Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert a rendszer megfelelo vezerles nelkul nem sokat er. Szoval kene PC is meg egy profi beallitas is. Osszesen ez mar nem kis penz. Jo lenne par plusz loero az oreg 600asomnak :)
lehet
Csövi mindenkinek hétvégén lehet menni a kakucsringre
Mert ha lehet kimegyek ozt veretek egy jot
Ja, hogy neked csak dobod van? Miért nem vetted meg még régen az enyémet? A Tomiboytól. Dob árban vettem.
MI van a blokkodban LX? Nekem is kene egy rendszer, PC-vel, de sajna tul sok gumit tudok venni ennyi penzbol :)
a Dunlop-on még szeretnék indulni.. persze, nem maradok le, de előnyt sem nagyon tudok kicsikarni.. talán egy picit, de az azért van mert azért egy pici csintalanség van a motorban! :))) De az is tuti hogy azért van benne erő.. de egy új 6os Yamahában, vagy Kawában is van rendesen.. és ha meg van "okosítva" akkor nem erősebb az enyém sem.. :(

LX
hhhmmm.. hát az az igazság hogy nem nagyon teszteltem egy úl modelt sem.. csak érzésből mondom hogy nem erősebb az enyém mint az új 600asok.. ugyanis kigyorsításnál nem tudok erőből elmenni nekik ha egyformán jövünk ki a kanyarból, pedig az enyém sem széria.. :))) az biztos hogy ezek az újak nagyon fordulnak és nagyon mennek.. DE! Én nagyon elégedett vagyok ezzel a motorral.. Jól megy, kezelhető, jól fordul.. és ahhoz képest még kényelmes is! (sportmotorhoz képest!) Szóval az biztos hogy én most nem tervezek cserét! Bár az új 6os kawa állítólag iszonyat jó.. sokkal többet sajnos nem tudok erről írni..

LX
A videódon nem nagyon láttam, hogy lemaradtál volna a célegyenesben. Azért a 636-ban van kakaó.
Talán a Hring célegyenesében kellene tesztelni. Mész még az idén?
szia!

írtad, hogy a "a mai 600-asokat nem nagyon tudom erőből megverni" érdemes lenne azért veni esetleg egy "06 osat (ami visszamaradott modell 0 kilóméteres) vagy inkább akkor már az uj modell? azt próbáltad már? valami összehasonlítást írhatnál ha nem túl nagy kérés. Esetleg a kawa milyen motor a kategória többi tagjához képest? lehet hülyekérdések, de kawába nem vagyok otthon és inkább valami tapasztalt embertől hallom az ítéletet mint az újságokból.
köszi:)
holnap du.-án irány kakucs ring
Sajnos csak vasárnap érek rá , de azért kösz!
Vagy a Hungaroringre hétfőn.
Gyere inkább pannoniára hétfőn...
Valaki megy vasárnap a kakucsi pályára?
nnaa.. ha valakit érdekel, akkor feltöltöttem a mai 600-as verseny onboard felvételét.. elméletileg hamarosan fent lesz... :)

LX
nem tudom, hogy konkrét ajánlat kéne-e vagy link is megteszi.

én csak linkel tudok szolgálni e remélem segít ez is..

http://www.carbon-tech.hu/inde...

http://pascalpla
st.sk/en/motor...


http://www.spcomposite.com/htm...
Sziasztok,
pályaidomot keresek RN12 R1-hez. Nem Dúzs Peti félét.
Köszi!
eddig 2:10:99 volt a jegjobbam.. ma 2:09:2-t mentem :) ami tudom nem egy hatalmas idő, de nekem nagyon jó.. és nagyon örültem.. :)) hatalmas vigyorral száltam le a mociról! :)) tök jót versenyeztem.. nem tudom majda video mennyit ad vissza, de volt némi akció is.. :))

LX
a 650es határt nem tudtam, bocs. Én mindig azt hittem, hogy Te a 600+ba mész. na mind1
néztem az idődet, nem sok kelett volna a legjobbad megjavitásához(ha még az a legjobb ami az adatlapodon van) sikerült amúgy gyorsulnod?

én elégedetten zártam az évet, múltkor volt egy 7. rajtkockám csak elmosta az eső, és 16nál tartok jelenleg(8pályanapon voltam eddig és abból most használtam harmadszorra pályagumit, szóval én örülök nagyon:))

bocs az offért..
mind2re értem.. de, 36-osom van.. de a Phönix az 650-ig engedi a 600-as kategoriát.. és tegyük hozzá hogy a mai 600-asokat nem nagyon tudom erőből megverni...meg ugye az eleje itt 3-at 4-et megy... hol vagyok én ahhoz? :)

LX
A 2.-at a Mersz du-ra értettem, de egyébként a gyorsba regisztráltam, mert 2.25 a határ kb. és azt mondták a lassúba vannak nagyon lassúak is...hát majd meglátjuk!
hát nicns mit:) gratulálok!
sajna nem tudtam ott lenni egy múltkori baki miatt..
öö a kevés indulót azt a kawásokra érted vagy összességébe? Ésneked véletlenül nem 36-ososd van
köszi az érdeklődést...

a kevés induló miatt :
Kawa ZX kupa 2. (6osoknál persze..)
Összesítettben 6
:)
de jól éreztem magam nagyon.. hamarosan jön a video is :))

LX
amúgy verseny hogy sikerált?
hát ja nem kawám van, de lehet zöldre festetem a télen és akkor majd besunnyogok hozzátok
haveromnak kellett amúgy az infó, úgyhogy köszi :)