdkoptató lent, a -2-esben lábtartó bütyök is...