Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azzal mit tudnék húúú!
Jó lenne csak a kettő egyszerre nem megy motorozás+fotózás!
Még nem dolgozom suliba járok!
Jobbulást Zema kár a szép vasért.Persze az a fontos hogy neked ne legyen komolyabb bajod!
Én nagyon élveztem a mai nyíltnapot, nem is tűnt fel, hogy sokan vagyunk a pályán
Sajnálom Zema "kollégát"
Yupp. Még 2005 decemberében kaptam magamtól karácsonyra. De szerintem vehetsz 350D-t használtan occón, van dögivel (vagy egy felfirmwarezett 300-asat). Ja és bótba" sem vészes az ára az "új" 350-nek, egy komolyabb bridge árára lement már.
A 400-as nem tud annyival többet, hogy cseréljem, majd ha lesz 450...
Kösz Balázs!
ez lesz, most van/lesz időm megszervezni...!
És köszi a tanácsokat, meg a felvezetést.
Fel a fejjel Zema. Jovore meg beszerezni egy palyagepet amit nem sajnalsz utni vagni.
OK!
Akkor jó lesz a ringnél?
du. 6 körül? csörgök.
Megírtam akkor holnap!
KB mikor?
Újonnan vetted a canont?
thx koca!
Ez az a garnitúra amivel utoljára mentem 06.28-án. akkor tettem fel. Tudod te segítettél álitgatni hátul, akkor mentem 02-öt. Ár normál, majd megdumáljuk, csak már nem akarom jövő évre eltenni. (Ezzel fogsz nyerni)
Riporterek. Van valami szebvány/követelményrendszer a RAW file-ok méretére, amit a hírügynökségek hajlandóak átvenni (fizetni érte).
Jobbulást!
Divat és tárgy fotósok!
Ez egy fél lakás!
ilyet ki vesz és minek?
Nekem is odaadták a kezemről!
Nem tudom, melyik kórház, de van ahol már nem csinálnak "fotókat", csak kapsz egy cd-t, egy GE-s explorer pluginnel lehet megnézni őket. De a CD vagy fotó a végén hozzád kerül.
Nekem odaadták Igaz, én 24 órán belül leléptem a kórházból, vagyis cimbi hozott haza Utólag kikértem, és elküldték.
most röhögsz, de tényleg várom az rtg képeket! odaadják őket?
szia Bééb!
köszönöm az iwiwes üzit is, aranyos vagy!
sajnos ez van... Megkérdezte a tükörtől h ki fog esni ma a legnagyobbat? mivel nem válaszolt a tükör, ezért rámhúzta...!
Tényleg nem szabad tükröt nézegetni, mert kizökkent.
lehet h nem nézte, csak attól ijedt meg h mellé értem kívülről. nem tudom.
Nézd a "jó oldalát": tuti csinálnak rólad RTG képeket. Max. ki tudod magad rakni mágnessel a hűtő oldalára (mint én anno)